K-500 shutter count "apkatkė"
Toxic: 2015.07.06, 20:39  Grupė: Pentax klubas 6
 
Sveiki,
susidūriau su įdomia situacija:
PRIEŠISTORĖ..........prieš 2 savaites užsakinėjau (akis į akį) Vilbroje fotoaparatą Pentax K-500 su kitiniu objektyvu. Man patvirtino, kad užsakyta (paskutinis vienetas), fotoaparatas bus savaitės begyje, informuosime... Po savaitės, neturėdamas jokios info apie užsakymą užsukau į Vilbrą, man pranešė, kad užsakymas nevyksta "dėl kažko"... Užsakėm vėl... su paskambinimu į Vilnių, kadangi vienintelis modelis likęs, atvyks po kelių dienų... Šiandien paskambina Vilbra ir informuoja, kad fotoaparato nebėra "dėl kažko".... , bet turi naudotą ir gali parduoti su nuolaida. Nu VALIO, kiek tas naudotas.... Shutter count 8459. Tai dabar klausimas.... Ar nesudegsiu su tokiu pirkiniu? Fotografuojama bus sau.... tai bus pamaina Pentax K100D Super... Ar turiu teisę reikalauti už tą kainą kažkokią alternatyvą šitam modeliui..? Norėčiau patarimo, gal kas buvot susidūręs su tokia įdomia situacija.

Ačiū už patarimus :)

Komentarai
Turinys
  • _«M.G»_ (išsitrynęs)    2015.07.06, 20:48, rašė:
    kažkas čia K-5IIs pardavinėjo neseniai su 1600 padarytų kadrų. Nebrangiai.
    Nestudijavau K-500 privalumų, bet numanau, kad pirmasis variantas pažangesnis. Dabar daug parduodančių panaudotus K-5 ar naujesnius, tai pirkti iš Vilbros, klausimas, ar verta
  • kavolis
    kavolis 
      2015.07.06, 20:54, rašė:
    tokia "apkatkė" - nieko baisaus, jei dėl pačio užrakto resurso "gadinimo". Čia rizika kitur - fotoaparatas gali būti sugražintas garantiniam (gal blogai fokusavo, gal koks nors baterijų indikatorius blogai veikia ir t.t.), t.y. angliškai tokie vadinasi "refurbished". Kaina turėtų būt ženkliai mažesnė.

    Tavo vietoje, susitarčiau, kad gali gražinti ir jie be jokių atsikalbinėjimų priims, jei atrasi kažką negero - neįmanoma salone imti ir prasitestuoti per visus galus. Su tais gražinimais Lietuvoje apskritai ne kažką, nes kainos ir taip skausmingai nučiulptos, o apyvartos juokingos, lyginant su bet kuria vakarų Europos šalimi ar JAV. Gal su juo viskas ištikrųjų OK, o gal yra koks "kabliukas", kuris išlenda tik kurį laiką panaudojus. Bendrai paėmus, aš pvz., džiaugčiaus, jei visada būtų galimybė salone paimti aparatą ne tik iš dėžutės "nuliovą", bet ir su ženklia nuolaida gauti kokį nors iš tų pačių "refurbished" ar tiesiog atėjusių į saloną potencialių pirkėjų maigytą.
  • gedasst
    gedasst 
      2015.07.06, 23:16, rašė:
    8459... nei daug, nei mazai.
    Bet jau tikrai nebe "обкатка".
    Pirkciai tik jei tirkai žinočiau kur ir kaip buvo naudojamas. Nes jei ėjo per rankas - susilaikyčiau.
    Geriau jau pirkti kiek naudota aukštsnės kalsės aparatą iš vieno žmogaus rankų.
    O jei nori NAUJO, tai pasiimk K-30, ar kita modeli - ir atkris klausimai.
  • Toxic
    Toxic 
      2015.07.06, 23:26, rašė:
    Aš jau uždaviau klausimus apie naudojimo įpatumus, laukiu atsakymo... Ačiū
  • Staring at the Sun
    Staring at the Sun 
      2015.07.06, 23:26, rašė:
    Susilaikyciau. Blogiausias scenarijus mano nuomone - su pretenzijosm kuriu izymus Vilbra 'servizas' taip ir nepasalino buvo grazintas paciai vilbrai. Jau geriau is skelbimu imciau, pilna topiniu modeliu papigiai.
  • evil
    evil 
      2015.07.07, 08:00, rašė:
    Na aš jau minėjau kitoje temoje - sėkmingai tiek K200D, tiek K30 siunčiausi iš užsienių, ir pigiau, negu Vilbroje. Abu veikia iki šiol.
      www.fotobites.lt nuolaida fotoknygoms, albumams, fotožurnalams galioja iki gegužės 1 dienos.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie Toxic
Toxic

gyvena: Kėdainiai    amžius: 47    Daugiau >

Atsiprašome, NERODOMA
- dabar tinklapis pernelyg užkrautas :/