Nikon d700 ar d610?
Bart: 2015.03.30, 20:19  Grupė: Nikon 24
 
Sveiki, nusprendziau pereiti prie FX fotoaparato. Tik niekaip neissirenku. Ziuriu mazdaug tarp d700 ir d610. Gal galit patarti kuris geriau? Zinau kad D700 jau senai nebegaminamas, bet yra galimybe nupirkti tikrai gero stovio (15-20k šuviu).

Komentarai
Turinys
  • 1Photo
    1Photo 
    nesiseka
      2015.03.30, 21:46, rašė:
    Nepamenu kas rase ,bet D700 spidometras pasiduoda atsukimui.
  • Ignas Venslavičius
    Ignas Venslavičius 
      2015.03.30, 22:42, rašė:
    ar išties tai yra įmanoma ir kažkaip paaiškinama? gal esi radęs kur daugiau info?
  • 1Photo
    1Photo 
    nesiseka
      2015.03.30, 22:47, rašė:
    Buvo straipsnis nesenai efoto ir berod Vytenis buvo imetes info apie ''atsukamu'' fotiku lista. Kiek atsimenu, tai gan itikinama info buvo :).
  • Vytenis P.
    Vytenis P. 
      2015.03.31, 06:33, rašė:
    Ne aš, Leonardas buvo įdėjęs tokį sąrašą. Patikimumo tai nei paneigt, nei patvirtint negaliu - ant maniškio aparato nėr ką atgal sukt :))
  • Leo R.
    Leo R. 
      2015.03.31, 08:05, rašė:
    Įmanoma - Nikon serviso softu. Jis yra nutekėjęs visai krūvai senesnių modelių. Funkcijos paskirtis - nunulinti skaitiklį pakeitus užraktą firminiam servise.
    Nuorodų nedalinsiu, bet randama nesunkiai jei ieškai...
  • Fiskius
    Fiskius 
      2015.03.30, 21:51, rašė:
    Iškeičiau D700 į D600, nė kiek nesigailiu.
    D700 atgyvenes, žymiai siauresnis dinaminis diapazonas, tai labai nemažai reiškia. Du kortelių lizdai, visada ramiau, kad neliksi be nuotraukų ;) O visa kita arba taip pat gerai arba geriau, neskaitant siauresnio AF taškų išdėstymo, bet bent man jis nekliųna.
  • Leo R.
    Leo R. 
      2015.03.31, 07:59, rašė:
    Taškų siauresnis išdėstymas nekliūna. Kliūna, kad jie prasčiau veikia - prastesnėm sąlygom 600/610 juntamai lėčiau fokusuoja. Ir prašauna dažniau.
    Pasilikau abu. D600 naudojamas daug dažniau, bet kai reikia maksimaliai greito ir patikimo fokuso - traukiu D700.
  • Fiskius
    Fiskius 
      2015.03.31, 12:53, rašė:
    Sutinku, man D700 fokusas irgi prastesnem salygom atrodo budavo kibesnis, bet kai abieju vienu metu neturiu, tai vis galvojau, kad gal man tik taip atrodo :)
  • Lukas Šalna
    Lukas Šalna 
      2015.03.30, 23:11, rašė:
    Siūlau pažiūrėti į Nikon D750 :)
  • Olegas Dem
    Olegas Dem 
      2015.03.31, 07:28, rašė:
    Rakinkite sia tema... jau isgvildenta simta kartu...
    D700 privalumai - konstrukcija, pro valdymas, autofokusas prietemoje patikimesinis.
    D610 privalumai - deresnis sensorius, geresnis ISO, video, pusiau pro valdymas su U1ir U2, Q --quiet shutter, palaikymsus visomis naujomis lynzemis, ir t.t.
    D750 - D610 su D810 autofokusi ir matavimo sistema vartomu ekranesiu ir D7200 ergonimika... Pasduotas!
  • Bart
    Bart 
      2015.03.31, 13:35, rašė:
    Dekui uz informacija. Manau apsistosiu ties D700
  • Chappie
    Chappie 
    nesiseka
      2015.03.31, 14:01, rašė:
    Megapikselių karai jau seniai baigėsi. Pikto fotografo komentaras

    youtu.be/r0nIU3lOVkg
  • Kristaliukė
    Kristaliukė 
      2015.03.31, 15:23, rašė:

    o jeigu lyginti

    d610 ir d750? verta moketi uz d750, ar pilnai pakanka d610?

  • Vaidas No
    Vaidas No 
      2015.03.31, 17:12, rašė:
    Pilnai pakanka kam? Visų poreikiai skirtingi.
  • Kristaliukė
    Kristaliukė 
      2015.04.01, 08:56, rašė:
    daugiausiai portretai, svenciu, krisktynu fotografija, reciau - vestuves
  • Vaidas No
    Vaidas No 
      2015.04.01, 12:04, rašė:
    Pritarčiau Olego nuomonei iš esmės. Tik pridurčiau, kad galbūt nėra visai teisinga rinktis techniką pagal šiandieninius poreikius, nes tie poreikiai turi tendensiją augti. Pvz. dabar naudoju senuką D700, galvoju keisti, o kaip alternatyva pvz. D610 man nelabai tinkama, jau vien dėl AF sistemos, kuri nėra geresnė už D700, kai, tuo tarpu, pastaroji ne itin kelia pasitikėjimą.
    Nei D610, nei D750 nėra pilnaverčiai pro aparatai, todėl aš rinkčiausi naujesnį, pažangesnį, juolab, kad tas kainų skirtumas pateisintas, mano supratimu.
    Kitavertus, galima rinktis nedaug naudotą D800, kurio kaina gali būti, kaip D610, tačiau gali tekti nemažai primokėti failų laikmenoms (HardDisc, CF), kompiuterio paspartinimui (atsinaujinimui). Rezultate gaunasi mažiau džiuginanti alternatyva. Todėl D750 šiandien aukso viduriukas, manau.
  • 1Photo
    1Photo 
    nesiseka
      2015.04.01, 14:55, rašė:
    Delto ir neperku Porche , nes draudimas, kuro sanaudos ir t.t. Bet del viso sito niekas nesako, kad porshas yra kaka :D .
    Siulyciau apkenteti ir imti D810 kur pliusiuku tiek AF , tiek buferio ir dar kazkokiu menkniekiu yra daugiau . O del laikmenu ir pc , tai tik detales,kurios nera labia skausmingos :)
  • Vaidas No
    Vaidas No 
      2015.04.01, 15:07, rašė:
    Yra ir pas mane tokių minčių. Todėl bandysiu laukt, kol prispaus reikalas. Tuo tarpu gal papigs dar, kas yra labai tikėtina, turint omeny, kad D800/E turėtojams, naujasis D810, nelabai "skanus" masalas, todėl nebus jis labai perkamas už dabartinę kainą.
  • 1Photo
    1Photo 
    nesiseka
      2015.04.01, 15:21, rašė:
    Seip tu E turetoju ant pirstu galima suskaiciuoti. Nelabai kas is E soks link 810 . Vat is 800 link 810 sokanciu kurkas daugiau.....
  • Vaidas No
    Vaidas No 
      2015.04.01, 15:51, rašė:
    Na taip. Bet manę asmeniškai, nelababai žavi failų kokybė, kiek teko domėtis. Ne pikselių ligmeny, bet bendras vaizdas (kontrastai, spalvos), atsiradęs kažkoks pilkšvumas, murzinumas, kaip pas MkIII. Gal WB D810 tikslesnis, bet tai neesmė.
    Reziume, vaizdo kokybė, AF geresnis pas D750, o D810 turi pro ergonomiką ir duomenis. O atnaujinimai, lyginant 800Evs810 pakankamai menki. Elektroninis užraktas, neva mažinantis vibracijas. Apie tai teiginiai teoriški, o praktiškai, kaip yra realiai, tai neaišku, nes testų apie tą atnaujinimą nėra, visi tik kalba tą patį, ką teigia gamintojas. Tad jei pratest minty apie D800 turėtojus, tai klausimas, kiek jiems svarbus tas filtro nebuvimas, geresnis video ir... nebežinau, kas dar esminio (krūvelę smulkmenėlių galima būtų skaičiuoti, kaip vienetą)?
  • 1Photo
    1Photo 
    nesiseka
      2015.04.01, 16:11, rašė:
    Tie kontrastai ir visi bla,bla ,tai nuo objektyvo stipriai ir priklauso... Paikartosiu gal , uzdedi sigma 35 F1.4 Art ir Nikkor 85 f1.4G. Tai sigma man daug , netgi daug daugiau patinka. O jei rimtai ,tai tas 85mm man toks neadekvacios kainos pagal kokybe burbulas.....
    Del uzrakto d800 . Na ,kaip cia apsakius. Tikrai su tokiu uzraktu netik , kad pauksciukus gali isbaidyti, bet ir zmones sprunka i sona :D . Na, tiesiog klaikiai kala.Cia tik pastebejimas del garso .
  • Vaidas No
    Vaidas No 
      2015.04.01, 16:52, rašė:
    D700 labiau kala, kiek žinau. Bet kažkas plačiojoj erdvėj pasakė, kad tai nepatinka, apie tai susimąstė ir kiti.
    Bažnyčioj, kur rimtis, gal ir negerai poškėt, bet kitose situacijose dzin... O užragto garsas turi savo šarmo, duoda cinkelio, ypač modeliams... Be to, žmogus girdi užragtą, taip suvokia, kad dirbi, tas garsas, kaip ženklas, gad galima testi, kas aptarta, be pašalinių minčių (klausimų), nuosekliai...
    Man garsas netrukdo, nepastebiu išsigandusių... Gamtininkams, aišku, kitaip.
  • Fiskius
    Fiskius 
      2015.04.01, 18:36, rašė:
    Jo, čia teisybė, pamiršęs apie tai buvau. Man tylesnis užraktas nemažas pliusas. Kai dirbi su modeliu, jis šiaip ar taip tą garsą girdi. O kai bažnyčioj ar per kokią kitą ceremoniją, tai aš jaučiuosi žymiai mandagesnis su D600, nei šalia klapsintys su pvz Canon 5D mark III.
  • Olegas Dem
    Olegas Dem 
      2015.04.01, 08:04, rašė:
    Pliu 400 Euru uz gersni autofokusa prietmoje (ir siaip daugiau funkciju), uz geresni matavima (nors praktikoje nezinau, ar tiek geresnis, jei teisingai eksponuji pats) programuojama "OK", mygtuka, geresni video, vartoma ekraneli... Visi kiti skirtumai nera esminiai... jei gal gali pirkti D750 - pirk... nes visviena, jei nau taip kalbi, jei su D60 kas nors nepavyks - kaltinsi fotokamera... o taip turesi D750 - ir jis tau bent fokusuoti tinkamiau pades...
    Neteksi - normalaus "Q" rezimo...
    Bat kaip teisingai sako pagal poreikius - uz tuos 400 Eur galima normalu stikla nupirkti...
      www.fotobites.lt nuolaida fotoknygoms, albumams, fotožurnalams galioja iki gegužės 1 dienos.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti