Fototechnikos parduotuvės
eFoto siūlo naudotis šiomis foto parduotuvėmis. Jų fotoaparatų ir objektyvų kainas tiesiogiai matote eFoto technikos kataloge. Užsakytos prekės pristatomos visoje Lietuvoje.

Fotofabrikas.lt

  46
 


Tinklapis: www.fotofabrikas.lt - Lojalumo sistema, galimybė pirkti nesiregistruojant, užsakymai 24val per parą.

Pristatymas paštu: Prekių atsiėmimas Vilniaus ir Kauno partnerių salonuose. Visoje Lietuvoje pristatoma nemokamai arba 9Lt, galima atsiskaityti grynaisias pristatant.

Asortimentas: skaitmeniniai fotoaparatai, vaizdo kameros, atminties kortelės, stovai - didžiausias foto prekių/suvenyrų pasirinkimas Lietuvoje.

Kitos paslaugos: galimybė pirkti išsimokėtinai, atsiskaitymas grynais atsiimant prekę, bei mokėjimo kortelėmis internetu, praplėsta garantija fototechnikai.

Prekybos salonas:  Savanorių pr. 352, Kaunas.
E-paštas prekyba@fotofabrikas.lt Tel. 8 37 313305 arba Mob. +37060401010
Darbo laikas: I-V 9:00 - 19:00, VI 9:00 - 16:00, VII nedirba

Būstinė: K. Petrausko 26, LT-44156 Kaunas

Kontaktai: Nemokama TEO linija 8 800 71010, mob. +370 604 01010, e-paštas: prekyba@fotofabrikas.lt

  Komentarai..


Fotoaparatas.lt

  5
 


Tinklapis:
www.fotoaparatas.lt - Išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui.

Prekybos salonas: Fotoaparatas.lt & Varle.lt salonas - Taikos pr. 17, Klaipėda.

Pristatymas paštu:
Visoje Lietuvoje per 1-2 darbo dienas.

Asortimentas:
Skaitmeniniai fotoaparatai, objektyvai, atminties kortelės, trikojai, įvairūs foto priedai. Didžiausias lomografijos prekių asortimentas Lietuvoje, foto juostelės, popierius, chemikalai.

Kitos paslaugos:
Galimybė atsiskaityti grynais kurjeriui pristačius prekę arba pirkti išsimokėtinai.

Kontaktai: info@fotoaparatas.lt, 8-46-415328, 8-647-33113, UAB "Kuršių verslo grupė", Taikos pr. 17, Klaipėda. LT-91140  Komentarai..


Fotohobis.lt

  25
 

www.fotohobis.lt – viskas fotografijos mėgėjams.

Prekybos salonai:
Vilniuje: Kareivių g. 19, Vilnius. info@fotohobis.lt, 8-5-2763881
Kaune: Laisvės al. 28, Kaunas. kaunas@fotohobis.lt 8-37-321125

Mūsų salonuose galite ne tik apžiūrėti, bet ir išbandyti Jus dominančią fototechniką. Mes kruopšiai atrenkame kokybiškas bei vartotojų pripažinimo sulaukusias prekes ir gamintojus, todėl galėsite įvertinti profesionalų technikos teikiamus privalumus bei mėgėjų technikos kokybę.

Pristatymas paštu: Pristatymas visoje Lietuvoje - 10Lt. Pristatoma nemokamai perkant už didesnę kaip 149lt sumą. Galimybė atsiskaityti su kurjeriu.

Asortimentas: skaitmeniniai fotoaparatai, objektyvai, blykstės, fotostudijos prekės, filtrai, stovai, dėklai, diktofonai ir kiti įvairūs priedai.

Kitos paslaugos: prekyba lizingu, nuotraukų gamyba, Tax Free paslauga, fototechnikos remontas, dovanų kuponai.  Skaityti toliau...


www.fototechnika.lt

  1
 
Tinklalapis:     www.fototechnika.lt
Parduotuvė:

Smolensko 10A,Vilnius.
Dirbame darbo dienomis nuo 10 iki 19 val.
Išeiginės: šeštadienis ir sekmadienis
Tel.: 8 5 2791545
El.paštas: info@fototechnika

Asortimentas:
UAB „FOTOTECHNIKA“ parduoda išskirtinės kokybės ir dizaino fotoproduktus, kurie ergonomiškumu, ilgu tarnavimo laiku, bei paprastu pogarantiniu aptarnavimu, neturi sau lygių.
Importuojamai  įrangai keliame aukštus reikalavimus ir su gamintojais bendraujame betarpiškai, todėl siūloma įranga visada moderniausia ir atitinkanti Jūsų lūkesčius.
Produktų linija išgryninta ilgametės darbo patirties, todėl priimti sprendimai kalba patys už save ir nekelia jokių abejonių net didžiausiems skeptikams.
Kas galėtų paneigti, kad mūsų parduodami, trikojai, krepšiai ir kuprinės, optika ir filtrai, apšvietimas ir studijų įranga yra kokybiškiausi ir saugiausi, o fotoaparatai atrinkti pagal vertės ir naudingumo kriterijus.
Patikimumą ir ilgalaikės vertės išsaugojimą garantuoja žymiausi pasaulio gamintojai – lyderiai. Prekių asortimentą sudaro daugiau, kaip 20 Hi-tech gamintojų produkcija.

Paslaugos:
Fotoaparatų, fotostudijų ir specifinės įrangos komplektavimas, tinkamiausių priedų parinkimas ir konsultacija. Profesonalūs spręndimai orentuoti į Jūsų siekius ir kokybės užtikrinimą. Atsakingai vertiname vartotojo pasitikėjimą ir maksimaliai, laiko atžvilgiu, apsaugome Jūsų investicijas į fotoįrangą.

  Komentarai..


foto.lt

Fotoprekių parduotuvė internete:

www.foto.lt