Fototechnika
Fototechnikos katalogai, pardavėjai

Fotoaparatai


   Katalogas
    Paieška
    Palyginimas

Objektyvai


  Katalogas-paieška


  Parduotuvės    eFoto.lt bendradarbiauja su šiomis patikimomis parduotuvėmis


www.fotohobis.lt www.fototechnika.lt www.fotoaparatas.lt

 

Naujausi technikos komentarai

20 naujų fotoaparatų ir objektyvų komentarų


Nikon Coolpix P900

Atatelis

PRIVALUMAI:: Nuotraukos (((ypatingai)))) geros kokybės (geresnės net už Canon 650D ar 70d ir tai pats išbandžiau), bet tik prie gero apšvietimo pvz: saulėtą diena ar gerai apšviestame kambaryje ir t.t.  

TRŪKUMAI: Nors objektyvo šviesumas 2,8, bet pvz: naktiniame mieste nuotraukų kokybe silpnoka. Čia jau jis pralošia fotikams su didesnėmis matricomis. Canon 650 ir 70D naktį tinko labiau.

 

BENDRI ĮSPŪDŽIAI: Labai gera nuotraukų kokybė, prie gero apšvietimo. Puikiai zomina, priartinus netoli maximumo x83 kokybe dar visai nebloga. Tačiau netinka tamsiu paros metu, ar kambaryje su silpnu apšvietimu.

 

Čia auksčiau parašęs žmogus matyt prisiskaitė, kad mažos matricos mažai ir gali. Šiolaikines tecnologijos leidžia daryti kokybiškas matricas ir jų nedidinant. Turiu Sony 4K video kamera su tokio pat dydžio matrica kaip ir Nikon P900. Jos video ir nuotraukų kokybė lenkia ir profesionalias FHD filmavimo kameras. Žodžiu technologijos nesnaudžia, o jūs sakot P900 muilinių lygio.....;)

 Nikon Coolpix P900

Svečias
PRIVALUMAI: Nuotraukos (((ypatingai)))) geros kokybės (geresnės net už Canon 650D ar 70d ir tai pats išbandžiau), bet tik prie gero apšvietimo pvz: saulėtą diena ar gerai apšviestame kambaryje ir t.t.
TRŪKUMAI: Nors objektyvo šviesumas 2,8, bet pvz: naktiniame mieste nuotraukų kokybe silpnoka. Čia jau jis pralošia fotikams su didesnėmis matricomis. Canon 650 ir 70D naktį tinko labiau.
BENDRI ĮSPŪDŽIAI: Labai gera nuotraukų kokybė, prie gero apšvietimo. Puikiai zomina, priartinus netoli maximumo x83 kokybe dar visai nebloga. Tačiau netinka tamsiu paros metu, ar kambaryje su silpnu apšvietimu.
Čia auksčiau parašęs žmogus matyt prisiskaitė, kad mažos matricos mažai ir gali. Šiolaikines tecnologijos leidžia daryti kokybiškas matricas ir jų nedidinant. Turiu Sony 4K video kamera su tokio pat dydžio matrica kaip ir Nikon P900. Jos video ir nuotraukų kokybė lenkia ir profesionalias FHD filmavimo kameras. Žodžiu technologijos nesnaudžia, o jūs sakot P900 muilinių lygio.....;)

Canon EF 50mm f/1.8 STM

GRUB

PRIVALUMAI: Palyginus su kitiniu 18-55, tai šitas stebuklas, kokybė ženkliai geresnė, aštresnis, foną net nesistengiant gražiai išplauna, maždaug per pus trumpesnis už kitinį. Nenaudoju filtrų, nes stiklas yra giliai. Prietemoje jaučiasi kad f1,8  :) Metalinis tvirtinimas.

TRŪKUMAI: Hmm.. na truputį garsiai fokusuoja, bet nesiskundžiu.

BENDRI ĮSPŪDŽIAI: Pirkau vilbroje už 120eur, naudotų kainos nelabai skiriasi, o senesnės versijos neverta pirkti. Teko naudoti kelionėje, tai ant crop'o nevisi pastatai tilpdavo į kadrą. Ant FF manau būtų pats tas. Bendrai paėmus esu patenkintas pirkiniu.Canon EF 16-35mm f/4L IS USM

Tautvydas

PRIVALUMAI: IS, astrus nuo kampo iki kampo

TRŪKUMAI: F4, bet IS ir optikos astrumus zymiai lenkia 16-35 f2.8

BENDRI ĮSPŪDŽIAI: Pirmasis mano L objektyvas. Labai patenkintas, nuostabus peizazam "Razor sharp"Zeiss Milvus 1.4/85

Svečias
PRIVALUMAI: patogus MF
TRŪKUMAI: pirktas 2017-02, kol kas be trūkumų
BENDRI ĮSPŪDŽIAI: aštrus, śviesus, laikant rankoje tikrai smagus, jauti, kad rimtas objektyvas

Nikon D750

Svečias
PRIVALUMAI: Atsparumas dregmei ir dulkems, ISO galimybes, pilnas kadras, WIFI,
TRŪKUMAI: Po kiek daugiau nei 10 000 kadru islindo shutterio defektas, placiai minimas internete. Autofokuso problemos Live View rezime prie kambario apsvietimo. Galiniai mygtukai kaireje ekrano puseje (uzsidejus 70-200 at didesne patranka tenka laikyti uz fotoaparato, kad galetum nuspausti menu mygtuka)
BENDRI ĮSPŪDŽIAI: Jei ne, galima sakyti, Nikon'o liga tapusia problema su uzraktais - puikus fotoaparatas uz prieinama kaina megejui.

Panasonic Lumix DMC-GF7

Leo R.
Kur daugiau ieškot kompaktiškų objektyvų, jei ne mft stovykloje :)
Olympus 9/8.0 fisheye bodycap
Olympus 15/8.0 bodycap
Olympus 17/2.8
Olympus 14-42/3.5-5.6
Panasonic 14/2.4
Panasonic 20/1.7
Panasonic 12-32/3.5-5.6
Panasonic 14-42/3.5-5.6 X
Čia vien "blyneliai". Visi kiti irgi dydžiu džiugina dažniausiai.


Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM

Justine

PRIVALUMAI: šviesus, gražiai plauna foną, ypač esant gerai šviesai

TRŪKUMAI: sunkokas, daug foto buvo ne fokuse, trūksta aštrumo.

BENDRI ĮSPŪDŽIAI: pardaviau ir nusipirkiau nikon 50tuką, dabar džiaugiuosi.Fujifilm XF 18-55mm F2.8-4 OIS L

tommix

PRIVALUMAI:  Labai geros kokybės sudėjimas. Šviesus kaip kitinis objektyvas. Labai neblogos optinės savybės. 

TRŪKUMAI: Per lengvai keičiasi diafragma, per mažai pasipriešinimo žiede.

BENDRI ĮSPŪDŽIAI: Super. MUST have objektyvas visiems fuji naudotojams, pats universaliausias.Canon EF 100mm f/2.8 Macro USM

Girių dvasia
Turint šį objektyvą tiesiog būtina įsigyti žiedinę blykstę -šviestuvą.(Pvz. YONGNUO MR-58) Kinietiškos kainuoja apie 40 eurų, perkant reikėtų orientuotis į didesnio galingumo.

Canon EF 100mm f/2.8 Macro USM

AštuoniPenki
PRIVALUMAI: Tinka ir portretams ir macro. Labai gražias spalvas perduoda. Su nepilnu kadru veikia idealiai.
TRŪKUMAI: pilnam kadrui reikia +4 korekcijos. Pilnas kadras vinjetuoja. Lėtas, net apribojus fokusą. Sunkus, surinktas prastokai, kaip ir dauguma senų USM
BENDRI ĮSPŪDŽIAI: už tokia kaina geras. Nedaug chromatinių aberacijų, nedaug purple fringing ir green tint fone, su priešpriešine šviesa ir saule tvarkosi puikiai. Gal norėtūsi pabandyti 100mm f2.0 USM

Nikon DL24-500

Dėdė

PRIVALUMAI: Tai kad jo nebebus.   www.nikon.lt/lt_LT/news-press/press.tag/news/cancellation-of...

TRŪKUMAI: 

BENDRI ĮSPŪDŽIAI: Fujifilm X-T1

tommix
NU jau nereikia cia nusisneketi, kad neisplauna fono. Nenaudok f8 ir isplaus :)

Fujifilm X-T1

tommix

PRIVALUMAI

  • Dizainas - turbūt didžiausias Fuji privalumas. 
  • Triūkšmai salyginai mažesni nei kitose sistemose. 
  • Taipogi pats triukšmas malonesnis, panašesnis į "analoginį", nei įprastą elektroninį, kai pixeliai šviečia įvairių spalvų.
  • Nu fainas fotikas. 
  • LABAI kokybiškai surinktas.
  • Labai neblogi simuliaciniai analoginio Fuji spalvų filtrai. Kokybiškas B/W
  • EVF toks didelis, kad pasiklysti galima :) (Bet vistiek EVF man asmeniškai nelimpa. Realybes jame tikrai nėra, epamatysi ten galutinio rezultato vistiek.)

TRŪKUMAI: 

  • Nėra toks jau patogus kaip verčia mus tikėti daugelis (mažas). Kas neturėjes veidrodinio-gal jiem ir patogu. Man asmeniškai žiaurai debiliškai padarė, jog peržiūros mytukas yra kairėje viršuje, vadinasi būtinos dvi rankos, norint naudoti fotika.
  • Video tai kokybė kaip Canon (o canon kokybė visi žinote, jog nieko gero :) ). Ty nebloga cinematiškam video, bet aš pratęs prie kokybiško video kuri gaunu su Samsung NX500, tai šitas toks 10metų atsilikęs atrodo.

BENDRI ĮSPŪDŽIAI: 

  •  Panašaus dizaino yra nemažai fotikų, bet vat būtent tokio - tik vienas. Tikrai labai sexy, vyriškas fotikas. Žadinantis ir meilę fotografijai, beveik jauties lyg nukelevęs į praeitį..o ne kad tuoj padarysi skaitmeninę foto dar vieną iš milijardo. Venas iš tokių, kur atrodo norisi turėti, net jei ir nebenaudotum.


Pentax K-S2

katino pėdutės
Aprašyme rašoma, jog su įkrauta baterija galima padaryti per 480 nuotraukų. Na nežinau.. .Man pavyksta per 800 kadrų padaryti vienu įkrovimu...
O kalbant apie trūkumus:
1. Paveiksluojant serijomis labai jau greitai užsipildo „buferis“ (fotografuojama tiktais RAW).
2. Galėtų būti suteikta daugiau laisvės „persiprogramuojant“ mygtukų reikšmes.
3. Gaila, kad nėra objekto sekimo funkcijos. Fotografuojnat judančius strakalus makalus labai praverstų tokia funkcija.

Nikon Coolpix P900

Svečias
Nuotraukų kokybė kaip muilinės (viduje mažytis 8 mm jutiklis), o pačio aparato dydis - kaip DSLR. Taigi, kažin ar muilinė artinanti virš 83 kartų yra kažkas labai reikalingo tiems, kas nori gerų nuotraukų, nebent norite fotografuoti kaimynus, kepančius blynus jų virtuvėse per savo namų langus. Dėl dangaus kūnų (mėnulio, planetų ir t.t) fotografavimo jį pirkti irgi beprasmiška, nes bet kuris (žymiai pigesnis) teleskopas suteiks žymiai daugiau džiaugsmo. Išvada: manau neverta pirkti muilinę su tiek priartinimo, nes vargiai jį panaudosite realybėje (priėjus su DSLR, turinčiu didelį 27-28 mm jutiklį, prie objektų padarysite ŽYMIAI geresnes nuotraukas negu su P900).

Samyang 14mm F2.8 ED AS IF UMC

Debesuotas
Papildymas - norėčiau dėl distorcijų šiek tiek parašyt. Kai kuriais atvejais jos tikrai įspūdingos į neigiamą pusę :/ 

Horizontas banguoja kaip turi būt.. Taigi, galbūt kažkam bus aktuali informacija norint pirkt šį objektyvą.

Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM

Maa

PRIVALUMAI: Kol kas viskas veikia pagal specifikacija (pirkau pries 3 savaites). Stabilizacija puiki

TRŪKUMAI: Atsiliepimuose buvo mineta, kad daznai nepataiko autofokusas. Bijojau ir net testavau, fotkinau spec testine lentele. Bet to nepastebejau.

Dar ne vienas skundesi, kad objektyvas svelnus (soft) o ne ryskus. Vel, lyg viskas OK ir centre ir krastuose pusetinai (prie atviru diafragmu). Viska isbandyti sunku, nes egzistuoja sunkus zoom intervalai tokiuose ir ten kartais veliau pamatai problemu.

BENDRI ĮSPŪDŽIAI: Nupirkau zmonai vietoj Sigma 18-200mm f/3.5-6.3 II DC OS HSM, kuriam ji kazka padare, gal numete ir stabilizacija nustojo veikti, Kiek ziurejau nuotraukas tai viskas lyg normoje, ka galima tiketis is superzoom klases stiklo. Pastebejau chromatinius nudazymus kai kuriose vietose. Bet nieko ypatingoNikon AF-S Nikkor 28-300mm f/3.5-5.6G ED VR

Svečias
PRIVALUMAI:
TRŪKUMAI:
BENDRI ĮSPŪDŽIAI: nesusilaikau perskaitęs paskutinį komentarą. Šio objektyvo vienintelis privalumas tik patogus židinio nuotolis. Nuotraukų kokybė, kaip uždėjus butelį su padidinimo stiklu. Nepilno kadro aparatas su normaliu objektyvu duoda geresnį rezultatą. Vienu žodžiu, su šiuo objektyvu pilnas kadras ir kokybiška fotografija praranda prasmę.

Nikon D5500

dievuiilangus

PRIVALUMAI: Trūkumu nematau, viskas tiesiog puiku, turėtas prieš tai fotoaparatas d5100, tai tiesiog lengvesnis gal, ir daugiau visko prikišta kas tikrai malonu.

TRŪKUMAI: neižvelgiu.

BENDRI ĮSPŪDŽIAI: pirkau del to kad turėjo wi-fi, bet tikrai dabar jau nesakyčiau kad labai reikalingas nes be programeles nepersikelia foto. žodiu manau vertas savo pinigu pirktas su af-p objektyvu 18-55 vr.