Fototechnika
Fototechnikos katalogai, pardavėjai

Fotoaparatai


   Katalogas
    Paieška
    Palyginimas

Objektyvai


  Katalogas-paieška


  Parduotuvės    eFoto.lt bendradarbiauja su šiomis patikimomis parduotuvėmis


www.fotohobis.lt www.fototechnika.lt www.fotoaparatas.lt

 

Naujausi technikos komentarai

20 naujų fotoaparatų ir objektyvų komentarų


Tamron SP 15-30mm F/2.8 Di VC USD

Svečias
PRIVALUMAI: aštrus, VR, tvirta konstrukcija, nėra saulės zuikių
TRŪKUMAI: gal kiek per didelis ant mano d750, nėra filtrų
BENDRI ĮSPŪDŽIAI: geras objektyvas, pigesnis gerokai neo Nikon 14-24, eBay naujas 800€... Neatsidengia ten jokia elektronika.


Pentax K-70

oreviras
Konkreciai sito naudoti neteko,bet kiek turejau Pentax technikos ir dabar turiu k50d,tai pasiemus nikon d600 tokio gero kamerinio jpg, koki pentax iskepa negaunu :) Matyt skonio reikalas :)

Nikon AF Nikkor 50mm f/1.8D

pledukas
Jei kamera turi "internal focus motor", tai su šituo objektyvu veiks autofokusas. Pvz., d7200 kameroje veiks, nes ji turi "internal focus motor".

Pentax K-70

Saulius G

PRIVALUMAI: Protinga kaina, tikslus ir greitas fokusas, bandžiau su kitiniu naujuoju 18-135 stiklu, dirba taip tyliai ir greitai jog pamaniau pardotuvėje, kad neveikia. Fokusas nebijo prietemos. Važuojant 67km/h greičiu bandžiau pagauti kelio, kilometrų ženklą, nuo 10 m iki 1.5 m atstumu buvo nufotografuotos 4-rios nuotraukos, visos fokuse, tik prieš tai atjungiau horizonto koregavimą, kad neištemtų laiko.
Džiugina didelis ISO dangaus fotografijoje.
Pikseliu pasislinkimo funkcija architektūrai, smulkmena, bet malonu.
Tikuosi įsigijęs GPS išbandyti ir dangaus sekimą.
Funkcionalumu turbūt nenusileidžia niekam. 

TRŪKUMAI: Kadangi neteko pasižaisti saulėta diena, nežinau kaip dirba , veidų atpažinimo funkcijos prie patogaus apšvietimo. Patalpoje geriau jų nenaudoti ir aplamai per ekranėlį fotografuoti ar filmuoti kuo mažiau, labai greitai suryja baterijas . Tikiuosi parsisiųsti talpesnes baterijas.

Lyginant su Nikon  ir Canon kokurentais K70 blogiau paruošia JPEG failus, bet kropštuoliai mėgstantis RAW failus, gali pilnai lygiuotis dėl galutinės failo kokybės ir su Nikon D7200.

BENDRI ĮSPŪDŽIAI: Kadangi aš dirbu išskirtinai tik su centriniu autofokusu, o JPEG fotikui lipdyti nepatikiu, tai šis daikčiukas mane pilnai tenkina. Nikon AF Nikkor 180mm f/2.8D IF-ED

Leo R.

PRIVALUMAI: lengvas, puikus bokeh, puikios spalvos, geros optinės savybės nuo pat f/2.8 (realiai ir naudojamas ant atviros daugiausia), integruota blenda. Kaina - naudoti kainuoja nepadoriai pigiai.

TRŪKUMAI: nėra neaštrus, tačiau 1:1 nesudaro britvos aštrumo įspūdžio. Nors realiai įspūdis apgaulingas - toks buvo ant 12 mpix, toks pat lengvas neaštrumas atrodo ir ant 24 - nors jutiklio raiška padvigubėjo. Buvau net ant 16 mpix m43 kūnelio pabandęs (efektyvi raiška dar didesnė) - lygiai tas pats lengvas neaštrumas. Realiam gyvenime kadrams priekaištų neturiu. Lengvai pažeidžiamas priekinis lęšis - padengimas kažkiek nukentėjo vien liesdamasis į minkštą krepšio dugną. Todėl apsauginis filtras primygtinai rekomenduojamas. Iš galo diafragmos nedengia joks lęšis - gali pakliūti nešvarumų ir pradėti strigti. Fokusavimas atsuktuvinis - ne pats sparčiausias, nesuderinamas su žemesnio lygio kūneliais.

BENDRI ĮSPŪDŽIAI: porą sykių norėjau parduot kaip nepakankamai dažnai naudojamą. Tačiau taip ir liko arsenale - kai didelė dalis kitų susirado naujus namus. Manau taip ir liks kol bus gyva Nikon DSLR sistema pas mane - motokrosui, karate ir panašiom užduotims.Olympus OM-D E-M5 II

Bilberry

PRIVALUMAI: tvirtas, kritulių nebijantis, gerai surinktas magnio lydinio korpusas, jo tvirtybę teko patikrinti ir praktiškai (netyčia, iš ~1,2 m. aukščio). Nė menkiausios žymės.
Kompaktiškas.  Net su „pentaprizme“ telpa į vyriškos striukės kišenę. Naudojant „blynelį“ galima bandyti neštis net į kino ar teatro salę, kol apsauga neužmatys besinaudojant :)
Solidus dizainas, vykusi SLR imitacija, ypač gražiai dera prie senos optikos.
Kokybiškas sukiojamas jutiklinis ekranas. Gerai veikia fokusavimo lietimu funkcija, patogi nuotraukų peržiūra, maloniai nustebino ir galimybė keisti fokusavimo rėmelio plotą.
Patogus nustatymų valdymas ratukais ir svirtele.
Nėra aukšto dažnio filtro!
Puikus stabilizatorius. HiRes režimas.
Greitas, tylus, švelnaus garso užraktas. Elektroninis, visiškai begarsis užraktas pravers muziejuose, bibliotekose ir kitose vietose, kuriose apskritai griežtai draudžiama fotografuoti:)
Sklandus nuotolinis valdymas per Olympus Image Share app.
Kokybiškas EVF. Pirmasis fotoaparatas, kuriuo fotografuodamas naudoju beveik vien EVF.
Mikrofono įvestis. Prijungus atskirai įsigyjamą HLD-8 gripą, yra galimybė naudotis ausinių išvestimi.
Patogi ir funkcionali komplekte esanti blykstė.

TRŪKUMAI:

Efektyvus ISO, anot DXOmark, yra 908. Priklausomai nuo situacijos, be didesnių kokybės nuostolių praktiškai galima dirbti iki 3200, 25600 – labiau gamintojo fantazija. Ne gūdžios nakties paukštis.
Nelabai įspūdingas buferis, ypač RAW.
Baterijų veikimo laikas neblogas, bet kraunamos jos tik su komplektuojamu 220V krovikliu. Norint 12V, teks pirkti atskirą kroviklį. Kitų maitinimo galimybių nėra.
Nevisiškai apgalvoti dizaino sprendimai gali nepatikti videografui (mikrofono kabelis uždengia atlenktą ekraną ir pan.). Tūlą dešiniarankį gali nervinti įjungimo svirtelė kairėje.
Greitas, palyginti su kitais aukštesnės klasės sisteminiais, nuvertėjimas. Tai, žinoma, minusas tik, jei bus noras parduoti.
Nesveikai didelės priedų kainos. Pavyzdžiui, už HLD-8 tektų pakloti daugiau nei 200 eurų (palyginimui – Canon 100D baterijų gripą nesunkiai galima gauti ir už 50 eurų). Neoriginalių priedų nėra daug, micro 4/3 religija ne pati palankiausia eksperimentinei plėtrai.  
Video kokybiškas, gaila nėra Slow Motion. Asmeniškai norėtųsi kiek daugiau filmavimo galimybių, bet panašu, jog Oly šioje srityje nesiruošia sumaišyti kortų savo partneriui. 

BENDRI ĮSPŪDŽIAI:

Šiuo metu vienas funkcionaliausių, patogiausių naudotis ir kokybiškiausių fotoaparatų visoje micro4/3 šeimoje, IMHO. Gaila tik, jog, kaip juokauja vyrukai iš DigitalRevTV, kainos toje šeimoje visiškai ne mikro, o ir dydžiai nevisiškai mikro :)Panasonic Lumix DMC-G7

oreviras
sveiki.o kokia kortele naudojat 4k filmavimui?gavau savo su broku...kaž kas negerai su sensoriniu ekranu,gliūkai...išjungus viskas ok.

Nikon D750

Svečias
PRIVALUMAI: pagaliau nikonas su normaliu fokusavimu bet kokiomis apsvietimo salygomis... perejus nuo d7100 labai didelis skirtumas (pagaliau vel atgijo meile 50mm 1.4 sigmai, kuri iki tol oziavosi tiek su d5100, tiek ir su d7100), nera triuksmo prie 6400 ISO
TRŪKUMAI: galbut noretusi platesnio gripo, nes ilgiau palaikius pirstus pradeda traukt :)
BENDRI ĮSPŪDŽIAI: ilgai dvejojau, kol isigijau, bet dabar nesigailiu. is ebay kaina naujo uz 1400€


Tokina AT-X 124 AF PRO DX 12-24mm f/4

Fotokadras

PRIVALUMAI:  f4 visame diapazone, pagaminimo kokybė, patogus valdymas,  fokusas pakankamai greitas, tvirtas.  Aštrus. Spalvos, kontrastas nepriekaištingi.

TRŪKUMAI: nesusidūriau

BENDRI ĮSPŪDŽIAI: Puikus už tokią kainąFujifilm XF 23mm F2 R WR

nikodemas

PRIVALUMAI: Lengvas, nedidelis(bet stilingas), aštrus, greitas, fokusuoja tiksliai.

TRŪKUMAI: Kol kas nerasta

BENDRI ĮSPŪDŽIAI: Dar tik kelios dienos, kai įsigijau, bet iškart patiko. Patalpoje prie normalaus(buitinio) apšvietimo blykstės jau nebereikia, o ir spalvos natūralios gaunasi. Lauke taip pat tinka. 23mm tai pats tas universalus platumas, nustacius f2-28mm gražiai plauna foną. Patiko.Samsung NX1

tommix

PRIVALUMAI: Geriausias fotikas siai dienai.

TRŪKUMAI: Nera, nebent ne kokia kokybe su ausktu ISO

BENDRI ĮSPŪDŽIAI: TOBULAS. Gaila nebegamina samsungas. Nera geresnes kameros video megejams.Samsung S30NB - NX 30mm F2.0

Svečias
PRIVALUMAI: dydis, astrumas
TRŪKUMAI: fokuso ziedas
BENDRI ĮSPŪDŽIAI: fainas, smagus, geras ir kompaktiskas objektyvas. uzkliuvo tik fokusavimo ziedas, kai naudojau manual tai jis labai siauras, neypatingai smooth, todel nera labai patogu, bet dirbt ymanoma :)

Canon EF 85mm f/1.2L II USM

LuJu

PRIVALUMAI: fantastiškas, bokeh, skaidrumas, ir apskritai žodžiais neįvertinama kokybė

TRŪKUMAI: labai lėtas, fokusas gali paplaukioti, jei perfokusavimo atstumas labai nežymus

BENDRI ĮSPŪDŽIAI: tai nėra vienareikšmiškai puikus objektyvas, o daugiau love-hate tipo, palyginamas su moterimi - kartais tiesiog nuostabus, kartais negali suprastiFujifilm X-T10

nikodemas

PRIVALUMAI: Puikus dizainas, lengvas nešioti ir valdyti, puikus vaizdo ieškiklis, su originaliais objektyvais gaunasi aukštos kokybės nuotraukos.

TRŪKUMAI: Šiek tiek lėtokas irašymas į kortelę, reikia turėt 1-2 papyldomas baterijas, nes su viena nufotografuoju 200-300 kadrų.

BENDRI ĮSPŪDŽIAI: Džiaugiuosi pardaves Canon veidrodinį ir nusipirkęs šį fotoaparatą. RekomenduojuFujifilm XF 18-55mm F2.8-4 OIS L

nikodemas

PRIVALUMAI: Puikios optinės savybės, geras stabilizavimas, lengvas, šviesus

TRŪKUMAI: Nerasta, nebent kintama diafragma.

BENDRI ĮSPŪDŽIAI: Universalus kelioninis objektyvas, tinkantis fotografuot tiek gatvėje, tiek gamtoje, tiek patalpoje, esant prastam apšvietimui. Rekomenduoju.Fujifilm XC 50-230mm F4.5-6.7 OIS

nikodemas

PRIVALUMAI: Puiki optinė kokybė, geras stabilizavimas, lengvas

TRŪKUMAI: Naudoju 10 mėn., kol kas nepastebėjau

BENDRI ĮSPŪDŽIAI: Kaip už tokią kainą tai nesitikėjau, kad nupirksiu tokį kokybišką objektyvą. Puiku, rekomenduoju/Samyang Reflex F6.3 300mm ED UMC CS

nikodemas

PRIVALUMAI: Gražiai išplauna foną, sodrios spalvos

TRŪKUMAI: Tinka fotografuot tik prie gero apšvietimo ir nuo trikojo

BENDRI ĮSPŪDŽIAI: Man patiko, rekomenduojuSamyang 8mm F2.8 UMC Fisheye II

nikodemas

PRIVALUMAI: Aštrus, sodrios spalvos, nuo f 5.6, nustačius į begalybe, ryškumas visame kadre, nebijo tiesioginės saulės

TRŪKUMAI: Daugiau atidarius diafragmą, vinjetavimas

BENDRI ĮSPŪDŽIAI: Puikus objektyvas, rekomenduojuSamyang 135mm F2.0 ED UMC

Svečias
PRIVALUMAI: Aštrus kaip nauji Zeiss. Švelnus boke.
TRŪKUMAI: Prastokas spalvų perteikimas lyginant su Zeiss. Sunkus. Truputi per tvirtai sukiojasi fokuso žiedas. Daug vinjetavimo ant atviro.
BENDRI ĮSPŪDŽIAI: Tai yra berods pirmas labai aukštos kokybės Samyang objektyvas. Įsigyjau vos tik išėjus. Naudojau su Sony aps c ir full frame.

Nikon AF-P DX NIKKOR 18-55mm F3.5-5.6G VR

Pavelas

PRIVALUMAI: AF-P fokusas - tilus, netraška taip, kaip AF-S, tai labai tinka tilmavimui. Kaip kitiniam - optika visai ne bloga.

TRŪKUMAI: Tamsus, bet kaip kitiniam - tai nėra trūkumas, tai yra normalu, nėra ko norėti iš jo.

BENDRI ĮSPŪDŽIAI: Padorus kitinis objektyvas su tyliu autofokusu. Kad visi Nikkorai taip tyliai veiktų, būtų super.