Nemokamos nuotraukų tvarkymo programos
Atsinaujino kelios paprastos bet naudingos programėlės nuotraukoms tvarkyti:
EvJO Photo-Image Resizer skirta nuotraukom mažinti. Programa moka apdoroti ir failų grupes ir net minimaliai tvarkyti nuotraukas: vartyti, keisti kontrastą, spalvotumą ir tt.
XnView - programa nuotraukų peržiūrai ir tvarkymui. Dažnam mėgėjui jos galimybių visiškai pakanka. Plačiau apie šią programą: eFoto straipsnis.
Praplėsti programų galimybes galima naudojant įskiepius (plugins). Štai nemokamas įskiepis Virtual Photographer leis labai paprastai pritaikyti nuotraukai 'mandrus' ar paprastesnius efektus. Pritrūkus galima iš kūrėjų tinklapio pasiimti papildomus filtrus. Šįs įskiepis tinka jau minėtai XnView bei daugeliui kitų pakainčių Photoshop įskiepius. Filtras instaliuojamas įdėjus įskiepio .8bf failą į programos įskiepių direktoriją.
EvJO Photo-Image Resizer  
XnView  
Virtual Photographer  

Komentarai
Turinys
  www.Foto-shop.lt   nuolaidos >>

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
 Konkursas „Aktas, kūno fotografija“
Anonsuotą konkursą „Mano kiemas“ atidėsime kelioms savaitėms, palauksim kol medžiai nusidažys spalvingiau ;) O dabar, nesibaigiant vasarai, padarome nuogo kūno ir lengvos erotikos konkursą. Konkursas vyks 2 savaites, iki rugsėjo 28 dienos, geri prizai bus!
Visos konkurso nuotraukos

Dienos nuotrauka

susiliejimai-10 Rodyti