2013 02 03 mytas, gimtadienis, žaidimas, Panevėžys
skarbonke: 2013.01.31, 23:26  Grupė: Efoto panevėžiečiai 2
 
Penktasis fotografijos mylėtojų susirinkimų gimtadienis !
vasario mėn. 03 d. neturintys kas veikt, 12 val. renkasi kavinėje Kakadu, Laisvės a. 1
Vėl įmaut po bokaliuką alaus ar stiklą kavos išragaut, pabendraut ar papletkavot.
Kadangi šis mūsų susibėgimas šventinis (gimtadienis vienok), darysim jį kiek galima smagesnį bei sportiškesnį.
Tad norit Jūs to ar nenorit, ale bus varžytuvės, na ir be abejo kokios varžytuvės be nugalėtojo, teks dalyviams ir rinkimuose sudalyvaut.
Na o nugalėtojas bus didžiai pagerbtas tarp fotomylėtojų ir galės didžiai užrietęs nosį vaikščiot po gimtajį miestą bent iki kito konkurso, kuriam turės garbės sugalvot naują temą (-: Na o šio konkurso temą sugalvojo praeito konkurso nugalėtojas Remigijus Grubinskas - „Žmogus ir transportas“.
Sutartu laiku visi strimgalviais lekia į miesto gatves, parkus, užkampius, ir t.t... bei medžioja kuo įdomesnę fotą užduota tema.
Išsekus laikui vėl renkamės Kakadu picerijoj (kol kas planuojama valanda, bet esant norui galėsim pakeist pagal pageidavimus) ir nuo kiekvieno dalyvio organizatoriams atiduodam vieną atrinktą geriausią nuotrauką, redagavimai galimi tik integruotomis fotoaparato priemonėmis, su savimi turėti kortelių skaitytuvus nuotraukų nukėlimui į PC, kaboko TėVė (televizoriuje) žiūrim visų dalyvių fotas, slaptai balsuojam (už save negalima), skaičiuojam balsus, nugalėtoją iškilmingai sveikiname draugiškai paplodami ir palinksėdami.
Kiekvienas gali su savimi atsinešti ir kokį daiktą susijusį su fotografija kurio ne gaila ir ne sarmata padovanot kolegai, tokiu būdu susimestume ir prizinį fondą (pvz knygos, albumai, fotojuostos ir t.t., praeitą kartą visai netgi nemenkas bankas gavosi), jei tokių žmonių atsiras jiems taip pat pažadam gausias padėkas su palinksėjimais (-:

Komentarai
Turinys
 • skarbonke
  skarbonke 
    2013.02.03, 18:46, rašė:
  na va, baigės penkmečio konkursas, tema "žmogus ir transportas".
  turime nugalėtoją - Egis Kri , dideliausi sveikinimai ir palinksėjimai (-:
  q  


  likę dalyviai

  w  
  e  
  r  
  y  
  i  
  o  
  p  
  p  
  s  
  f  
 • AndriusM
  AndriusM 
    2013.02.06, 16:18, rašė:
  exx tas gripas

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti