2013-04-07 Tradicinis mytas, žaidimas, Panevėžy
skarbonke: 2013.04.04, 12:45  Grupė: Efoto panevėžiečiai 2
 
balandžio mėn. 07 d. neturintys kas veikt, jauni ir seni, patyrė ir ne, senbuviai ir naujokai, linksmi ir liūdni, drąsūs ir drovūs, turtingi ir biedni, sotūs ir alkani 12 val. renkasi kavinėje Kakadu, Laisvės a. 1
Vėl įmaut po bokaliuką alaus ar stiklą kavos išragaut, pabendraut ar papletkavot.
Kaip visados su Jūsų pagalba bandysim daryt jį kiek galima smagesnį bei sportiškesnį.
Tad norit Jūs to ar nenorit, ale vėl bus varžytuvės, na ir be abejo kokios varžytuvės be nugalėtojo, teks dalyviams ir rinkimuose sudalyvaut.
Na o nugalėtojas bus didžiai pagerbtas tarp fotomylėtojų ir galės didžiai užrietęs nosį vaikščiot po gimtajį miestą bent iki kito konkurso, kuriam turės garbės sugalvot naują temą (-: Na o šio konkurso temą sugalvojo praeito konkurso nugalėtojas Egis Kri - „Emocija/os“.
Sutartu laiku visi strimgalviais lekia į miesto gatves, parkus, užkampius, ir t.t... bei medžioja kuo įdomesnę fotą užduota tema.
Išsekus laikui vėl renkamės Kakadu picerijoj (planuojama valanda, bet esant norui galėsim pakeist pagal pageidavimus) ir nuo kiekvieno dalyvio organizatoriams atiduodam vieną atrinktą geriausią nuotrauką, redagavimai galimi tik integruotomis fotoaparato priemonėmis, su savimi turėti kortelių skaitytuvus nuotraukų nukėlimui į PC, kaboko TėVė (televizoriuje) žiūrim visų dalyvių fotas, slaptai balsuojam (už save negalima), skaičiuojam balsus, nugalėtoją iškilmingai sveikiname draugiškai paplodami ir palinksėdami.
Kiekvienas gali su savimi atsinešti ir kokį daiktą susijusį su fotografija kurio ne gaila ir ne sarmata padovanot kolegai, tokiu būdu susimestume ir prizinį fondą (pvz knygos, albumai, fotojuostos ir t.t., praeitus kartus visai netgi nemenki bankai gaudavosi), jei tokių žmonių atsiras jiems taip pat pažadam gausias padėkas su palinksėjimais (-:

Komentarai
Turinys
 • Fiskius
  Fiskius 
    2013.04.04, 13:04, rašė:
  Liuks, mes jamam syta reikala!
 • AndriusM
  AndriusM 
    2013.04.04, 13:36, rašė:
  Gal bent kartą, kaip nors pavyks ir man prisijungti...

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti