2013-06-02 susitikimas žaidimas ir t.t.
skarbonke: 2013.05.29, 13:55 R  Grupė: Efoto panevėžiečiaiRašyti komentarą
 
aloha,
birželio mėn. 02 d. kaip ir kiekvieną pirmąjį mėnesio sekmadienį neturintys kas veikt, jauni ir seni, patyrę ir ne, senbuviai ir naujokai, linksmi ir liūdni, drąsūs ir drovūs, turtingi ir biedni, sotūs ir alkani 12 val. renkasi kavinėje Kakadu, Laisvės a. 1
Vėl įmaut po bokaliuką alaus ar stiklą kavos išragaut, pabendraut ar papletkavot.
Vėl bus varžytuvės. Nugalėtojas bus didžiai pagerbtas tarp fotomylėtojų ir galės didžiai užrietęs nosį vaikščiot po gimtąjį miestą bent iki kito konkurso, kuriam turės garbės sugalvot naują temą (-: Šio konkurso temą sugalvojo praeito konkurso nugalėtojas Kęstas - „Dviratis“.
Sutartu laiku visi strimgalviais lekia į miesto gatves, parkus, užkampius, ir t.t... bei medžioja kuo įdomesnę fotą bandydami patvirtinti jog Panevėžys pats dviratiškiausias miestas ant Lietuvos.
Išsekus laikui vėl renkamės Kakadu picerijoj (planuojama valanda, bet esant norui galėsim pakeist pagal pageidavimus) ir nuo kiekvieno dalyvio organizatoriams atiduodam vieną atrinktą geriausią nuotrauką, redagavimai galimi tik integruotomis fotoaparato priemonėmis, su savimi turėti kortelių skaitytuvus nuotraukų nukėlimui į PC, kaboko TėVė (televizoriuje) žiūrim visų dalyvių fotas, slaptai balsuojam (už save negalima), skaičiuojam balsus, nugalėtoją iškilmingai sveikiname draugiškai paplodami ir palinksėdami.
Kiekvienas gali su savimi atsinešti ir kokį daiktą susijusį su fotografija kurio ne gaila ir ne sarmata padovanot kolegai, tokiu būdu susimestume ir prizinį fondą (pvz knygos, albumai, fotojuostos ir t.t., praeitus kartus visai netgi nemenki bankai gaudavosi), jei tokių žmonių atsiras jiems taip pat pažadam gausias padėkas su palinksėjimais (-:

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti