Ar atsirastu kollega?
FotoArt: 2017.03.04, 14:03  Grupė: Klaipėda 2
 
Sveiki, gerbiamieji... Ateinancioms trims savaitems atvyksu i Klaipeda, darbo komandiruote. Noriu paklausti Jusu - ar atsirastu fotoentuziastu, gerai pazystanciu Klaipeda, kurie nepabugtu parodyti ir kartu pafotografuoti uostamiesti velai vakare, nakti - uosto prieigas, senamiesti, etc.. Esu kiles is Nidos, taciau nubloske vaikysteje gyvenimas i Kauna o Jurai, fotomarinistikai jauciu didele nuostalgija. Pats kazkiek Klaipeda pazystu, taciau ne tiap gerai, kad spontaniskai isgaut verta demesio vaizda. Jei atsiras zmogutis(-ciai), kuriam tai butu idomu, smarkiai laukciau kontaktu asmenine zinute, butinai susiskambinsim! Iki malonaus! :)

Komentarai
Turinys
 • stepiu_vilkas
  stepiu_vilkas 
    2017.03.04, 20:46, rašė:
  Klaipėda sąlyginai maža. Nėra ką daug pasakoti. Senamiestį per pusvalandį gali praeiti. Porą vakarų pavaikščiosi rasi pats viską. Su uostu vėl nedaug kur priėjimas yra. Tam pačiam senamiestyje yra uostelis su laiveliais. Su google maps gali pasivaikščioti rasi daug informacijos.
 • begedis
  begedis 
    2017.04.02, 23:59, rašė:
  Verta eiti nuo Girulių ar Olando Kepurės link ir iki Nemirsetos. Nuo ten tiek belieka iki Palangos, norint galima grįžti autobusu. Be akivaizdžių vietų aplink senamiestį, pravartu prasimanyti dviratį, ir galima pabaksnoti vietas už miesto pabaigos link karinio uosto. Iš Smiltynės pusės kito marių kranto panaši atkarpa. Molai. Tiesiog klaidžioti, ir kažkas patiks ;-)

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti