ar reikalingas komentarų vertinimas grupėje?
Rudolph Diesel: 2008.12.30, 08:06  Grupė: Jo didenybė Peizažas 12
 
Manau ne. Cia turi buti galimybe astriau nuomone issakyti, nei bendrame forume. Vertinimas kvailokai atrodo grupes viduje.

Komentarai
Turinys
 • Kypsas_
  Kypsas_ 
    2008.12.30, 09:29, vertino: Gerai, , rašė:
  Tikrai nereikalingas. Jei buriamės rimtesniam darbui, tai savo tiesas dikusijomis, o ne minusais ar pliusais bandykime įrodyti
 • ritika
  ritika 
    2008.12.30, 10:19, rašė:
  Tikrai kad nereikalingas :)
 • wabalaitis
  wabalaitis 
    2008.12.30, 10:59, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  ...na...negi kas labai ing tuos minusus dėmesį kreipiat?... tiesiog galima sudaryt vidaus taisykles ( rašytas ar nerašytas ),jei jau nenorimi vertinimai...arba ignoruot tuos vertinimus... dėl atjungimo jų būtent vienoje grupėje,kaži ar tai techniškai galima...gi kitos grupės gal visai norės vertintis...manau yr svarbesnių tobulinimų psl.ir grupėse...
 • RB
  RB 
    2008.12.30, 18:01, rašė:
  Na, šiaip tai tikrai į tuos komentarų minusus mažai kas kreipia dėmesį. Bet čia komentarų vertinimas iš principo tikrai nereikalingas. Didžiausias privalumas būtų konstruktyvi diskusija.
 • gfoto
  gfoto 
    2008.12.30, 18:21, rašė:
  Pritariu,komentarų vertinimas grupėje niekam nereikalingas. Geriau diskusija.
 • jromusis
  jromusis 
    2008.12.30, 21:40, rašė:
  Ir aš visiškai pritariu, kad grupės viduje komentarų vertinimai nereikalingi. Yra svarbūs patys komentarai. Kas kad ir techniškai to daryti neįmanoma, jeigu taip susitariame tai taip ir darome. Manau, kad viskas labai paprasta. Niekas nevertinam komentarų - jų vertinimo ir nėra. Problemos sprendimas paprastas.
 • gytispaliskis
  gytispaliskis 
    2008.12.30, 22:51, rašė:
  Pritariu tai nuomoniai, kad nereikalingas atskiras vertinimas tik grupėje, manau ir techniškai tai padaryti sunku, o bendras vertinimas, kuris dabar yra prie kiekvieno pasisakymo, tai tikrai neišnyks. Šiaip patys komentarai grupėje jau bus papildomi ir/ar išsamesni, nes nuotrauka pasiūlyta, ar patekusi į grupės nuotraukas taip ar taip bus prikomentuota, ką papildomai galima pridėti jau grupėje rinksis kiekvienas atskirai.
 • ____a
  ____a 
    2009.01.09, 11:02, vertino: Gerai, , rašė:
  Nesutinku. Bent jau teigiamas komentaru vertinimas gali buti naudingas tiesiog edukaciniais tikslais - desimcia zvaigzduciu sarase pazymetas komentaras pritraukia demesi, isimena, ji lengva pastebeti "einamuju" komentaru maseje, pagaliau, aiskiai susidarai vaizda, kiek zmoniu pritaria komentatoriaus poziuriui ir ar verta tai laikyti bendruomenes, ar individo nuomone. Be to, daznai paskaicius tikslu ir issamu komentara ir pagalvojus "ir as taip manau" ar "geriau neparasyciau" be galo patogu po autoriaus zodziais tuo pliusiuku pasirasyti, prisijungti, tuo paciu rekomenduoti kitiems atkreipti i ji demesi. Jei visi pradesim saziningai ta pati per ta pati rasyti, laiko ir noro tuos "tomus" skaityti niekam neliks. Del minusu... Ko jus taip pries juos nusiteike? Mazvaikiai delioja, mazvaikiai bijo. Vel gi, jei nesutinku su issakyta nuomone - minusuoju, bet tai ne nuvertinimas, ne nepagarba, o tik zenklas, kad yra kitu nuomoniu. Grupese siais instrumentais, tiketina, galesim naudotis dalykiskai, nesiekdami kazkam kersyt, mazint statusa ir autoriteta ir pan.
  Imho :) Argi ne tokia ir yra tiksline komentaru vertinimo paskirtis?..
 • bralgis
  bralgis 
    2009.01.09, 12:11, rašė:

  nu vat aš paskaitęs šitą temą pačioj pradžioj iškart norėjau prieštaraut, bet po to susilaikiau, hgalvojau kam bangas kelt :))) ale dabar jeigu jau dviese, tai galima šiek tiek ir paraibuliuot :)))

  jei šitos grupės tikslas nėra vien tik konsumistinis (t.y. mes čia esam ne vien todėl, kad tik mums būtų gerai), tai tada geras ir įvertintas komentaras yra tarsi "efoto aukso fondas". jeigu šita grupė turi bent jau mažytę ambiciją prisidėti prie gilinimosi į peizažo žanrą, tai komentaro vertinimas (grupėje galima tikėtis ir šiek tiek atsakingesnio žaidimo rodyklėmis) yra būtinas.

 • ____a
  ____a 
    2009.01.09, 12:52, vertino: Gerai, , rašė:
  Aciu, bendraminti :) Paburbuliuokime kartu - gal ka ir isjudinsim ;)
 • Elge
  Elge 
    2009.01.09, 14:10, rašė:

  Man teigiamas komentaro įvertinimas - ir ženklas žmogui, kad sutinku su juo nuomone, ir priemonė pasižymėti komentarą sau, kad galėčiau lengvai prie jo prireikus sugrįžti, prisiminti. Neigiamai vertinu itin retai :) Bet kokiu atveju, man tai irgi ne žaidimas, o tam tikra bendravimo forma, kai savo palaikymo ar dėkingumo negali pareikšti realioj erdvėj, ir užrašų knygutė geroms mintims pasilikti sau ir atkreipti kitų dėmesį. Žodžiu, aš irgi už ;))

 • ____a
  ____a 
    2009.01.09, 16:57, vertino: Gerai, , rašė:
  Uhu, aha, teisingai :)

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti