Canon 760 D blykste
V Dejun: 2018.02.13, 12:19  Grupė: Canon 4
 
Sveiki Pasiulykite tinkamiausia biudzetine blykste Canonui EOS 760 D,planuojama forografuoti baznycioje. Dekui

Komentarai
Turinys
 • Visiskai
  Visiskai 
  nesiseka
    2018.02.13, 20:11, rašė:
  Betokia kuri turi TTL. HSS nebutinas visiskai
 • zenonofoto
  zenonofoto 
    2018.02.14, 18:11, rašė:
  O tai kam tas TTL? Ta prasme, aš žinau kas tai yra ir kaip tai veikia, bet tas veikimas tik dar labiau supainioja fotografą ir po to visiškai nebeaišku kodėl nuotraukos tamsios, arba išdegusios. Ir nebeaišku ką reikia reguliuoti, ar blykstės ekspozicijos kompensavimo nustatymus, ar fotoaparato ekspozicijos nustatymus, ar dar kažką. Reikalas tame, kad joks TTL nenustato, kiek jūs norite papildomai apšviesti kadrą. Taip pat TTL neišmatuoja ir to, kokiu kampu jūs esate pakėlę, kokiu kampu pasukę blykstę ir ar naudojate softboksą ar kažkokį kitą sklaidytuvą. TTL, matuodamas per objektyvą, nustato tik bendrąjį šviesumą ir pagal savo algoritmus, nustato blykstės galingumą tam kadrui. Bet iš savo praktikos galiu pasakyti, kad jis retai pataiko. Kur kas lengviau dirbti su rankiniu blykstės galingumo nustatymu. Tai žinoma taip pat reikalauja šiokių tokių įgudžių, bet tai žymiai patikimiau. Gali būti, kad tie, kurie nuolat, arba bent jau dažnai naudoja blykstę, perpranta ir visus TTL veikimo niuansus, bet man buvo greičiau išmokti naudoti rankinius nustatymus.
 • Visiskai
  Visiskai 
  nesiseka
    2018.02.14, 20:19, rašė:
  Idomu butu suzinoti kokia blykste naudoji. Nes brendines blylstes ttl nuo treciu saliu skiriasi kaip diena ir naktis. Su treciu dirbti sunkoka.
 • zenonofoto
  zenonofoto 
    2018.02.15, 08:56, rašė:
  turiu Canon 430ex ir Yongnuo YN560-III. Kaip jau sakiau, naudoju labai retai, bet paskutiniu metu imu su savim tik Yuongnuo. Ji galingesnė, o naudodamas rankinius nustatymus, labai greitai pataikau reikalingą šviesos kiekį.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti