Canon EosR?
Po vandeniu: 2020.06.25, 12:05  Grupė: Canon 5
 
Hey, kaip ir pasiskaitinejau, pasiziurinejau, bet dar karta paklaust ir nuomoniu isgirst nepamaisys. Fotografuoju plius minus gamta, keiciu bodi, buvau apsisprendes rinktis 6dmkii bet visgi persigalvojau ir dabar variantas eos r.
Ar yra rimtu argumentu kodel neverta jo pirkt, arba verta pirkt kazka kita? Biudzetas iki 2k. Eos r kas man nepatinka tai tik 5f/s fokusuojant, bet daugiau kazko erzinancio kol kas nesugalvojau (nu tiesa valdymas visiskai kitoks nei tarkim 6dmkii, bet cia turbut priprantama). Baterija tiesa ne bais ilgai laiko, nu bet turesi kelias lysnas ir matyt beda issispres.

Dar kas nors?

Komentarai
Turinys
 • Vidmantas Valinčius
  Vidmantas Valinčius 
    2020.06.25, 12:44, rašė:
  Jei nedega šiandien siūlyčiau palaukti mėnesį - du. Turėtų pagaliau pristatyti naujienas R5 ir R6. R5 bus galingas už krūvą pinigų, o R6 gali būti įdomus dalykas mėgėjui.
 • gsass
  gsass 
    2020.06.25, 23:57, rašė:
  prekyboje rugsėjo gale
 • Vytautas aš
  Vytautas aš 
    2020.06.25, 13:06, rašė:
  Jei fotografuojate paukščius, tuomet šis modelis ne jums. Kai subjektas yra mažas, autofokusas dažnai nugrybauja ir pasigauna kontrastingesnį foną, o ne paukštį. Elektroninis vaizdo ieškiklis puikus prietemoje, bet ryškioje saulės šviesoje nelabai gerai - akis nespėja prisitaikyti prie tamsesnio vaizdo ieškiklyje. Labiau tinkamas lėtesniam darbui - peizažams (30 mpix matrica, pukios spalvos) ir portretams (veidų atpažinimas ir fokusavimas į akis veikia nuostabiai gerai).
 • Tikras Mykolaitis
  Tikras Mykolaitis 
    2020.06.25, 13:19, rašė:
  Turiu > 12 mėn. Portretams dėl akies fokusavimo iš esmės geresnis už bet kurį Canon be R. Tiesiog praktiškai visai kitas lygis. Prie kitokio valdymo tikrai nesunkiai priprantama. Peizažui Canon 5ds geresnis nei Canon R dėl 50 mpix matricos. Ir be jokių bet. Nauja optika tikrai neblogesnė nors kainuoja , tačiau naujos optikos ant seno body neuždėsi, o seną ant naujo uždėsi. Paukščiai ir kiti judantys ... negaliu pasakyti, ne mano sritis. Sėkmės.
 • stepiu_vilkas
  stepiu_vilkas 
    2020.06.29, 17:12, rašė:
  jei imsi eos R juk reiks ir adapterį objektyvams, ar pirksi visai naujus objektyvus. o kaip su aukštais iso tas eos R, 6dmark II neblizgėjo lyginant su pirma versija

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti