deviantart.com ir nuotraukų pardavimas
Varanas: 2009.11.05, 13:49  Pokalbiai:  Bendri foto pokalbiai  7
 
Ar bandėte kas ? Kiek peržiūrėjau - pardavinėjamos ne vien tik komercinės nuotraukos (kaip "microstockuose"). Bet ar yra susidomėjimas meninėmis ? Ir kaip suprantu jie parduoda tik spausdintą variantą - t.y. tik kabinimui ant sienos. Ar yra poreikis pasaulyje tokiam produktui ?..???.Juk smagu kai hobis dar ir pinigų uždirba :)

Komentarai
Turinys
 • FBR
  FBR 
    2009.11.05, 13:51, rašė:
  Na as ten jau metai kaip uzsiregistraves pats nelabai ka pardavineju, bet kiek bendravau su ten esanciais zmonemis tai parduoda tik tiek kurie turi perziuriu per diena po koki 2000 :)
 • Varanas
  Varanas 
    2009.11.05, 18:33, rašė:
  Na populiariu ten tikrai sunku tapt - kuomet per 30 sekundžių visas puslapis nuotraukų pasikeičia :)
 • kavolis
  kavolis 
    2009.11.05, 23:14, rašė:
  esmė faktiškai ir gaunasi kaip stockiniuose puslapiuose - vos ne svarbiausia, kaip nuotrauka atrodys thumbnaile, t.y. išvis ar tas mažas paveiksliukas užkabins akį?
 • fotografas (išsitrynęs)    2009.11.06, 00:25, rašė:
  svarbu pradziai "papai" o kai atsidarai normalus content'as :)))
 • Varanas
  Varanas 
    2009.11.06, 09:27, rašė:
  Vat ko ten netrūksta - tai pigios erotikos, kuri balansuoja ties pornografijos riba ir šiukšlių. Daug daug šiukšlių.. Pasitaiko tikrai gerų darbų, bet "atkasti" juos iš jūros mėšlo beveik neįmanoma. Pavarčius "deviant", fotosraute norisi visiems žvaigždes klijuoti :)
 • AndriusM
  AndriusM 
    2009.11.06, 12:11, rašė:
  Klijuok :) laukiu :)))

  (joke)
 • Trimas
  Trimas 
    2009.11.06, 12:05, vertino: Gerai, , rašė:
  Aplamai deviantartas nuo efoto labai skiriasi, pradedant vertinimo sistema, baigiant publikos nuomone ir reikalavimais. Efotiečiai labiau vertina natūralesnes nuotraukas, deviantiečiai neturi saiko photoshopui. :)) Sutinku su Varanu, kad sunku tapti populiariu, tačiau yra nemažai būdų to pasiekti, kad bent publiką susirinktum (panašiai kaip efoto kai kurie meistrai turi draugu, kurie visad gerai pribalsuoja (ne, tai nenusiskundimas)). Grįžtant prie printų pardavimo... Kartą buvau neužstatęs, kad galima būtų printinti, tai kažkas padarė print request (taip apsidžiaugiau, kad maniau, jog nupirks :D), bet nenupirko... Manau, norint, kad tavo darbus ir nupirktų kas nors, reik ne tik neblogos technikos turėti, turėti bent šiokių tokių žinių fotoshope (ar kt.), bet turėti savitą point of view, bet čia tik mano nuomonė, remiantis, ką mačiau deviantarte :)

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti