Festivalis, bendruomenės susibūrimas
gsass: 2018.05.21, 14:17  Grupė: Fotojuosta 7
 
Sveiki. Esu mėgėjas senus objektyvus naudoti su perėjimais ant naujesnių skaitmeninių modelių, taip pat mėgėjiškai fotografuoju su juosta. Klausimas - ar kur nors vyksta (Lietuvoje) kažkoks bendraminčių suvažiavimas kas fotografuoja su juostomis, turi krūvas senu vintage objektyvų, patirties pasidalinimas, pardavimai - pirkimai, pademonstravimai ir t.t. Jei nevyksta galėčiau pats tokį organizuoti tik ar tai būtų kam nors įdomu.

Komentarai
Turinys
 • _«M.G»_
  _«M.G»_ 
    2018.05.21, 15:01, rašė:
  Manau tokių žmonių yra nemažai. Bet juos suburti ir dar suorganizuoti susitikimą nėra lengva. Galimas dalykas gyvo bendravimo įgūdžiai ir poreikiai slopsta prieš išmaniųjų technologijų suteikiamą greitą informacijos keitimąsi per FB ar visokio plauko mesengerius ir forumus. Aš su savo bendradarbiu 135-tukų testą darau jau daugiau nei metai. Pas žmones turi būti labai stipri motyvacija.
 • gsass
  gsass 
    2018.05.21, 17:28, rašė:
  Taip, organizuoti tikrai sunku, bet turiu kažkiek patirties ir kontaktų. Gal net ne organizacinė dalis sunkiausia, o finansai. Jei nėra biudžeto iš dangaus tada turi ieškoti rėmėjų, o žinant, kad čia "praeities" technologijos, tai padaryti nėra lengva. Belieka pasikliauti bendraminčiais ir vienodą viziją turinčiais žmonėmis, kurių irgi nedaug arba tiesiog nepavyksta rasti.
 • begedis
  begedis 
    2018.05.21, 22:31, rašė:
  Žinau vieną tinklo svetainę, besitaikančią į fotomėgėjų poreikius bei pomėgius. Tiesą sakant, šioji.

  Sunkiai įsivaizduoju kažkokį fizinį simpoziumą, kur žmonės dalinasi patirtimi powerpointo prezentacijose, ar apžiūrinėja popierines nuotraukas apsikeisdami patirtimi, bei pardavinėja savo senovinius objektyvus, pritaikytus savo aparatams, nes kažkam įdomūs ir reikalingi būtent tokie patys, o jiems patiems kaip tyčia jau nebe. Objektyvų vaizdavimo gausiausi pavyzdžiai - flickr ir kituose anglakalbiuose tinklo forumuose. Istoriniai raidos faktai ir originalios gamintojų medžiagos - tinkle. Galimybės įsigyti - eBay ir forumai. Apsikeitimas patirtimi - apsikeitimas skaitmenizuotais atvaizdais tinkle, jų publikavimas, lydintys komentarai apie techninius aspektus.

  Kadaise Antakalnyje veikdavo (gal net tebėra) nemokamas melomanų entuziastų turgelis, kur gaiviame miškelio ore (nors ne, rūkydavo ten smarkiai) apsikeisdavome patirtimi, pirkdavome ar parduodavome - plokšteles. Susitikimams nereikėjo biudžeto. Užtat tai nebūtų įmanoma be kritinės dalyvių masės, bei aktyvaus noro keistis - gauti ir išleisti. Dar vienas fizinių susitikimo vizijų trūkumas - skiriantys fiziniai atstumai.
 • Visiskai
  Visiskai 
  nesiseka
    2018.05.22, 19:14, rašė:
  Liudnas vaizads , kai nebera net ka fizikai prikulti :D
 • AB
  AB 
    2018.05.24, 16:45, rašė:
  Siūlyčiau daryti ne susitikimus, o fotopasivaikščiojimus (photowalks)
 • JuokDarys
  JuokDarys 
    2018.05.26, 07:10, rašė:
  Nepamėginęs nesužinosi :)
 • beautiful_grain
  beautiful_grain 
    2018.05.26, 10:49, vertino: Gerai, , rašė:
  Jeigu butu entuziazmo organizuotis ir surasti / islaikyti idomu koncepta - ideja palaikyciau. Ir pritarciau AB pasiulymui - daryti photowalks.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti