Fotoalbumu gaminimas?
balius: 2023.11.13, 21:40  Pokalbiai:  Bendri foto pokalbiai  7
 
Taigi, manes paprase parekomenduoti kas gamina fotoalbumus. Kadangi pats nesu dares, bet zinau kad fotobites.lt priklauso efoto.lt autoriams, tai nedvejodamas pasiuliau fotobites, nes maniau bus toks pat profesionalumo juose kaip ir efoto. O kaip man buvo geda ir teko nusivilt uz toki mano pasiulyma... Nuotraukos apkarpomos betkaip automatiskai, "preview" kazkoks "blur", headeris per didelis su visais soniiais meniu ir footeriais... Albumui tik gal koki 20% ekrano vietos, kas yra zymiai per mazai jei reikia rankomis pakoreguoti nuotraukos pozicija albume. Na ir klausimas dabar po issiliejimo: Ar verta naudotis fotobites.lt ar tai bankrutaves produktas? Ka rekomenduotumete kaip alternatyva foto albumo sukurimau ir atspausdinimui? Aciu.

Komentarai
Turinys
 • Vaizdinys
  Vaizdinys 
    2023.11.13, 23:16, rašė:
  Kritiką suvesti į bankrotą per aštru. Dariausi vieną fotoknygą pas fotobites ir rezultatu esu patenkintas. Nors galiu sutikti, kad maketavimo programa kai kur nervino arba tiesiog nemokėjau ja naudotis (neturiu patirties). Kiek prisimenu, nesugalvojau, kaip nusistatyti norimas nuotraukų kraštinių proporcijas.
 • DomasStoras
  DomasStoras 
    2023.11.14, 18:21, rašė:
  Foto bites rekomenduociau ;)
 • Robis
  Robis 
    2023.11.16, 15:16, rašė:
  Ne daug kartų dariau. gal kokius 5 kartus. Kokybe esu patenkintas. Sąsaja maketavimo - subjektyvus dalykas (man pakenčiamai). Tik va, ir aš įmesiu deguto į medaus bačką - vieną kartą su terminais taip užstabdė, kad į jokius rėmus netilpo. "Anglų" vestuves fotografavau (jie į LR mėnesiui atvyko) ir tikrai prižadėjau, kad per mėnesį bus fotoalbumas. Juolab , kad bičių tinklalapyje nurodoma 2-3 savaitės. Praėjo mėnuo, klientai nervuoti išskrido, o aš kad viskas greičiau būtų, gavėjo adresą vietoj savo, "anglų" nurodžiau. tai ir nežinau, kaip ten ant popieriaus gavosi.....Bet tikriausiai tai dėl vestuvių sezono....Išvada kam laikas aktualu, prieš tai telefonu su jais suderinti... :)
 • ro.
  ro. 
    2023.11.16, 19:01, rašė:
  Kaip supratau, nusivilti teko tik fotobičių maketavimo programa.
  Na taip, paprastoka ji. Bet priekaištauti dar gal anksti, neįsigilinus kas kaip veikia ;)
  Nuotraukų redaktorius nekarpo. Langelyje gali pats pastumdyti kaip nori, gali ir patį rėmėlį patampyti, pagal nuotraukos formatą.
  "preview" kazkoks "blur"? Taip kartais būna kai ryšys stringa, bet spaudos tai neįtakoja.
  Albumui tik gal koki 20% ekrano vietos? Matyt mobilkoje redaguoji? Ne ne.. Neveikia mobilkoje normaliai, niekaip neveikia sakyčiau. Reikia normalaus kompo. 20 colių ekrane - norm. Naršyklėje dar gali paspausti F11 - išdidina redaktorių iki max dydžio.
 • balius
  balius 
    2023.11.17, 13:57, rašė:
  "20" ekrane - norm" - nzn, mano 27" ekrane headeris, footeris ir kairys meniu uzima zymiai daugiau vietos negu pacio albumo preview kur nuotraukai galima "remelius pastumdyt" ;)
 • ro.
  ro. 
    2023.11.17, 14:25, rašė:
  Nesupratau, kažkas ne taip pas tave su kompu :) Gal kitą naršyklę pabandyk?
  Va kukliame 20" ekrane, viskas telpa

  redagavimas  
  ro..  redagavimas

 • Girių dvasia
  Girių dvasia 
    2023.12.02, 17:18, rašė:
  Rekomenduočiau Fotobites. Besąlygiškai. Dirba puikiai. Užsakinėju gal 10 metų. Albumuose randu tik savo klaidas. Taigi pirmiausia reik išmokt apdirbti nuotraukas ir maketuoti, tik vėliau kritikuoti rimtai dirbančią įmonę.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie balius
balius

gyvena: Europa    amžius: 41    Daugiau >
Pokalbiai

Pokalbiai grupėse