Fotografijos studijos UK
christmasscream: 2013.09.16, 18:46  Grupė: JK 7
 
Sveiki,

Žinau, kad jau nemažai tokių temų buvo, bet šiuo metu konkrečiau domintų žmonių nuomonė, kurie galbūt jau yra baigę mokslus? Kokios perspektyvos? Gal kas žinot apie galimybes įstoti. Šiuo metu mėtausi tarp:

Coventry University.
University of the Arts, London.
Brighton University.
Edinburh University.
Kingston University.
Middlesex University.

Visų pirmą labiausiai bijau, kad neįstosiu, o antra, kad baigus nepragyvensiu, bet niekas kitas netraukia tik menai. :D
Papasakokit, kas ką žinot. Viskas domina.

Komentarai
Turinys
 • Jonas NoEnglish
  Jonas NoEnglish 
    2013.09.16, 19:21, rašė:
  Westminster University netraukia?

  Manes laukia treti metai Roehampton University studijuojant Photography and Journalism ir perspektyvu yra geram gyvenimui. Bet pradziai reiks bent poros menesiu neapmokamu praktiku atlikinet kur busi sestoji fotografo asistente :) Be praktikos tikimybe susirast apmokama darba yra gan mazoka, nebent eisi Freelance. Na cia is asmenines patirties tiek galiu pasakyti.
 • christmasscream
  christmasscream 
    2013.09.16, 19:25, rašė:
  labai daug univerų, sunku net apie visus pasiskaityt ką, o išsirikt į kuriuos siųsti prašymus tuo labiau. O kaip studentiškas gyvenimas? :)
 • Lukas Šalna
  Lukas Šalna 
    2013.09.16, 20:08, vertino: Gerai, , rašė:
  Jeigu tiesiai šviesiai, tai studentiškas gyvenimas priklauso nuo to, kiek pinigų turi ir gali išleisti per mėnesį. Jeigu tėvai gali remti, tai tuomet lengvai, jeigu gali tik pusiau (mano atveju, pats susimoku už namo nuomą, maistui pinigėlių skirdavo tėvai), tai lengviau. Jeigu tėvai nelabai gali padėti su remimu, pačiam teks eiti dirbti ir dirbti sunkiai, ko pasekoje gali kentėti mokslai, jų kokybė. Norint tikrai studentiškai gyventi ir leisti sau kartą į savaitę, kur nors išeiti, pasilinksminti ir pan, reikia turėti pakankamai lėšų. Žmonės sako, kad ne piniguose laimė, bet kartais kai nėra pinigėlių, tai irgi tos laimės nėra :)
 • Lukas Šalna
  Lukas Šalna 
    2013.09.16, 19:58, vertino: Gerai, , rašė:
  Paminėjai Conventry, tai siūlyčiau tuomet jau stoti į De Montfort Universitetą, kuris yra šalia Leicester mieste. Šiemet pradėsiu paskutinius savo metus Fotografijos ir Video kurse. Esu patenkintas, dėstytojai geri, draugiški. Mokymosi aplinka patinka. Studijos įdomios. Galėčiau vardinti ir vardinti, tačiau realiai viskas priklauso nuo pačio žmogaus. Kiek paimsi iš studijų, tiek ir turėsi. Gali mokytis viename iš geresnių univerų, tačiau jei pats nesistengsi, tai nors ir patį geriausią pabaik, darbo gali ir nerasti.
  Perspektyvos tikrai yra. Nesakau, kad pats esu vunderkingas, bet anglijoje yra taip mano požiūriu (kai kurie gali ir nesutikti su šituo): Arba turi ką pasiūlyti, arba ne. Jeigu turi, tai po truputį, metams bėgant galima tapti labiau žinomu ir iš to pragyventi. Jeigu nelabai turi ką pasiūlyti, tai viskas seksis tikrai sunkiau ir ilgiau. Reikia nepamiršti, kad Anglijoje gyvena apie 53 milijonai žmonių ir kartais gal net būtų geriau sugrįžti gyventi į Lietuvą arba net čia studijuot, kur būtų lengviau įsilieti i rinką, nei Saloje.

  Sakei, kad niekas kitas netraukia, kaip tik menai, tačiau bijai, kad neįstosi ar nepragyvensi po to iš fotografijos. Prieš studijuodama Anglijoje, nepamiršk, kad studijos brangios, pragyvenimas bus brangesnis ten, pagalvok ar tikrai nori fotografiją studijuoti ir ar įsivaizduoji save toje sferoje, kaip profesionalę. Jeigu sau tvirtai atsakysi, taip - Stok ir semkis vakarietiškų žinių. ;)
 • Marulis11
  Marulis11 
    2013.09.16, 20:07, rašė:
  Bandziau siais metais (2013/2014) istoti i fotografija Edinburghe (Napier ir Edinburgh university) tai Edinburgh university issiunciau portfolio kartu su dviem rasiniais politinem temom ir nepraejau, kiek supratau per silpnas fotografas. Napier Praejau pro portfolio ir IELTS reikalavimus (reikejo 6.0 overall ), bet nepraejau per egzaminus- reikalavo triju egzaminu po 60 % , o susimoviau ant lietuviu. Pries pora metu Skotijoje beveik nebuvo reikalavimu, o dabar stipriai sumazino finansuojamu vietu skaiciu, pasirodo napier buvo tik 9 vietos fotografijos kursui. Kas dėl middlesex tai trys pazystami buvo istoja ir visi mete, per zemas mokymosi lygis kiek supratau (93 reitinguose is 124), tikrai neverta skolos dideles. Dėl kitu universitetu negaliu nieko pasakyt.
 • christmasscream
  christmasscream 
    2013.09.16, 20:41, rašė:
  su tais ranking'ais tai dar kaip pasižiūrėsi. pasirenki, kad mestų pagal menų fakultetus tai žiūrėk ir Middlesex UK atsiduria 48 vietoj. Girdėjau, kad atsinaujinęs dabar atseit labai.
 • Lukas Šalna
  Lukas Šalna 
    2013.09.16, 23:15, vertino: Gerai, , rašė:
  Yra tikrai geresnių nei Middlesex. Pabandyk į ta patį Napierą Škotijoje. Buvau interviu ir beveikį įstojęs, tačiau pasirinkau De Montfortą :)

Paruoškite dovanėles su fotobites.lt


Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti