Help-Portrait 2011 | "Portretas dovanų"
A. Aleksandravičius: 2011.10.11, 10:15  Grupė: Help-Portrait 6
 
Artėja gruodžio 10 d.- Help-Portrait diena (help-portrait.com/).

Vis dar galvojantiems, ar verta noriu priminti kas buvo pernai. Kaunas, Kėdainiai, Kelmė šauniai prisidėjo prie šio smagaus sumanymo: www.efoto.lt/naujienos/labdara

Gal ir kiti Lietuvos miestai buvo prisijungę? Smagu, jog Kaune vyko itin daug veiksmo: Kauno Rotušės galerijoje, prekybos centre "Molas" dirbo daug fotografų ir savanorių, kurie turėjo vieną tikslą.

Ką padarėme mes?

H.P. Kaunas 2010 skaičiai (PC "Molas" įrengtoje studijoje):
Nufotografuota - 111 žmonių ir 2 šunys; Padovanota - 54 įrėmintos fotografijos ir nesuskaičiuojamas jų kiekis kompaktiniuose diskuose; Komandą sudarė 23 žmonės ir 3 mažieji pagalbininkai.
Neapsiribojome tik prekybos centru "Molas". Dvi komandas fotografų išsiuntėme į senelių namus ir neįgaliųjų draugiją. Taip pat kalbinome Kauno fotostudijas.

Iš viso nufotografavome 211 žmonių. Tikimės, kad jiems portretas buvo smagi dovana.

Ką planuojame šiemet?

Šiemet jau vyksta intensyvūs planavimo darbai Help-Portrait renginiui, kuris vyks gruodžio 10 d. Kaune įsikursime prekybos centre "Mega", kurios ekspozicijų salėje turime net 1200 kv. m. (pernai tilpome 40 kv.m. patalpoje:)). Tilpsime visi, priimsim norinčiu savanoriauti ir prisidėti prie mūsų. Norite? http://www.facebook.com/H.P.Kaunas

Ką gali padaryti tu?

Nereikia didelių patalpų, didelių fotostudijų, brangios įrangos ir visų kitų dalykų... Įgyvendinti šią idėją galima ir paprasčiausiu būdu: žinote, kad jūsų kaimynas niekad negalėjo sau leisto fotografo paslaugų? Nueikite šią dieną pas jį, padarykite jo portretą, ir padovanokite. Paprasta?
Jei kils klausimų, mes visada pasiruošę papasakoti:
Andrius – 868114199, el. p. andrius@nejau.net
Vytautė – 865527718, el. p. vytaute.st@gmail.com

Ar bus Help-Portrait 2011 jūsų mieste?


Komentarai
Turinys

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti