Help-Portrait 2013. Kvietimas prisijungti.

Help-Portrait 2012 Lietuvoje  
Help-Portrait 2012 Lietuvoje


Artėja gruodžio 7 d.- Help-Portrait 2013 diena (help-portrait.com).

Kas yra Help-Portrait?

Tai jau 5 metus vykdomas tarptautinis projektas, skirtas fotografiją mėgstantiems žmonėms, tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Vieną kartą metuose fotografų, kirpėjų, makiažo specialistų ir savanorių komanda, skirdama savo laiką, techniką, priemones ir talentą, dovanoja žmonėms nuotraukas, kurios suteikia džiaugsmo ir pasitikėjimo tiems, kuriems to labiausiai reikia. Kas tie žmonės? Tai gali būti vieniši žmonės, vienišos mamos ar vieniši tėčiai su vaikais, daugiavaikės sunkiau besiverčiančios šeimos, našlaičiai, sergantys vaikai ar suaugę, karo veteranai, senyvo amžiaus žmonės ar... tiesiog liūdnas Jūsų kaimynas.

Projekto idėja yra labai paprasta: surask žmones, kurie gyvenime gali sau leisti mažiau nei tu, nufotografuok juos, atspausdink nuotrauką, įrėmink ir padovanok ją, taip parodydamas nuoširdumą ir rūpestį kitam, šalia tavęs esančiam žmogui.

Tik skaičiai

2009-2012 metais Help-Portrait projekte visame pasaulyje dalyvavo 20 371 fotografas ir 32 299 savanoriai. 2 128 vietose, 62 šalyse, buvo padarytos ir padovanotos 282 295 nuotraukos.

Lietuvoje taip pat jau ketvirtą kartą vyko Help-Portrait projektas. 2012 metais buvo nufotografuoti 639 žmonės, dalyvavo 30 fotografų, 77 savanoriai ir 1 šuo.

Ką planuojame šiemet?

Šiemet jau vyksta intensyvūs Help-Portrait renginio, kuris vyks gruodžio 7 d., pasiruošimo darbai. Iki šiol aktyviai organizuotas Kauno mieste, šiais metais prie Help-Portrait projekto prisijungė daugiau Lietuvos miestų. Help-Portrait planuojamas Alytuje, Jonavoje, Bubiuose (Kauno r.), Plungėje. Žada prisijungti Vilnius ir Molėtai.

Auganti aktyvių ir socialiniams projektams neabejingų žmonių grupė paskatino sukurti lietuvišką projekto svetainę - Help-Portrait.lt. Joje yra skelbiama naujausia informacija apie projekto organizavimą, talpinamos nuotraukos ir vaizdo medžiaga, čia galite rasti miestus, kuriuose vyks renginys (help-portrait.lt/help-portrait-taskai-lietuvoje/). Laukiame organizatorių iš kitų miestų, norinčių prisijungti prie Help-Portrait projekto.

Socialiniame tinklapyje “Facebook” sukurta grupė, kurioje dalinamės informacija apie šių metų renginį: https://www.facebook.com/groups/302278416578501/. Užsukite!

Ką gali padaryti tu?

Nereikia didelių patalpų, didelių fotostudijų, brangios įrangos ir visų kitų dalykų. Įgyvendinti šią idėją galima ir paprasčiausiu būdu. Žinote, kad jūsų kaimynas negali sau leisti profesionalių fotografo paslaugų? Nueikite šią dieną pas jį, padarykite jo portretą, atspausdinkite, įrėminkite ir padovanokite. Paprasta?

Jei kils klausimų, mes visada pasiruošę į juos atsakyti, rašykite:

Vytautė, el. p. vytaute@help-portrait.lt
Andrius, el. p. andrius@help-portrait.lt
Rūta, el. p. ruta@help-portrait.lt

Daugiau informacijos galima rasti:

www.help-portrait.lt
www.help-portrait.com
Facebook: Help-Portrait Lithuania

Ar bus Help-Portrait 2013 jūsų mieste?


Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti