Juostiniai fotoaparatai – jau atgyvena ar nauja mada?
skarbonke: 2012.12.13, 12:21 R  Grupė: Fotojuosta 6
 
Sauliaus Jarmalio („Vartai") neblogas straipsnis tema "juostiniai fotoaparatai - jau atgyvena ar nauja mada?" su kai kuo galima sutikt, dėl kai ko pasiginčyt, bet perskaityt manau visai įdomu:

www.lrytas.lt/-13538802541352949293-juostiniai-fotoaparatai-...


Komentarai
Turinys
 • aurum
  aurum 
    2012.12.13, 13:08, rašė:
  Tai ne gilus analitinis straipsnis, o pradedančio fotografo pasamprotavimai apie dalykus, kurių nelabai dar pats supranta.
 • skarbonke
  skarbonke 
    2012.12.13, 13:41, rašė:
  nemanau jog šis straipsnis orientuotas į profesionalius foto amatininkus, jis gal labiau prisiliečia prie tokių totalių mėgėjų kaip aš, todėl man ten daugiau pozityvo nei negatyvo, geros dienos (-:
 • 6x9
  6x9 
    2012.12.13, 16:24, vertino: Gerai, , rašė:
  siais laikais gilus analitiniai straipsniai buna tik "The Economist".
 • edmand
  edmand 
    2012.12.13, 17:55, rašė:

  dar vis saugau savo juostinuku kolekcija. teisybe tame, kad is juostos visada pasidarydavau patikusiu kadru nuotraukas, o skaitmena deja perziurima kompe. su juosta ismokau apgalvot gerai kadra ir spaust, o su skaitmena ziuriu ir elgiuosi taip pat nors kortelej "tilptu" ne viena desimtis juostu.
  padariau keleta Kauno tiltu nuotrauku per ruka su juosta ir skaitmena. parodziau bendradarbiams nesakydamas kuri kaip. is did kolektyvo tik vienas atsirado kuriam patiko labiau skaimenos nuotrauka...

 • Makdakas
  Makdakas 
    2012.12.13, 20:24, rašė:
  Į klausimą kas geriau - juosta ar skaitmena nusprendžiau nebeieškot atsakymo tiesiog. Skaitmena-darbui, pinigų darymui ir t.t., o juosta sau. Kiekviena fotografijos rūšis dabar daugmaž įgauna savo nišą, kaip pvz didelio formato aparatai vis dar neapleidžia užsienio pro lygio fotografijos, 35mm formatas traukiasi iš komercijos užleisdamas vietą technikos naujovėms. Tas pats lyg automobilių pasaulyje: darbui naudojamos visokios Ford Mondeo ir pan, nes jos tiesiog pigiau važiuoja, turi pilna komforto įrangos, reprezentatyviai atrodo, tačiau toks automobilis vairavimo malonumu neprilygs niekada sakykim Audi Quattro ar Ford Sierra Cosworth. Paprasta.
 • Taurelė
  Taurelė 
    2012.12.14, 00:55, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Pažįstu tokių, kurie iki begalybės gali įrodinėt, kad juosta geriau ,bet būtent mano minimu atveju, tai kas iš tos juostos, jei nei kompozicijos, nieko ten nėr, tik kad juostoj fotkinta..:)
  Ir juosta gerai, ir skaitmena, ir dar kaži kas, svarbu tik , kad kalbėtų kažkaip tai, kas nufotografuota, pas kiekvieną savi privalumai; aišku, juosta duoda tokį skonį - lyg ne šio gyvenimo kadras, o kaip iš kokio kino ar dar iš kur - tik ne iš čia ir dabar; bet vėlgi - tik sugebant pamatyt, sustabdyt tą akimirką ir perteikt :) Nemirs ta juosta, nepaisant visų tobulėjimų ir išradimų pasaulyje, neabejoju tuo:)

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti