Kaip iš naujo prikelti Efoto.lt?
Fotoklasika: 2022.08.27, 10:51  Pokalbiai:  eFoto.lt reikalai  47
 
Sveiki. Kaip prikelti Efoto.lt portalą?

Mano asmeniniai pamąstymai, ko reikia, kad šis portalas vėl taptų tikrų fotosielų patirčių mokykla:

*Grąžinti neigiamų vertinimų sistemą (Ankščiau kad nuotrauka patektų ant pagrindinio viršelio, ar, kad gauti "Gurų" įvertinimą - reikėdavo gerokai pasistengti);

*Padidinti nuotraukos dydžio limitą (iki 2MB, 1440p - galiu daugiau mokėti už nąrystę, galime tapti patrionais);

*Suklasifikuoti pergrūstus forumus pagal fototechnikos brendus (jų turinys turėtų būti pagrindiniame puslapyje, kad žmogus greitai susirastų).

*Pakoreaguoti pranešimų nustatymus (kad į bet kokį prietaisą ateitų aktyvus signalas, jog kažkas pokalbiuose prašo pagalbos).

O gal čia viskas gerai? Duokit žinią komentaruose:)

Komentarai
Turinys
 • Vaizdinys
  Vaizdinys 
    2022.08.27, 11:38, rašė:
  Donatai, matau, kad puolėte rašyti ir paskui trinti. Nesiblaškykite :) Beje, temų su komentarais trynimas tikrai neskatina rašyti komentarų (greičiau priešingai).

  Kas dėl siūlymų.
  *Neigiamo vertinimo sistema būtų tik nereikalingas žibalo pylimas į ugnį (jau turėjome).
  *Telefonų karaliavimo laikais dabartinis leidžiamas įkelti nuotraukos dydis yra pakankamas. Reikia nebent sumažinimo algoritmą tobulinti, nes, kaip rodo praktika, yra nemažai vartotojų, kurie patys nesugeba susimažinti nuotraukos arba bando įkelti net ne jpg.
  *Forumo temų geresnis klasifikavimas turėjo prasmę anksčiau, kai buvo didesnis aktyvumas, o dabar reikia džiaugtis, kad apskritai kas nors diskutuoja. Galima nebent sąmoningai kurti diskusijų temas, siekiant išjudinti.
  *Pranešimai apie komentarus savo sukurtose temose ar prie savo nuotraukų ir dabar egzistuoja. Anksčiau būdavo ir pranešimai apie naujas temas grupėse, kuriose dalyvauji (nesu tikras, gal ir dabar veikia, tik lėtai reaguoja).
 • Fotoklasika
  Fotoklasika 
    2022.08.27, 12:24, rašė:
  Taip esu blaškomas įdėjų vėjo...Tada neigiamas anoniminis?:) Kažkaip bijom to negatyvo, su kuriuo turi sugyventi....Ankščiau ir aš sunkiai sugyvenau...500px.com portalas ir su aplikacija ir pro portfolio talpykla (su galimybe domeną savo turėtl)...Tik žinoma visur investicijos:)
 • Vaizdinys
  Vaizdinys 
    2022.08.27, 12:47, rašė:
  Minusas visada ir buvo anoniminis, daug iečių dėl to sulaužyta. Man per daug nekliuvo, bet grįžti prie to prasmės nematau. Minusų kritikai visada pageidavo, kad kritika būtų žodžiu, komentaru. Sutinku, nors ir čia yra kliuvinių. Štai kažkada parašiau kritinę pastabą prie paukščio nuotraukos ir gavau autoriaus smūgį su mintimi, kad nesu kompetentingas kritikuoti, nes pats paukščių nefotografuoju. Po tokios reakcijos nesinori jo ne tik kritikuoti, bet ir girti (nors yra už ką). Žodžiu, su kritika reikia atsargiai – vienus ji gali paskatinti, o kitus suerzinti.
 • Fotoklasika
  Fotoklasika 
    2022.09.23, 19:32, rašė:
  Ar nuotrauka gali būti šalinama admino iš fotosrauto,? nes viena šiandien atsidūrė tarp bendrų nuotraukų:)
 • Badas
  Badas 
    2022.09.23, 20:00, rašė:
  Salinama automatiskai jeigu per tam tikra laika darbas nesurenka pakankamai balu.
 • Fotoklasika
  Fotoklasika 
    2022.09.23, 20:37, rašė:
  Hm....arba per daug skatinančių:) Seniai tas galioja?
 • Vaizdinys
  Vaizdinys 
    2022.09.23, 21:51, rašė:
  Visada taip buvo jau niolika metų. Tik dabar, regis, algoritmas pašvelnintas, anksčiau išmesdavo greičiau. Vienas iš būdų siekiant išvengti išmetimo – nedėti labai dažnai ir panašių nuotraukų, nes žiūrovams darosi nuobodu, nebebalsuoja. O jai kas labai dažnai už patį balsuoja, tada balsas nuvertėja.
 • Fotoklasika
  Fotoklasika 
    2022.09.25, 08:38, rašė:
  Dabar išmeta ne dėl mažo balo, o kai per daug "paskatinimas" vertinimų:) Pastebėjau, kai mažiau surinkęs taškų darbas išgyveno sraute...Anksčiau kai išminusuodavo iki dugno
 • sudervis
  sudervis 
    2022.08.29, 10:27, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Aktyvumas gryžtu, tereikia prisitaikyt prie šiuolaikinio žmogaus norų ir įpročių . PVZ 1. Nuotraukas leisti dėti didesnes .Nuotraukos peržiūroj neturi galimybės išsididinti foto tai didelis minusas 2. Metinis mokestis tūrėtu būti didesnis , nes viskas brangsta , o beto turėtumėt daugiau lėšų puslapio valdymui ir tobulinimui . 3. Manau pagrindinis kriterijus ,kad gryžtu piliečiai tai ''Donatai'' , paskatinimu įjungimas , kad norintys galėtu paremti savo fotografus kažkokiom ribotos reikšmės piniginėm sumom , tai svarbiausia šių dienų realija. Ne puslapis moka , o patys vienas kitam.
 • Girių dvasia
  Girių dvasia 
    2022.08.27, 17:46, rašė:
  Sakyčiau viskas čia gerai. Tauta iš facebukų ir instagramų nesugrįš, bet fotoaparatų, objektyvų apžvalgos čia tikrai vertingos. Aš (o gal ir daugumas lankytojų) užsukam būtent susipažinti su fototechnikos naujienomis. Tokie apsilankimai nelabai pastebimi, bet jų jų tikrai nemažai.
 • sudervis
  sudervis 
    2022.08.27, 20:31, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Tikra tiesa visi pramirke veidaknigėm, taip igryso tos telefono plačios galimybės, kad net ištryniau veidaknygę ir išsitraukiau fotoparatą, gavosi vėl atradaom pasivaikščiojimus , paieškojimus nuotraukos , ir atsiradimus vietose su fotoparatu kur telefonas nenuves :)
 • stepiu_vilkas
  stepiu_vilkas 
    2022.08.27, 23:22, rašė:
  daug buvo sakyta dėl pačių fotografijų vertinimo, kurio sistema žinoma tik paties redaktoriaus. ir daug kas išėjo ir buvo sakyta ką keisti, bet nėra noro. žmonės eina kur paprasčiau..
 • Zenius
  Zenius 
    2022.09.11, 21:44, rašė:
  Pritariu Vilkui,beprasmiškai kalbėta n kartų..
 • Badas
  Badas 
    2022.08.29, 11:14, rašė:
  Efoto neprisikels. Siame pasaulyje viskas turi gyvavimo cikla, viskas turi pradzia ir pabaiga. Po N metu zmones klausines "kaip prikelti feisbuka", o as jiems atsakysiu "mirusio feisbuko nebeprikelsit, galit tik pratesti jo ramia senatve". Tai nutiks.
  Technines tinklapio galimybes nera tokios svarbios kaip butu galima pagalvoti; jos greiciausiai ateina i galva, todel lengva teikti pasiulymus, bet sunkiau suprasti giluminius dalykus kodel sociumas laikosi ne ant techniniu galimybiu.
  Organizacines priemones yra svarbesnes, bet irgi ne panaceja.
 • sudervis
  sudervis 
    2022.08.29, 11:25, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Na nevisai esat teisus , aš turiu savo internetinį puslapį ir tikrai žinau yra galimybės viską keisti arba tobulinti , net ir techniniai puslapio parametrai yra keičiami viskas derinama , net be ilgo puslapio išjungimo , ir žmonės manau to laukia , Facebook čia visai ne pavizdys ir tikrai nereikia prilygti tam šlamštui kuris ten vyksta .eFoto ne pažynčių portalas ir ne gariunai :)
 • Badas
  Badas 
    2022.08.29, 11:30, rašė:
  Pasikartosiu: techniniai parametrai yra maziausiai svarbus (nesakau kad visiskai nesvarbus) tinklapio sekmei. Zmones traukia ne technines galimybes (nors ju nebuvimas tikrai gali atbaidyti). Galimybiu aspektu, efoto laikosi neblogai.
 • sudervis
  sudervis 
    2022.08.29, 11:35, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Tai aš irgi pasakysiu paprastai tamstai : Į maximą tau nenusibosta juk vaikščiot , o kai pasidabina girliandom ir nuolaidom tai avelės bega keturiom , žemiškai paprastai ne asmeniškai atsakiau , turbūt pagavot mintį
 • Badas
  Badas 
    2022.08.29, 11:58, rašė:
  Skirtingai nuo maximos, efoto nera toks reikalingas, todel jam galioja kiti desniai.
  Beje, geras pastebejimas del nuolaidu ir girliandu: kai nuolaidos - visi subega i parduotuves, o kai nuolaidos baigiasi - vel ta pati kasdienybe. Kitaip sakant, efektas yra laikinas. Panasiai ir efoto: jeigu organizuojama kazkokia akcija, konkursas ar panasiai - tai laikinai pagyvina dalyvavima, iki kol konkursas pasibaigia (arba kol nusibosta). Juk zmones nereaguoja i parduotuves kuriose ziema-vasara kabo reklama -30%? Nereaguoja.
  Momentines akcijos - tai lyg injekcija ligoniui: lengvai serganti gali pagydyti, bet sunkiai serganciam reikia kazko rimtesnio.
  Beje, senatve - ne liga.
 • Fotoklasika
  Fotoklasika 
    2022.08.29, 12:03, rašė:
  500px.com, Flickr.com pavyzdžiai:) Neribotas nuotraukos dydis, gali vertinti neatidaręs nuotraukos. Mokamas paslaugas padaryti ir kaip sakėt donation bet kuram fotografui:) Jei patiko tarkim jo darbas, esi fanas..

  Plius pagrindinis efoto atgaivinimas būtų - turėjimas savo rimtesnę pro galerija ( už kitus pinigus) ir kaip mokomoji tobulėjimo mokykla, kur vienas kito darbų vertinimai būtų ne tik +1, +2, bet už ką tie +2...-2 - X Y Z vertinimas
 • Badas
  Badas 
    2022.08.29, 12:09, rašė:
  Techniniu poziuriu efoto nera "puikus". Jis "pakankamas".

  Zmones traukia bendruomene, o ne pikseliu kiekis nuotraukose. Taip, efoto noretusi patobulinti, bet to nepakaks. Visi tie patogus vertinimai, tapimas fanu vienu peles clicku vietoj triju - tai nera pagrindine problema, ir netgi ne antraeile.

  Minetuose tinklapiuose veikia dar kiti faktoriai: pasauline auditorijos apimtis bei palankus istorinis palikimas - isuktas veiklos smagratis. Efoto problemoms tie pavyzdziai netinkami, panasiai kaip kotedzui negalioja kai kurie dangoraiziu statybos desniai.
 • sudervis
  sudervis 
    2022.08.29, 12:25, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Tai jūs teisus , bet šiandien ne nėra to kas buvo garbinama anksčiau , tir patys menininkai , hipiai ir aukštu materijų svajokliai irgi gyvena su visais kitaip , jie niekur neišnyko , tereikia juos gražinti , Donatai turi butinai atsirasti ir nuotraukų pixeliai čia kaip tik svarbiausia
 • Badas
  Badas 
    2022.08.29, 12:49, rašė:
  Tie garbintojai yra pavirsutiniski ar netgi buki tinklapio vartotojai, kurie mato tik pirma problemos sluoksni, o gilesniu nemato, nesidomi, ir primygtinai nesigilins net jeigu jiems pakartos tris kartus :)

  Tokiems maximiniams fotografams egzistuoja specialus marketingas tipo "tik musu tinklapis yra pats patogiausias pasaulyje, jame gali ivertinti nuotraukas su 0 clicku", bet tas kabliukas tai tik isorinis marketingo sluoksnis. Is tikruju "zvejai" daro daug visko - paslapcia seria zuvis, drumscia vandeni kur reikia, paleidzia skaidraus vandens srove tinkamu momentu ir t.t., bet ziurint is sono kaip buozgalvis ryja jauka, galima pagalvoti kad yra tik tas vienas jaukas. Bet kas ten gelmeje?..
  Jeigu nori buti zvejys, pradek matyti tai, ko nemato kimbanti zuvis :)
 • sudervis
  sudervis 
    2022.08.29, 12:57, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Žmogau man labai nepatinka irgi šiuolaikinės vertybės ir visko vertinimas pinigais , bet juk mes patys ir sūsikūrėm tokia aplinką ir ji tikrai ne visiems priimtina, aš ne iš tų garbintojų naujo pasaulio :( , kaikuriuose aspektuose esu prievarta priverstas daryti , kad išgyventu mano verslas ir t.t. , matau jūs vargstat toj pačioj sisteminėj problemoj , kagi man patinka eFoto čia viskas gražu ir ramu , sekmės jūms
 • sudervis
  sudervis 
    2022.08.29, 12:21, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Malačius , aš bandau ta patį žmogui pasakyti , mes gyvenam pinigų kartoje , todėl reikia prisitaikyti , niekas čia neatsibodo ir niekas nemirė , kas per nusivilimas , tereikia padaryti kaikuriuos patobulinimus .
 • Fotoklasika
  Fotoklasika 
    2022.08.29, 13:54, rašė:
  Kiekvienas mastom kitaip ko mes norim iš šio saito...Ateitis turbūt čia klasikinių fotografų klanas :D Mes esam efoto - tik galėtų kelis adminus pakirti priežiūrai ,dėmesiui...Saito savininkas yra veidas:)
 • sudervis
  sudervis 
    2022.08.29, 14:12, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Tinklapio šeimininkas ir apsprendžia tolimesnį egzistavimą . Dėja galima būtų ir atsižvelgti į kaikuriuos pageidavimus , nereiktu viską neigti ir atmesti :(
 • Fotoklasika
  Fotoklasika 
    2022.08.29, 14:23, rašė:
  Nebekomentuoja redaktorius:) Dingęs
 • sudervis
  sudervis 
    2022.08.29, 14:28, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Atostogauja , paskutinės šiltos vasaros dienelės , :)
 • Fotoklasika
  Fotoklasika 
    2022.08.29, 14:30, rašė:
  Gerai sutariat su juo?:) va dar galima sumesti pinigų Android aplikacijai efoto, o vėliau ios :D Bendruomenėms patinka šiuolaikiški dalykai:) /dar nuotraukų pardavinėjimas gali būti susietas su užsienio portalu... Idėjų daug
 • sudervis
  sudervis 
    2022.08.29, 14:38, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Tai bandėm pasiūliti nors Donatus ivesti , bandėm pasiūlyt ir paslaugas pabrangyt , bet kolkas neaišku , žmogui reik laiko , viskas turi susigulėti :)
 • Fotoklasika
  Fotoklasika 
    2022.08.29, 14:49, rašė:
  Reik susitikti visiems prie alaus :D
 • sudervis
  sudervis 
    2022.08.29, 15:05, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Jei šeimininkas sutiktu su mumis susitikti tada taip
 • Fotoklasika
  Fotoklasika 
    2022.08.29, 15:08, rašė:
  Jis veidas, privalo:)
 • sudervis
  sudervis 
    2022.08.29, 14:39, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Pinigai nebėda , šiukšlės 21a. , rastume sumestume , manau
 • 15 čigonų
  15 čigonų 
    2022.08.29, 15:31, rašė:
  Visi susibūrimai su laiku išgaruoja, nesvarbu ar tai socialinis tinklas ar gyvi susitikimai. Žinoma, visur lieka mohikanai, o visi like išsibarsto. Nežinau nuo kurio galo net pradeti vardinti pavyzdžius... Nuo mIRC laikų iki to paties FB. Ir failo limitai čia nepadės.

  efoto yra dinozauras, ir čia reikia reiktų džiaugtis kad šis portalas paliko įspaudą Lietuvos fotografijoje, jame užaugo nemažai talentingų autorių. O bet tačiau savo augimu jis senas, lėtas ir neprisitaiko prie sparčiai kintančios aplinkos.

  Mobilios aplikacijos - nėra, SEO - nėra, vartotojų srauto iš soc. tinklų - nėra, tad tikėtis kad čia kažkas pasikeis ir staiga turėsim klestintį portalą - beviltiška. Leiskim šitam senam krienui toliau gyventi savo gyvenimą ir džiaukimės bent tuo kad jis išvis dar egzistuoja.
 • Fotoklasika
  Fotoklasika 
    2022.08.29, 15:35, rašė:
  Facebook nėra pakaitalas:) Ten neįmanoma dėti kokybiškas nuotraukas kaip čia...Senos statybos namas gali būti renovuojamas kaip ir efoto.lt... Klausimas ar Jūs to norit?:) Kodėl jus traukia čia būti?
 • sudervis
  sudervis 
    2022.08.29, 15:50, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Viskas kas pastatyta senoliu stovi ir dabar , viską ką sukūrė naujoji karta po keliu metu dulyja savartynuose niekam nereikalinga ir vienadieniška, taip kad čia reiktu dar gerai pagalvoti ką sakai, o visos SEO , mobilios aplikacijos ir visos šių dienų imantrybės , nesunkiai pasijungiamos , reikia noro ir pinigėlių
 • Fotoklasika
  Fotoklasika 
    2022.08.29, 18:45, rašė:
  Tikrai tai juolab kad saitas surištas su daugybę didesnių saitų (kas seo svarbiausias)...Kitaip tariant gerai nugyventas domenas:)
 • 15 čigonų
  15 čigonų 
    2022.08.31, 09:10, rašė:
  Pasakymas "viską ką sukūrė naujoji karta po kelių metų dulyja savartynuose" yra tiek klaidinantis kad net nesivelsiu.

  O dėl šių dienų įmantrybių, kurios "nesunkiai prijungiamos", ar Jūs pasiruošęs skirt savo laiką, norą ir pinigus?
 • sudervis
  sudervis 
    2022.08.31, 10:11, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Aš neprivalau skirti laiką eFoto tobulinimui , aš turiu savo tinklapį kuriam ir skiriu laiką ,lėšas, atsižvelgiu į klientų prašymus ir t.t. , tam ,kad viskas sklandžiai ir patogiai dirbtu klientams tas kas ir naudojasi , nes tai viešas objektas , jei tinklapį sūsikurei sau ir nenori klausyti kitų kurie juo naudojasi , tai ir nenustebk ,kad jis merdės po kažkurio laiko tarpsnio
 • sudervis
  sudervis 
    2022.08.31, 10:13, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  "viską ką sukūrė naujoji karta po kelių metų dulyja savartynuose" nereik suprasti ,kad 100proc viskas blogai , bet didžioji dalis yra tik pasipelnijimo tikslais
 • EdB
  EdB 
    2022.08.31, 11:35, rašė:
  sudervis rašė:
  Viskas kas pastatyta senoliu stovi ir dabar , viską ką sukūrė naujoji karta po keliu metu dulyja savartynuose niekam nereikalinga ir vienadieniška, . . . . . . . . .

  Kiekviena karta kuria savo vertybes ir negalima sakyti kad naujosios kartos kūriniai dujyja savartnuose. Paprasčiausiai kuo toliau tuo greičiau kuriasi ir eina užmarštin naujos kartos ir jų kūriniai. Viskas greitėje ir net pasikeitimai greitėja.
  Tokiam greitam gyvenimo stiliui labai tinka facebook'as ir panašūs bendravimo portalai.
  Juose kažkas kažką parašė, susirinko grupelė tai aptarti parašinėjo ir išsiskirstė. Ir viskas nugrimzdo facefook'o užmirštin. Tokiuose bendravimuose vyksta gyvenimas šia diena , nelabai norint prisiminti kas buvo ir nelabai siekant kad tai ilgam išliktų.
 • Hermis
  Hermis 
    2022.08.31, 23:27, rašė:
  Apie svetainės atnaujinimą idėja graži, bet dalyvių traukos mažėjimas susijęs nebūtinai su resurso modernumu. Buvo pirmoji banga - skaitmeninės foto atsiradimas. Paskui - fototechnikos progresas. Dar vėliau - išmaniųjų telefonų invazija. O tada - karas. Jei nepastebėjote, visose kultūrinėse (ir ne tik) svetainėse buvo staigus ir ilgalaikis lankomumo kritimas, dar ir dabar žmonės neatsigauna. Tikrai ne iki meno. Taip ir man nebesinorėjo imti rimto foto aparato į rankas, kad ir kokia proga būtų, apsieisiu su telefonu :). O štai, šiandien, toks saulėlydis, paskutinę vasaros dieną ! Išsitraukiau ir vieną ir kitą techniką.., kaip miela, kaip kokybiška, kaip patikima.. Ir paskui vėl ... kokia viso to prasmė :(
 • Hero
  Hero 
    2022.09.01, 14:47, rašė:
  nereikia judinti nabašnyko. mirė tai mirė
 • Fotoklasika
  Fotoklasika 
    2022.09.05, 11:59, rašė:
  Tai Jūs jau jaučiatės miręs? nes efoto logo susideda iš mūsų visų:) Jei lankotės - saitas dar nemirė
 • sudervis
  sudervis 
    2022.09.05, 13:24, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  Apie kokią mirtį vis diskutuojat ? kas per nusivilimas ? minčių eiga neteisinga , šiaip tema kaip prisikelti , bet ne iš mirusiu , o kaip patobulėti ir vėl būti ant bangos , tai apie ką ir reiktu diskutuoti , gal antraštė temos klaidinanti ?
 • Andrius Mačiūnas
  Andrius Mačiūnas 
    2022.09.15, 22:53, rašė:
  Kelkite nuotraukas, vertinkite, komentuokite, diskutuokite, ir bus ta gyvybė!

  fotobites.lt siūlo  20% nuolaidą Ekspres fotoknygoms!

Šį mėnesį Kokybiška spauda Įspaudas PIGIAU

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti