Konkurso „Žiemos pasaka“ geriausi
ro.: 2016.02.02, 20:30  Grupė: Fotokonkursai 8
 
Kviečiu rinkti geriausius ;)

Geriausi darbai pagal balus, neatsižvelgiant į konkurso temą:
www.efoto.lt/konkursas/ziemos_pasaka?view=geriausios
Pažymėkite bent 3-5 darbus. Gal ne tik 1 puslapyje rasite įdomių?
Po nuotrauka spauskite Grupės>Pasiūlyt į konkurso ...
Rinkti gali turintys ne žemesnį kaip Meistras statusą.

Naujas konkursas: Fotomanipuliacija - įsivaizduojamas pasaulis
www.efoto.lt/fotokonkursai

Komentarai
Turinys
 • Samor
  Samor 
    2016.02.03, 11:39, vertino: Gerai, , rašė:
  Vieno dalyko nesuprantu,kodėl tokia diskriminacija<tik meistrai>.Atėjęs i tinklapi naujas fotografas  gali būti net ir Guru lygio,bet jis teturi tik naujoko vardą arba pažengusio vardą,o įžengti i meistrus reikia laiko ir gerų darbų.Aš manau,kad pasiūlymus gali duoti ir Pažengę (neturiu galvoje savęs).Gal pabandyti prabalsuoti(be komentarų) už vienokį ar kitokį pasiūlymą.Tokia bent mano nuomonė.Už savo nuomonę priimu ir minusus.:))
 • Vaidas No
  Vaidas No 
    2016.02.03, 20:26, rašė:
  Manau, kad atėję nauji, kaip jūs sakote, guru lygio, fotografai, tikai nėra diskriminuojami. Esu tikras, kad, ši auditorija, mielai priima naujus vėjus. Todėl klausimas: ar esate absoliučiai tikras savo nuomone? Jei atvyrai, jūsų pasakymas, kad pasiūlymus galėtu duoti pažengę, neskaitant Jūsų... leidžia suprasti, kad nesate pasigilinęs į savo nuomonę iš esmės.
  Pagarbiai.
 • parija
  parija 
    2016.02.04, 10:33, rašė:
  Tereko ir Waldemar Szola pavyzdžiai akivaizdžiai rodo, kad efote nusimanantis naujokuose ilgai neužsibūna. Pažengusiuose - taip pat :-)
 • JMB
  JMB 
    2016.02.04, 21:33, rašė:
  Kiekvienam fotografui asmeniškai nuostatų juk nesukurs. Yra bendros taisyklės, prie kurių reikia derintis.
 • Samor
  Samor 
    2016.02.05, 12:37, vertino: Gerai, , rašė:
  Sutinku su Jūsų nuomonę gerbiu,tačiau konkursui taisyklių juk niekas nesukūrė,o gal aš taisyklių iki galo nedaskaičiau,tai puolu skaityti viską iš naujo.Atleiskit.

       Paskaičiau,ko išvis niekur nėra parašyta.Arba aš nemoku ieškoti arba tikrai niekas jokių taisyklių net nėra rašęs.
 • Samor
  Samor 
    2016.02.05, 12:33, vertino: Gerai, , rašė:
  Supratau,"Meistrai",- nekišk nosies ne į savo daržą.Taisyklės taisyklėmis,o žmogiškumas taip pat egzistuoja.Manau,kad visiems turi būti vienodos teisės.Betkuris dalyvis forume yra žmogus ir jis vienoks ar kitoks yra FOTOGRAFAS.Vieni geresni kiti blogesni,bet visi stengiasi fotografuoti kiek galima geriau.Vieniem išeina geriau,nes jie fotograqfuoja vestuves,krikštynas ar siaip visokius renginius beveik kasdien,kiti tik savaitgaliais,treti tik mokosi ir fotografuoja viską kas papuola,norėdami pramokti,bet jie juk fotografuoja,žiūri į Jūsų nuotraukas,žiūri į Exif'ą,(kurių Jūs meistrai stengiatės neparodyti),kad galėtų pasisemti bent trupinėli žinių,bet yra kaip yra.Nenorėjau nė vieno užgauti,o jei ką įžeidžiau,prašau man atleisti.Matau aš ne vieno Pažengusio fotografo darbų,kurie yra net sakyčiau vertingesni nei Meistro ir įkelia nuotraukas kas parą,bet taisyklės yra taisyklėmis,juk reikia surinkti kažkokią procentuotę,kad apkiltum į aukštumas. Pažengęs ir liks pažengęs,nes jis privalo gauti vertinimus iš savo draugų Meistrų ar Guru.Čia tikrai niekam nepriekaištauju,nes kaip sakiau taisyklės yra taisyklės..
 • Vytenis P.
  Vytenis P. 
    2016.02.05, 13:08, rašė:
  Suprantu tamstos nuoskaudą, bet ką dabar padarysi, jei tik taip gaunasi atfiltruot "mėnulio paveiktuosius" ;) Kažką tenka aukot
 • Samor
  Samor 
    2016.02.05, 13:30, vertino: Gerai, , rašė:
  Malonu skaityti gerus žodžius,bet aš stengiausi kalbėti ne vien savo vardu,o visų vardu.Matyt peraukštai norėjau pasiekti.Atleiskit.

  fotobites.lt siūlo  30% nuolaidą Ekspres fotoknygoms!

Šį mėnesį Kokybiška spauda Asmeniniai įspaudai

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti