Kur Kaune atspausdinti rašaliniu ant mano popieriaus?
Badas: 2023.05.09, 12:12 R  Pokalbiai:  Spausdinimas ir skenavimas  2
 
Turiu specialaus kartono (šiaip ten spec. plastikas, bet negasdinkim žmonių anksčiau laiko), ant kurio noriu atspausdinti spalvotai rašalu. Lazeris netinka dėl karščio. Galbūt tiktų kokios nors vaizdų pernešimo technologijos, bet tai skamba overkomplikuotai. Paklijavimas netinka.
Paprasčiausia būtų tiesiog atspausdinti rašaliniu spausdintuvu, bet fotolabai nenori tuo užsiimti. Juos galima suprasti: kam tas vargas su nestandartiniais užsakymais, galbūt reikės kažką patiuninguoti, susigaiš laiko, o jei dar kažkas nesigaus, o jei gausis - visvien daug neuždirbsi, nes uždarbis ateina per masiškumą, ir t.t. Bet savo spausdintuvo pirkti nenoriu, nes ne tokios apimtys. O gerų žmonių pagalba piktnaudžiauti irgi nesinori, nes bus ne vienas užsakymas. Gal turite minčių kaip kur atsispausdinti?

Komentarai
Turinys
 • ro.
  ro. 
    2023.05.09, 17:09, rašė:
  Koks storis? dažnai būna tiesiog nelenda.
  Pigmentas matyt nelips, lieka solventas?
 • Badas
  Badas 
    2023.05.09, 17:56, rašė:
  Storis 0.25mm, sakyčiau nestoras. Dėl prilipimo esu nusiteikęs optimistiškai, ten paviršius specialiai pašiauštas, normalūs žmonės spalvina pieštukais ir flomasteriais, bet internete radau kad spausdina ir rašaliniu. Gal ne visos rūšys vienodai tinka, užsipirkau visokių - reikėtų pabandyti. Čia kalba apie shrink sheet.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti