Legalizuotis UK ( Northern Ireland) !!!
RolandB: 2015.03.24, 20:15  Grupė: JK 17
 
Sveiki, tai va, pradėjau dirbti fotografu prieš nepilnus metus Šiaurės Airijoje ( UK) ,nes vis gi norėjosi, kad visi pirkiniai pradėtų atsipirkti ir dar dasidėti pinigų ant naujų žaisliukų :)...Bet va nesenai ''užkliuvau'' tokiam vietiniui fotografui, kuris juo dirba 12 metų ir prieš kelis mėnesius legalizavosi, ir taip išejo, kad jis buvo pakviestas į vestuves jaunikio močiutės, jie ale pasirašė kontraktą ir t.t O tam kontrakte parašyta, kad gali būti tik vienas fotografas :) Sumokėjo pinigus ir t.t....Na, o mane pakvietė Jaunoji,(JI nežinojo apie močiutės staigmeną) ir tai buvo jau senokai, bet artėjant vestuvėm viskas išaiškėjo ir tas ''kietasis'' fotografas liko nepatenkintas ir ''rašyti'' asmenines žinutes pradėjo ir apie kontraktus ir t.t....Dabar geroji dalis, kad jaunieji to fotografo nenori, bet nenori įžeisti močiutės ( Tad man pasiūlė dirbti iš šono ). Bet anam vistiek netinka ir galvoju, kad gali užskųsti mane mokesčiams ar dar kam? Net nelabai žinau kokia čia visko tvarka :)... čia jo tinklalapis su pvz trevor-quinn.com/ , o čia mano www.photocode.org/ , na tikrai neesu nei geras, ne per daug gabus, vis gi savamokslis ( nors ne nuo to priklauso?), bet jaučiuos kažkiek už jį geresnis, tad manau, kad jis bijo pasišiukšlinti. Tai gal kas galite padėti kaip reikia viską legalizuoti iki pektadienio????? :D atsilyginčiau ir pinigais jei reikia :)

Komentarai
Turinys
 • nelabai
  nelabai 
    2015.03.24, 20:38, rašė:
  Gana padrikai surašyta, sunkoka suprasti, pvz. ar jau buvo tos vestuvės?. Atrodo, kad buvo pažeista sutartis plius reikia atgaline data įforminti darbinę veiklą? Bijau, kad reikalai taip sau, ta prasme, kad nepasodins, bet nervų patampys, o gal ir pareikalaus kompensacijos. Ak, tos moterys, kartais tokių dalykų privelia, kad spėk atsimušinėti...
 • RolandB
  RolandB 
    2015.03.24, 21:04, rašė:
  Atsiprašau dėl "košės ":) Rašiau iškart po gautų žinučių nuo "kolegos". Vestuvės bus penktadienį šį. :) Ar būtina atgaline?Nes norėjosi nuo balandžio,kai prasideda nauji mokesčių metai:)
 • Montas
  Montas 
    2015.03.24, 21:04, rašė:
  Labai paprasta iseitis. Kas ju sutarti pasirase ir kas ano fotografo sutarti pasirase ?

  Jeigu tavo jaunoji tai tu turi sutarti su ja, o jis turi sutarti su mociute, o ne su jaunaja.

  Ir prasom. Problemos kaip nebuta ;)
 • RolandB
  RolandB 
    2015.03.24, 21:05, rašė:
  Aš manau, kad jis aplamai mane gali uzskusti :)Kad fotografuoju:)
 • 1Photo
  1Photo 
  nesiseka
    2015.03.24, 21:08, rašė:
  Net nesuprantu sio straipsnio esmes. Niekas nieko negali paskusti, nes nera ka paskusti. Totalus briedas..... Nezinau kaip Airijoje, bet Anglijoje, tai nieko nereikia. Gavai pinigus, gale metu suskaiciuoji kiek turi somoketi mokesciu ir viskas :D .
  P.S. jei ant pasalpu sedi ir dirbi, tada gali iskusti, bet cia isvis reikia ,kad pagautu imant pinigus, arba ,jei pavedimas padarytas. Beto niekas negaudys. Jo niekas net neklausys :D
 • RolandB
  RolandB 
    2015.03.24, 21:28, rašė:
  Esme ta, kad sakau gal gali uzskusti del mano senesniu darbu? :)
 • 1Photo
  1Photo 
  nesiseka
    2015.03.24, 22:22, rašė:
  Nebesvaik....
 • RolandB
  RolandB 
    2015.03.24, 22:50, rašė:
  bandysiu... :D bet kartais reik
 • Karolis Valančius
  Karolis Valančius 
    2015.03.24, 22:38, rašė:
  RolandB ar jus dirbate legaliai? Ar mokate valstybei mokescius uz savo veikla? Temos pavadinimas "Legalizuotis UK" atrodo, kad dirbate nelegaliai :)
 • RolandB
  RolandB 
    2015.03.24, 22:49, rašė:
  Na, o kas vos gaves ''veidrodini'' ir pradejas darbuotis iskart pradejo mokescius moketi? :) as dirbu dienini darba, o fotografija arba savaitgali arba vakarais :) o del ''legalizuotis'' tai vis tiek kazka valstybei moketi turi? :))
 • 1Photo
  1Photo 
  nesiseka
    2015.03.24, 22:54, rašė:
  Tave turi pagauti su pinigais. Arba rasti saskaitoje neiaiskios kilmes pinigus.
  Uk tokia sistema, jei nesedi ant pasalpu ir sugebi uzsidirbti niekam nekenkdamas, tai tu jau at least esi jau naudingas :D
 • RolandB
  RolandB 
    2015.03.24, 22:58, rašė:
  ant pašalpų nesėdžiu, tik yra vaikas su negalia, tik kiek žinau nesvarbu jau kiek uždirbtum už negalią vis tiek gautum :)...
 • Karolis Valančius
 • Tuzas
  Tuzas 
    2015.03.25, 17:25, rašė:
  Turi uzsiregistruoti self-employer, tik mazas niuansas kuris skiriasi nuo lt kad tai gali padaryti per 3 men nuo savo veiklos pradzios, tad drasiai atidirbi o veliau pasiziuresi ar reikia registruoti ar lietuviskai :)
 • RolandB
  RolandB 
    2015.03.25, 20:20, rašė:
  Dekui, reikes pabandyti :) tik idomu ar keisis kas del dieninio darbo atlygio? :)
 • EJ
  EJ 
    2015.03.30, 00:05, rašė:
  Na ir kuo viskas pasibaige?
  Tavo puslapyje nera jokiu kainu, tad panasu, kad dirbi "kol kas" savo malonumui! Ir tegul kas irodo, kad mokejo tau uz darba?!
  Self-employer greiciausiai butu geriausia iseitis, ir ten "nebutinai" visus, uzmokescius nurodyti, nes galine data iranga nusipirkt negalima, VAT'u susigrazint taip pat :)
 • RolandB
  RolandB 
    2015.03.30, 19:54, rašė:
  Man vestuves gerai praejo :D visi patenkinti :D va anam nenuskilo... :) dbr su savo dieninio darbo buhaltere tarsiuos, kad truputi padetu ir darysiuos self employment :)

Paruoškite dovanėles su fotobites.lt


Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti