Metabones adapteriai
Vaza: 2017.11.14, 15:58  Grupė: Sony 6
 
Sveiki,
Sprendžiu problemą: ar pirkti Sony fotoaparatui Sony objektyvus, ar, nusipirkus Metabones adapterį, naudoti turimus Canon objektyvus. Kas turi patirties šiuo klausimu, pasidalinkite.

Komentarai
Turinys
 • zhvejys
  zhvejys 
    2017.11.14, 18:22, rašė:
  Siaip negaliu nieko pasakyt kaip metabones bet pats naudoju sigma mc-11, ir veikia labai gerai.
 • zilvispilvis
  zilvispilvis 
    2017.11.14, 20:40, rašė:
  Kiek žiūrėjau reviews, tai visi tie adapteriai veikia apgailėtinai ir net normalioje šviesoje tamposi pirmyn atgal. Bet dar priklauso nuo kameros.
 • Razabaitas
  Razabaitas 
    2017.11.15, 10:00, rašė:
  Koks aparatas?
 • .Krivis.
  .Krivis. 
    2017.11.15, 11:24, rašė:
  Paklausykite išmintingo patarimo. Jeigu sprendžiate tokią problemą, reiškia turite finansinių sunkumų. Jeigu toliau klimpsite į šią balą, jų bus dar daugiau. Kol ne vėlu, viską parduokite. Pirkite naujausią išmanųjį su dviguba kamera ir tokioms nuotraukoms, kokias darote jo užteks su kaupu. Dabar pilnas pasaulis niekam nereikalingų nuotraukų, darytų su brangiausia ir geriausia fototechnika, o vertinamas pagautos akimirkos išskirtinumas. Tam reikalingas operatyvumas, greitis ir gebėjimas būti laiku ir vietoj. Tam labiausiai tinka visada po ranka esantis geras mobilus telefonas. Neretai tarptautinius konkursus laimi būtent momento svarbumo vertė, išskirtinės, aktualios ir visiems įdomios akimirkos, užfiksuotos mobiliais telefonais, be jokios išskirtinės nuotraukos kokybės. Bet koks adapteris, tai papildomi mechaniniai sujungimai, kontaktai ir su jais susijusios papildomos problemos, papildomas svoris ir vieta kuprinėj, suderinamumo, greičio ir operatyvumo praradimas, o Sony optika brangi. Neturint atliekamo pinigų maišo, gręsia bankrotas. Neskriauskit savęs ir šeimos neprotingomis užgaidomis.
 • Badas
  Badas 
    2017.11.15, 12:01, rašė:
  Jeigu alegoriskai kalbetume apie keliautoja, tai jis turi daugiau pasirinkimu nei a) paspirtukas ir b) limuzinas. Telefonas yra puikus kaip elektrinis paspirtukas. Kitu privalumu nera, tik trukumai.

  Gal be reikalo taip rimtai parasiau, 50/50 itariu kad cia trolinimas, nes specialistai lyg ir neturetu diskutuoti apie tai, ar paspirtukas gali pakeisti visas transporto priemones.
 • Visiskai
  Visiskai 
  nesiseka
    2017.11.15, 20:29, rašė:
  Nezinau kodel bandai eiti i sisteminius, bet jei manai , kad bus maziau svorio labai klysti. Normalus FF  su F1.4 sveria tiekpat arba kiek daugiau nei veidrodinio. Taigi ,skirtumas kokie 300g  Vis dar kalbu apie FF ir apie crop nekalbesiu :D. Nesant tase ar 3.5 ar 3.8 kg nepajusi skirtumo. Srekas nemazai teisybes savo poste pasake.As veidrodini iskeisciau i sitemini, jei naudociau rankinio fokusavimo stiklus. Cia sisteminio arkliukas. Butent su rankiniais objektyvais o ne AF . Origianlus AF sonio stiklai nera pigus. Adapteris =prezervatyvas. Kai alkanas ir su dviem bubintum :)

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti