mytas, foto žaidimas, Panevėžys
skarbonke: 2013.01.04, 12:29  Grupė: Efoto panevėžiečiai 1
 
mytas, foto žaidimas, Panevėžys

sausio mėn. 06 d. neturintys kas veikt, 12 val. renkasi kavinėje Kakadu, Laisvės a. 1
Įmaut po bokaliuką alaus ar stiklą kavos išragaut, pabendraut ar papletkavot.
Kadangi šis mūsų susibėgimas šiek tiek šventinis (pirmas metuose vienok), sumastėm jį padaryt bent kiek smagesnį bei sportiškesnį.
Tad norit Jūs to ar nenorit, ale bus varžytuvės, na ir be abejo kokios varžytuvės be nugalėtojo, teks dalyviams ir rinkimuose sudalyvaut.
Na o nugalėtojas bus didžiai pagerbtas tarp fotomylėtojų ir galės didžiai užrietęs nosį vaikščiot po gimtajį mietą bent iki kito konkurso, kuriam turės garbės sugalvot naują temą (-:
Šio konkurso tema - „portretas“. Sutartu laiku visi strimgalviais lekia į miesto gatves, parkus, užkampius, barus... bei medžioja įdomų portretą.
Išsekus laikui vėl renkamės Kakadu picerijoj (kol kas planuojama valanda, bet esant norui galėsim pakeist pagal pageidavimus) ir nuo kiekvieno dalyvio organizatoriams atiduodam vieną atrinktą geriausią fotą (redagavimai galimi tik integruotomis fotoaparato priemonėmis, su savimi turėti cardreader'į nukėlimui į PC),
kaboko TėVė (televizoriuje) žiūrim visų dalyvių fotas, slaptai balsuojam (už save negalima), skaičiuojam balsus, nugalėtoją iškilmingai sveikiname draugiškai paplodami ir
palinksėdami.
Kiekvienas gali su savimi atsinešti ir kokį daiktą susijusį su fotografija kurio ne gaila ir ne sarmata padovanot kolegai, tokiu būdu susimestume ir prizinį fondą (pvz knygos, albumai, fotojuostos ir t.t.), jei tokių žmonių atsiras jiems taip pat pažadam gausias padėkas su paliksėjimais (-:

iki susitikimo

Komentarai
Turinys
 • skarbonke
  skarbonke 
    2013.01.06, 16:59, rašė:
  ačiū visiems surinkusiems, buvo smagu.
  apie rezultatus:
  nugalėjo Remigijus Grubinskas, dideliausi sveikinimai ir palinksėjimai

  u  

  likę dalyviai:

  q  
  w  
  e  
  r  
  t  
  y  
  u  
  i  
  o  

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti