NATO: Russian Soldiers Operating in Ukraine
andrius.s: 2014.08.28, 20:45  Grupė: Pasižiūrėkite 89
 
apie nelaimei šalia esančius mūsų kaimynus www.theatlantic.com/infocus/2014/08/nato-russian-soldiers-op.../

Komentarai
 • rammas
  rammas 
    2014.08.30, 08:56, vertino: Gerai, , rašė:
  Branduolinio? Gal cheminio ... ?
  Na nafta rūpėjo, kad galėtų iš tenai tą naftą ramiai PIRKTI. Kad už naftą gauti pinigai keltų pragyvenimo lygį Irake. Kad Irako liaudis taptų mokiais vartotojais .... BLOGAI? BLOGA Amerika?
  Geriau putinistinis variantas? Turtingiausia energetiniais ištekliais ir žaliavomis valstybė importuoją viską iš eilės ....
  Kodėl Rusija negalėtų savo pragyvenimo lygiu pralenkti Norvegiją ir Saudo Arabiją, sudėjus kartu?
 • USB2 (išsitrynęs)    2014.08.28, 21:20, rašė:
  Geri kaimynai.Geriau jau Rusai ,nei JAV.
 • andrius.s
  andrius.s 
    2014.08.28, 21:29, rašė:
  Lietuvis mano savaip, atsimena okupaciją, rusas kitaip, visada bus prieštaravimai, nežinau kokios valstybės pilieti....
 • USB2 (išsitrynęs)    2014.08.28, 21:38, rašė:
  Klausimas . Kodel rashai visos Lietuvos vardu? As irgi Lietuvis , bet tikrai nemanau kaip tamsta.
 • andrius.s
  andrius.s 
    2014.08.28, 21:39, rašė:
  Neturiu su tavimi ką ir šnekėti ;) be to aš bent be klaidų rašau, kas priverstų dvejoti tavo teiginiu.
 • USB2 (išsitrynęs)    2014.08.28, 21:45, rašė:
  Kam kurti temas ,jei nesugebi joje dalyvauti? Argumentuok .Juk skambiai taip parashei-apie nelaimei šalia esančius mūsų kaimynus. Bent jau nutrik tuos savo paistalus ir palik tema be ivadinio komentaro.
 • andrius.s
  andrius.s 
    2014.08.28, 21:48, rašė:
  Mano tema, mano nuomonė, patylėk geriau!
 • USB2 (išsitrynęs)    2014.08.28, 21:50, rašė:
  O kam tas shauktukas?
 • andrius.s
  andrius.s 
    2014.08.28, 21:55, rašė:
  Bent be klaidų parašykite, o reikšmę rasite čia: lt.wikipedia.org/wiki/Šauktukas
 • USB2 (išsitrynęs)    2014.08.28, 21:58, rašė:
  Kodel i mano klausima neatsakei?
 • egisb
  egisb 
    2014.08.29, 13:20, vertino: Gerai, , rašė:
  Klasikinis pavyzdys Rytų ir Vakarų Vokietija po II Pasaulinio karo. Na vertinant Tamstos "gėrį", Vakarų vokiečiai iš mėšlo kapstėsi, o Rytai klestėjo...taip, ypač saugumiečių kiekiu ir Trabantais...Latvija prieš antrą pasaulinį karą ekonomiškai aukščiau stovėjo už Austriją, o Estija už Suomiją, deja atėjo rusai ir įvedė "tvarką"...
 • 1Photo
  1Photo 
  nesiseka
    2014.08.29, 13:58, rašė:
  Nepamirsk, kad vyko saltasis karas . TSRS iki 80 % biudzeto reikejo skirti kariniams tikslams. Ir dar reikejo islaikyti visokias Kubas ir visa komunistini bloka uz TSRS ribu .
  Manai , kad mes istoje i ES kazko pasiekeme? Pries istojant musu valstybe lyg ir neturjo jokiu skolu. O dabar ant kiekvienos galvos po 20 000 litu skolos. Ta skola auga progresyviniu tempu.. Kaip manai kas liks is tavo biudzeto , jei turedamas 2 vaikus reiketum atiduoti skola 120 000 lt ? Kaip manai, kas atsitinka su skolininkais? Jais galima manipuliuoti. Paziurek kokia musu uzsienio politika. Loja be perstojo, nors ES senbuves tyli.Manai Lietuva loja savo noru ? Pagalvok darkarta.
  Apie propoganta- Lietuvoje jos nera(kalbu apie uzsienio politika). Lietuvoje melas , faktu iskraipymas, istraukimas detaliu is konteksto ar tikru faktu nutylejimas.
  Malaizijos oficiali komisisija pareiske ,kad laineris numusta oras -oras raketa.Ar mes tai zinome? Kodel tylima del juodu deziu? Kur Ukrainos dispeceriu pokalbiai?Kodel visi pamirso apie sita laineri, kai pagrindinis tikslas buvo buvo pasiektas-sankcijos Rusijai? Sankcijoms isigaliojus iskart tyluma. Kur 100% irodymai ,kad numuse teroristai? Zinai ,man su tokiais melagiais nepakeliui.
  P.S. Nepardekit kabinti komunisto etikeciu.
 • egisb
  egisb 
    2014.08.29, 14:21, vertino: Gerai, , rašė:
  Etikečių, aš niekam nekabinu, ypač žmonėms, su kuriais nebendrauju gyvai ir negaliu diskutuoti "akis į akį". Klausimas: tai kokio bieso tai SSRS reikėjo tą Kubą ir juolab Rytų Europą šerti. Ypač pastarieji tai tikrai to neprašė ir visaip stengėsi išsisukti nuo to "šėrimo". "Prahos pavasaris" ir t.t.. Meilė per prievartą ir su ginklu? Kas, kiek ir kaip kraipo faktus, čia tai visai atskira tema. Gal galėtumei mestelt nuorodą, apie tas Malazijiečių išvadas ? Įdomu.
 • egisb
  egisb 
    2014.08.29, 14:31, vertino: Gerai, , rašė:
  Pridursiu. JAV po II Pasaulinio karo Japonijai kapituliavus įžengė į Japoniją. Įvedė savo tvarką, bet ,kažkaip nepamiršo išeiti ir Japonija šiuo metu viena lyderiaujančių pasaulyje...ypač ir fototechnikoje :)...
 • 1Photo
  1Photo 
  nesiseka
    2014.08.29, 18:53, rašė:
  Pamirsai pasakyti, kad ten numete kaika. O del ko ? Del Pearl Harbor? Juk Amerika zinojo pries 2 val , kad bus Japonu ataka.Idomu kodel nesieme jokiu priemoniu? Galbut , tai buvo snsas kaika isbandyti su zmonemis Japonijos zemeje?

  Del 911 man paaiskin kas pataike i Pentagona? Palikdamas tik 5m diametro skyle.Lektuvo net mikroskopines daleles neliko. Kur galejo dingti du 3m diametro titaniniai varikliai?(zibalas nepajegus net islydyti titano, nekalbant apie jo isgarinima) Kodel aplink dvynius berods dar 4 pastatai nugriuvo(pasidomek kokios apskirties tie pastatai griuvo)? Tokiam pastatu griovimui ruosiamasi kelis men , o cia kaip burtu lazdele pamojus ir sugriuvo. Kodel dulkese rasta termito? Kodel dvyniai pries ivykius buvo perdrausuti dar didesne suma?
  Gal apie Iraka ir visus kitus Amerikos karus nebepradesim? Paminek bent viena valstybe, kur Amerika atnese demokratija ir salis klesti? Mmm???  Nuo 16:00
 • egisb
  egisb 
    2014.08.29, 21:07, vertino: Gerai, , rašė:
  Amerika atnešė demokratiją į: minėtą Vakarų Vokietiją ir Japoniją po karo, Pietų Korėją, kurią sugebėjo apginti nuo sovietinio maro. Kanada, Australija, PAR, visa Vakarų Europa, tai visos to pačio demokratinio modelio šalys, dėl jų klestėjimo tikriausiai abejonių nėra. Rusijos sovietams idėjiškai artima liko Šiaurės Korėja su visu savo hemarojumi, Vietname deja Amerikiečiams demokratijos išsaugoti nepavyko, rezultatai matosi. Toliau rusų sovietai savo revoliuciją nunešė: į Somalį, Etiopiją, Namibiją, Kambodžą, Nikaragvą, Kubą...liux, "klestinčios" šalys, ką ir bepridursi... aš nebekalbu apie Rytų Europą, ji jau lipa iš tos smarvės. O Kuba beje iki "garsiosios" revoliucijos buvo kurortinis rojus, kur Amerikiečiai palikdavo krūvas pinigų, po revoliucijos liko tik cukrašvendrės ir gal dar cigarai su HAVANA CLUB. Deja to gerokai nepakanka, kad gyventi gerai.
 • rammas
  rammas 
    2014.08.29, 21:15, vertino: Gerai, , rašė:
  Berods Kuboje, neperseniausiai panaikintas draudimas gyventojams, įsigyti užsienietišką automobilį :)
 • 1Photo
  1Photo 
  nesiseka
    2014.08.29, 21:27, rašė:
  Paminejai valstybes kurios buvo tik poligonas USA vs USSR . O kaip tos valstybes, kuriose rusai netrugde atnesti taikos balandzio?
  Rytu europa lipa is smarves? Jomajo kas lipa? Estija galbut(skandinavai padeda).... Skolose mes skestame, zmogau brangus. Kur zmones dingo is Lietuvos? Lietuva 3 is galo ir tai, kai prieme pacius biedniausisu pernai. O taip ,kaip virve mes...
  Kita vertus mes jau gal ir islipe , nes jau nepaskutiniai mm ?
 • egisb
  egisb 
    2014.08.29, 21:46, vertino: Gerai, , rašė:
  Tik kas įdomiausia, praktiškai visi tie, kurie keikia dabartinę Lietuvą ir sako, kad prie ruso buvo geriau, mauna ne į svajonių Rusiją, o į Vakarų Europą...
 • 1Photo
  1Photo 
  nesiseka
    2014.08.29, 21:50, rašė:
  Vat to ir tikejausi. Ar as kazka sakiau kur man geriau ? Kai nera argumentu iskart arba vokzal arba kur tu esi? O as noriu buti Lietuvoje.
 • 6x9
  6x9 
    2014.08.29, 22:35, vertino: Gerai, , rašė:
  Manau, kad cia kaip tik labai rimtas argumentas. Kai mokiausi Sveicarijoje man tokie vaikinukai kurdai irgi savo tiesas apie socializmo privalumus bande pusti. Sakau - tai kodel nevaziuojat i lulumba studijuot, o supuvusiam kapitalistiniam mesle sedit. Isizeide baisiai... Taip, daug bedu su tuo kapitalizmu, bet "any time" rinkciausi "supuvusius vakarus", o ne Putino totalitarizma.
 • Vytenis P.
  Vytenis P. 
    2014.09.01, 06:48, rašė:
  6x9 rašė:
  Taip, daug bedu su tuo kapitalizmu, bet "any time" rinkciausi "supuvusius vakarus", o ne Putino totalitarizma.
  Tiek pripratom būt vis kažkieno pabalnoti, kad ir dabar matuojamės, kieno balnas mažiau trina? 1Photo komentaruose (numinusuotuose) labai daug tiesos, bet per "euroeuforiją" dauguma jos nemato. JAV ne mažesnis blogis už Rusiją, tik tą pripažint baisiai nepopuliaru.
 • 6x9
  6x9 
    2014.09.01, 08:12, vertino: Gerai, , rašė:
  mano kuklia nuomone, JAV yra tikrai mažesnis blogis, jei jau bandytume matuoti nepamatuojamus dalykus... bet viskas reliatyvu, net ir vertybės...
 • rammas
  rammas 
    2014.09.01, 11:09, vertino: Gerai, , rašė:
  Jei jau kalba apie balnus eina, tai nuo rusiško balno, per pusamžį, išvaržą gavome - tapome "invalidais". Tai šiuo atveju, amerikietišką balną teks tik panešioti, kol rusai apsiramins :)
  Na ir patys balnai, ką tenai lyginti rusišką medinį, su amerikietišku, aukštųjų technologijų :)

  O jei gu tamsta svajojat nepabalnotas strakalioti po žaliąsias pievas, parduokit savo fotoaparatą ir pinigus atiduokit krašto apsaugai ;)

 • 6x9
  6x9 
    2014.08.29, 23:00, vertino: Gerai, , rašė:
  Na ir dar... Pakalbekim apie skolas.. Ar bandete nors viena makroekonomikos vadoveli skaityti ar tik pigius populistu sukius apie skolas zinote?
  Blogai gyvename? Noretusi geriau, bet tikrai nesinoretu taip, kaip buvo "prie ruso". Taip, gyvename geriau. Niekada nepamirsiu visu deficitu ir eiliu ir tusciu lentynu.
  Apie Rusijos ekonomika ir pagalbas net geda butu kalbeti - atimkit is Rusijos ekonomikos tai kas gaunama parduodant gamtos dovanas (nafta, dujos, metalai) ir paziurekit kaip ta ekonomika atrodytu. Mazdaug taip kaip Mongolijos. No joke. Zmoniu naivumas ir tikejimas samokslo teorijomis mane kartais pritrenkia :)
 • 1Photo
  1Photo 
  nesiseka
    2014.08.29, 23:26, rašė:
  6x9 rašė:
  Zmoniu naivumas ir tikejimas samokslo teorijomis mane kartais pritrenkia :)

  AS bandau issiaiskiti, kas yra aikvaizdu ir net nepanasu i jokia samokslo teorija. Paprastas kalusimas del Pentagono. Tai usa valdzia suka teorija, kad pries atsitrenkdamas lektuvas kaip ziogas uskleide sparnus ir pramuse skyle , kuri mazesne nei lektuvas(bet taip gerokai). Kodel nera jokio iraso? Juk Pentagonas apkarstytas kameromis? Tik viena mintis persasi arba USA paleido raketa. Bet neatmetu galimibes, kad kazkas paleido raketa, delto usa taip tusuoja. O gal turi atsakyma apie Fema camps? Ten tai va samokslo teorijos , bet nieko konkretaus...
 • 6x9
  6x9 
    2014.08.29, 23:51, vertino: Gerai, , rašė:
  Elvio darbas, ne kitaip :)
  Jei rimtai, visa tai - "forest for the trees", opiumas liaudziai... Samokslo teoriju visad buvo ir bus. Kazkoks % visda bus tikri samokslai. Didesne dalis dalis - pinigu uzdirbimas,fanatizmas ar tiksline propaganda nukreipiant demesi nuo "big picture". Zmones savo amziu praleidzia rinkdami irodymus kad Elvis gyvas (tik ateiviai buvo pagrobe) vietoj to, kad pradetu rusiuoti siuksles.
 • rammas
  rammas 
    2014.08.30, 00:29, vertino: Gerai, , rašė:
  1Photo: "AS bandau issiaiskiti, kas yra aikvaizdu ir net nepanasu i jokia samokslo teorija."

  Ko tenai tamsta vargstat su ta Amerika, turit "neartų dirvonų" ir čia, Lietuvoje. :)
  Va, į google įmeskit "Romualdas Zubinas". Prisistato kaip proistorikas, geofizikas inžinierius, atradęs trečią geofizikos dėsnį, pagal kurį mūsų planetos, Žemės ašigaliai vartosi :)
  "Mokslas" rimtas, prašom studijuoti :)))
  Cituoju geofiziko teiginį:
  "Pagrindinis autoriaus teiginys - Žemės rutulys juda dar ir pagal trečiąjį geofizinį dėsnį: Žemė kas 6000 metų visiškai persiverčia per savo ašigalius! Žemės ašigalių inversija (ašigalių kaita) vyksta nuolat, kaip ir nuolat ji sukasi apie savo ašį bei apie Saulę. Būtent dėl šio, trečiojo, geofizinio proceso periodiškai Žemėje kinta klimatas ir jos seisminis aktyvumas."
 • busas
  busas 
    2014.08.30, 02:15, rašė:
  Kas dėl Pentagono, jis stovi Vašingtono mieste su milijonais gyventojų. Negi manai, kad niekas iš tų milijonų nematė, kaip lėktuvas, ar kaip sakai raketa, kirto į pentagoną? Juk tai vyko dienos metu. Antras dalykas, ką pasakytum aukų artimiesiems, skridusiems tuo lėktuvu? Kad niekas iš jų nežuvo, visi gyvi, sveiki, o lėktuvas kaip stovėjo taip ir stovi oro uoste? :) Sąmokslo teorijos ir lieka tik sąmokslo teorijom. Čia kaip rusai sakė, kad numuštas Malaizijos lėktuvas buvo tas, kur dingo prieš pusę metų, o keleviai jau negyvi susodinti, nes smirdėjo. Pilotai priskridę Ukrainą iššoko su parašiutais.
 • Manvid
  Manvid 
    2014.08.29, 21:16, rašė:
  Net nežiūrėdamas tų siužetų galiu priminti kitus "protinguolius" nustačiusius, kad nepaisant visų materialių įrodymų ir paliktos įrangos Mėnulyje (pvz. veidrodžio lazerio spinduliui iš Žemės atmušti, kad nustatyti labai tikslų atstumą) yra visa grupė "mokslininkų" įrodinėjančių, kad JAV astronautai nebuvo Mėnulyje. Ir nieko tu jiems neįrodysi.
 • gedasst
  gedasst 
    2014.08.29, 23:49, rašė:
  Vienas is tu irodinetoju - fotografas, isanalizaves menulyje darytas nuotraukas.
  Kitas - analizaves Marso visureigiu misijos nuotraukas.
  Ju isvados labai idomios.
 • Olegas Dem
  Olegas Dem 
    2014.08.28, 23:22, rašė:
  Ukraino je vyksta vidinis karas, kurio vieno puseje ukrainos rusai (pietryciai) ir kitoje - ukrianos lenak ir austo vengrai... nera labai daug irodymu, isskyrus propagandinius pareiskimus apie rusu kariuomene judejima i kaire ar desine, kaip ir nemao viso pasaulio palydovai, kai malajzijas lektuvas bvie numistas ir lektuvo patrankos ir "damustas" lektuvo raketa... Kare visada tiesa kazkur per viduri... tai kas parodyta nutraukose - tai tik tragedijos virsune... labai nedau kadru prasiverzia is susaudyto Lugansko, Slaviansko, Donecko... vat ten yra tragedija... o eiliniai Porosenko sapliojimai, kurios jokie JAV palydovai ir stebejimo prigramos su biudzetu 48 mlrd USD nepatvirtina... isties, visai nesenai tokie ivykai buvo Irake, Livijoje ir .t.t bet turbut tikria fortografija trumpina atminti, kaip mokslininkai nustate...
  Manau, kad tokiu nutrauku tikslas turetu buti parodyti, kad yra tragedija ir mirsta ar kencia nekalti zmone... bet Euopai kazkaip vienodai, kiek ten ju zus, svarbu kad dujos teketu...
  Ir kaip visada Europa nemato to, kas jai nepatogu... O karas vidury Europos tampa norma... :)
  Gero vakaro... Tiesiog mano senelis is Ukrainos ne uz tai savo metu kovojo...
 • rxx
  rxx 
    2014.08.29, 08:05, rašė:
  Koks dar vidinis konfliktas, kai viena šalis nori okupuoti kita šalį?
 • gedasst
  gedasst 
    2014.08.29, 01:06, rašė:
  Reportazas tai ne kaip is karo, o kaip is kiemo zaidimu apie kara - toks nulaizytas amerikietiskas Happy-endas :(

  Ten vyksta ne karas tarp Ukrainos ir Rusijos, o Ukrainos dalinimas i itakos zonas tarp Rusijos ir Vakaru, kurstant riauses ir skleidziant propaganda is abieju pusiu. Panasiai, kaip Ribentopo-Molotovo paktas...
  Jei klausimas neliestu grobio dalybu - karini klausima senai galejo sustabdyti keliomis rimtomis karinemis operacijomis ir pajegu ivedimu is sono. Bet je nebus sugriovimu, juk nebus finansuojami ir milijoniniai atstatymai (kaip Busho ir Bin'Laden biznis Afganistane), neis ieiti i naujas rinkas...
  Liudna, kad ukrainieciai, susiskalde savo poziuriu, leido suskaldyti ir teritorija. Vieni, naiviai uzsisvajoje ir neziuredami i Rusijos elgesi Gruzijos ir Cecenijos atzvilgiu, tikejosi "isganynmo" is vakaru, kiti pasiduodami propagandai is Rusijos puses, kyla kariauti su "amoraliais" vakarais. Treti - visoje toje sumaistyje kraunasi milijardus. Atskirti Rusijos ir Ukrainos teritorijas ilgam nei teoriskai, nei istoriskai nera imanoma - Rusijos valstybe kilo is Ukrainos, ir Ukrainoje gyvena per daug rusu, kaip ir ukrainieciu Rusijoje.

  Tragedija paprasta - zusta daugybe nekaltu zmoniu del makro-ekonominiu dalyku. O sitose nuotraukose viso to nematyti.
 • rammas
  rammas 
    2014.08.29, 11:37, vertino: Gerai, , rašė:
  Mane stebina tas pasakymas, kad Vakarai Ukrainoje turi interesų ir nori praplėsti įtakos zoną.
  Vakarų Europa iš vis vangiai reaguoja, tarsi tas karas vyktų Mėnulyje. Didesnė JAV reakcija į Rusijos veiksmus prieš Ukrainą.
  Puikiai pamenu sovietinį lagerį, jo geležinę uždangą ir raudonąją propagandą. Nei vienai šaliai nelinkėčiau tokio istorijos vingio , koks kliuvo mums ir kaimyninėms šalims, užėjus raudonajam marui.
  Gagrai buvo vienas nuostabiausių pasaulio kurortų, po rusų invazijos į Gruziją, tiesiog nunyko ir tapo griuvėsiais.

 • gedasst
  gedasst 
    2014.08.29, 17:38, rašė:
  As paminejau Macro ekonominius interesus ne be reikalo. Kol vyksta teritorijos grobimas is Rusijos puses, vakaru koncernai sluoja nekilnojama turta - zemes ir t.t.
  Taip - karine agresija Vakarai ne nezada kistis. Nes ekonomine suirute jiems palankesne. Ir kuo ilgiau ji tesis, tuo geriau.
 • rammas
  rammas 
    2014.08.29, 18:06, vertino: Gerai, , rašė:
  Tai, kad tie Vakarų Europos makroekonominiai interesai Ukrainoje nėra tokie dideli, kaip pačioje Rusijoje. Vakarams Rusija didžiulė rinka ir energetiniai resursai.
  "Kažkas" finansavo Maidaną ....
  Na, aš visiškai netikiu visokiais ale "žydų", "masonų" ar dar kažkokių gnomų sąmokslais. Tai yra visiška kvailystė.
  Vakarų Europos didžiosios valstybės savanoriškai atsisakė buvusių savo kolonijų.
  Imperialistiniu dvoku tik putinas dvokia. Ne veltui jis kažkada buvo pasakęs:
  - "sovietų sąjungos sugriuvimas buvo didžiausia XXa. geopolitinė katastrofa".
 • gedasst
  gedasst 
    2014.08.29, 18:14, rašė:
  Nezinau, kiek paciam metu ir kiek domiesi aplinka. Man sunku skaityti tai, ka rasai.
  Putinas ir Obama - vienodi imperialistai.
  Tai ka JAV (kelis simtmecius plesimu ir zudymu gyvavusi valstybe, neturinti nei tautos, nei nacijos) desimtmecius isdirbineja centrineje Azijoje - visos zmonijos kulturos lopsyje, taikos darymu nepavadinciau. Genocidu - taip. Tokiu paciu, koks buvo Amerikos uzkariavimas.
 • rammas
  rammas 
    2014.08.29, 18:38, vertino: Gerai, , rašė:
  gedasst rašė:

  Putinas ir Obama - vienodi imperialistai.  Tegul bus kaip sakai :)))
  Tik "MAŽAS" skirtumas tarp tų dviejų pasaulio imperialistų puikiai atsispindi žemiau pateiktame eksperimente, apie kurį ir pats parašei, "Geras eksperimentas". :)
  Obamos "imperializmas" yra kuriantis mokslą, technologijas, kuriomis visas pasaulis naudojasi, taip pat ir imperialistas putinas :)
  putino imperializmas sukūrė didžią VARTOTOJŲ "deržavą". Vartoja VISKĄ, pradedant nuo maisto, baigiant aukštosiomis technologijomis.
  Ne gi tamsta nepamenat sovietinio lagerio? Aš gerai pamenu. Pamenu, kaip rajono funkcionieriai atėję tikrino ir rašė, ar ne per daug tėvai augina gyvulių .....

  Jei mes norim stabilios ekonomikos, nesugriautų namų, nežuvusių artimųjų, neišvengiamai turim ne tai, kad įsileisti, o kviesti "imperialisto" Obamos karines pajėgas, priešingu atvejų, jei įžengs imperialisto putino armija, tai čia bus, kaip rusai mėgsta sakyti - "ž*pa".
 • Manvid
  Manvid 
    2014.08.29, 20:57, rašė:
  Bus taip, kaip dabar yra Mažojoje Lietuvoje - Karaliaučiuje t.y. Kaliningrado srityje. Paskaitykite ten keliavusių įspūdžius, pažiūrėkite kaip atrodo gyvenvietės, kokiame stovyje kultūros paminklai, kaip jaučiasi žmonės ir kas jų galvose.
 • egisb
  egisb 
    2014.08.29, 21:56, vertino: Gerai, , rašė:
  Juolab žinant, kad Karaliaučiaus sritis, Rytprūsiai, buvo visos Vokietijos aruodas. Kaip vešliai želia laukai dabar pravažiuojant...
 • busas
  busas 
    2014.08.30, 03:02, rašė:

  gedasst rašė:
  Tai ka JAV (kelis simtmecius plesimu ir zudymu gyvavusi valstybe, neturinti nei tautos, nei nacijos) desimtmecius isdirbineja centrineje Azijoje - visos zmonijos kulturos lopsyje, taikos darymu nepavadinciau.

  JAV įsikišo, kai Irakas užpuolė Kuveitą. Nuo tos dienos ten karo stovis. Visa kita vėl eina kaip propaganda prieš JAV, labai nesigilinant. Nes gilintis nėra patogu. Imamas faktas, JAV bombarduoja šiaurės Iraką, taškas. Kodėl taip daro, nesvarbu, tai ne esmė, esmė kad JAV bloga :)

 • gedasst
  gedasst 
    2014.08.30, 04:10, rašė:
  Nu nu, papasakok, isigilines (tik trumpai), ko jie ten bombarduoja ?
 • busas
 • rammas
  rammas 
    2014.08.30, 07:38, vertino: Gerai, , rašė:
  busas rašė:

  Kol buvo Huseinas, griežta ranka tvarką dar šiokią tokią palaikė. Dabar palaida bala, kas ką nori, tas tą daro.


  Huseino palaikomos tvarkos esmė buvo tokia, kad tiesiog nuleisdavo kraują vienokiai ar kitokiai etninei, religinei bendruomenei, tiesiog masiškai išžudydavo. Už tai ir buvo nuteistas mirties bausme.
  www.geopolitika.lt/?artc=290
 • busas
  busas 
    2014.08.30, 08:06, rašė:
  O tai ką, dabar kitaip su tom etninėm grupėm? Bombarduoja juos JAV lėktuvai. Tie patys žudymai vyksta ir toliau, tik sukontroliuoti viską sunkiau sekasi, nei kad sekėsi Huseinui.
 • rammas
  rammas 
    2014.08.30, 08:34, vertino: Gerai, , rašė:
  O tą, kad niekas, nei JAV neturi stebuklingo recepto, kaip etnines skerdynes nutraukti. JAV bet jau bando kažką daryti. Greičiausiai šis JAV bandymas nėra toks sėkmingas, kokio visi norėtų, bus vėliau matyti. Iš kitos pusės, turėtų užsimerkti ir nematyti? Taip kaip buvo su Ruandos genocidu?
 • busas
  busas 
    2014.08.30, 08:49, rašė:
  Tai ten stebuklingo recepto ir nebus. Reikia griežtos rankos, koks buvo Huseinas, o vakarai tam per skysti pasidarė. Liberalizmas, mirties bausmių naikinimas, lygios teisės, humanizmas......ir galų gale gavosi vistiek bardakas. Huseiną teisė už žudymus, dabar žudo patys, tik humaniškiau :)
 • rammas
  rammas 
    2014.08.30, 09:13, vertino: Gerai, , rašė:
  O tai Huseinas, jei nebūtų nuteistas, būtų valdęs amžinai, kaip nemirtingas Koščėjus?
  Šiaip, ta Huseino įsivaizduojama tvarka nebuvo jau tokia tvarkinga. Čia gal tik mums susidarė toks įspūdis, kol JAV neįsivėlė į konfliktą.
  Huseino valdymo metu buvo masiškai naikinami žmonės. Huseinas vadovavo trims karams – aštuonmečiui karui su Iranu, įsiveržimui į Kuveitą ir karui Persijos įlankoje. Gal jis ne tiek tvarką palaikė, o tiesiog žiauriomis priemonėmis dominavo.
 • busas
  busas 
    2014.08.30, 09:47, rašė:
  Jis nebuvo kvailys, žinojo ką daro. Dabar juk situacija nei kiek nepagerėjo. Valdžia tik pasikeitė. Tvarkos kaip nebuvo taip ir nėra. Ir būti negali. Dabar ten irgi mąsiškai naikinami žmonės. Iš kitos pusės, tai gal ir gerai, kad naikinami....Bet galiausiai viskas atsisuks prieš JAV. Jau dabar pusė pasaulio urzgia ant Amerikos, net nesigilindami kas ir kaip ten vyksta. Kaip ir ant Huseino visi urzgė, ir niekam neįdomu buvo, kodėl jis taip elgėsi.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti