Nauja tema?
ro.: 2016.02.27, 12:32  Grupė: Fotokonkursai 9
 

„Pasiilgau vasaros“ ar pavasario? ar „Atostogos rojuje“? :)
ar kažką dar pasiūlysit, populiaraus?

Kviečiu rinkti MANIPULIACIJŲ konkurso geriausius
Geriausi darbai pagal balus, neatsižvelgiant į konkurso temą:
www.efoto.lt/konkursas/fotomanipuliacija_isivaizduojamas_pas...
Pažymėkite bent 3-5 darbus. Gal ne tik 1 puslapyje rasite įdomių?
Po nuotrauka spauskite Grupės>Pasiūlyt į konkurso ...
Rinkti gali turintys ne žemesnį kaip Meistras statusą.

Komentarai
Turinys
 • Sony 2
  Sony 2 
    2016.02.27, 12:40, rašė:
  O jei naujam konkursui ką nors panašaus į ,,Neįtikėtina, bet faktas"? Realius vaizdus, apie kurių egzistavimą negalėtum pamanyt, jei savom akim nepamatytum..? Pasitaiko gi visiems perliukų.
 • ro.
  ro. 
    2016.02.27, 13:30, rašė:
  ne, nebus kadrų. neįdomu kada nėra aktyvumo.
  archyvas mano - dešimtys tūkstančių foto, bet nepamenu tokių..
 • Leo R.
  Leo R. 
    2016.02.27, 18:38, rašė:
  Daugiau optimizmo :) Realiai idėja nebloga. Nebūtinai konkrečiai tokia - bet kad atitrūktų nuo šabloninių-sezoninių.
 • anava
  anava 
    2016.02.27, 18:11, rašė:
  O ką tuomet visi rodys pavasarį ar vasarą, jeigu jau dabar tokios temos? Gal kokių abstraktesnių temų galėtų būti, bet ne vienareikšmiškai siaurų, o su potekstėmis, įvairiomis prasmėmis. Tarkime, "Stiklinis pasaulis", "Veidrodis", "Akistata", "Deformacija", "Pėdsakas", "Tėkmė" ar pan. O jau kaip kas jas interpretuotų, tai ir būtų įdomu.
  Ir dar. Dėl balsavimo už konkursų geriausias. Raginime rašoma "Pažymėkite bent 3-5 darbus". Tačiau tie, kurie retai tinklapyje lankosi, retai ir balsuoja...O tie, kurie yra aktyvūs dalyviai, po paskutinių apribojimų dažnai sėdi "tuščiomis kišenėmis", nes per mėnesį tinklapyje parodoma tikrai ne 40 darbų, vertų  daugiau nei pliuso, kuris jau tapo bene vieninteliu vertinimo įrankiu :D Tad siūlymai taip pat jau būna išdalinti, bent taip paskatinant autorių. Ar nebūtų galima pasibaigus konkursui, visiems potencialiems vertintojams skirti papildomai, tarkime, po tris ar penkis papildomus siūlymus. Dabar juos tenka taupyti - skirsi konkurso geriausioms (gal jau net siūlei tą nuotrauką į kitą grupę), nebeturėsi siūlymų kitoms geroms nuotraukoms...:(
 • ro.
  ro. 
    2016.02.27, 22:09, rašė:
  Man pasirodė gana įdomu, per šalčius rengti karštų nuotraukų konkursą ;) Bet šalčiai jau baignėjasi, surengsime kitais metais.
  Apie temą. Minėtos, bijau, gana siauros.
  Gal „Atspindys“?
  Gal padėsite praplėsti šią ar minėtas temas? Nes vienas žodis kažkaip man nekelia fantazijos :)
  Dėl tuščių kišenių:
  Rinti konkurso geriausius galima VISĄ konkurso laiką ir ne pasibaigus - 3 savaites viso.
  Be to, nuo šiandien iki kokio antradienio. Per tą laiką tau atsilaisvins žvaigždučių ;)
  Aš gal skupus, bet to kiekio daugiausia 1/3 išnaudoju. Daugiau negalėčiau pavadinti puikiomis/mėgstamomis fotografijomis.

  ps. Sugalvojau: „Kaip veidrodyje“.
  Tink? :)
 • anava
  anava 
    2016.02.27, 23:31, rašė:
  Nežinau..... tų šalčių ir taip nedaug, o dar juos užgožti karščiu - man tai tas pat, kaip nesezoninėmis prekėmis prekiauti. Vasarą rogutėmis ir kailiniais, o žiemą maudymkėmis ir saulės akiniais... Monkės biznis, pasak Frank Kruk :)) Nors gal čia tik man taip atrodo.
  Na, jeigu fantazijos nedaug, tai gal ir atrodytų kam tos temos siauros. Aš tai kiekvienoje matyčiau galimybių ją išreikšti ne tiesmukai, nes yra daugiaprasmės. Buvo mintis ir apie atspindį. Bet veidrodis man pasirodė kaip tik labiau alegorinė tema, po kuria tilptų, be abejo, ir atspindys. Žinoma, ir tą, ir aną galima suvokti ir tiesmukiškai, vienareikšmiškai.
  Galima gal ir kokių kitokių paprastų, nebūtinai labai gilių užduočių - pratimukų sugalvoti, tarkime, “Ornamentas iš kasdienio naudojimo daiktų”, “Dėlionė”, “Faktūrų kontrastai”, “Niuansas”, “Interjero geometrija” ar dar kažkas kita, kas priverstų bent kiek pasukti galvą, pasidairyti akyliau aplinkoje, gal pasimokyti paprasčiausių manipuliavimo veiksmų, kas visai nemoka ar pasižaisti smagiai tiems, kas moka…. Na, čia kol kas tik pamąstymai, gal kas nors rytoj dar ką įdomesnio pasiūlys. Jeigu ne, tai gal bus galima apsistoti prie kažkurios temos ir praplėsti ją.
  Na, o dėl konkursinių nuotraukų vertinimų, tai aš asmeniškai laikausi principo vertinti tik pasibaigus konkursui – tuomet jau galima palyginti visas dalyvavusias. Nes gal paskutinę dieną sukris pačios geriausios :D O visi siūlymai seniai išdalinti ir nelabai adekvačiai….
  Dėl žvaigždučių sutikčiau pilnai, kad ir tų 40 per mėnesį gal būtų per daug, jeigu jomis vertintume tik “pačias, pačias”… Taip. Bet juk visoms kitoms ir sraute, ir mokykloje, ir dienoraštyje lieka tik pliusas iš teigiamų – tai kur žmonėms motyvacija stengtis, tobulėti? Verkiant reiktų kažkokio dar vieno tarpinio įverčio tarp pliuso ir žvaigždės.
  P.s. Kol parašiau, parašėte papildymą. Jeigu neatsiras rytoj įdomesnių pasiūlymų, tai kodėl gi ne? :)
 • ro.
  ro. 
    2016.02.28, 12:01, rašė:
  ne visi tokie kūrybingi.
  Nereikia riboti dalyvavimo mažiau poetiškoms sieloms ;)
  bet mano pernelyg tiesmukiški konkursų pavadinimai tikrai pernelyg paprasti.
 • Rima Prusakova
  Rima Prusakova 
    2016.02.27, 19:11, vertino: Mėgstama!, , rašė:
  pritariu anava, kad įdomiau būtų tema, kurią būtų galima savaip interpretuoti, pramankštinti smegenis, o ne fotkinti tiesiog pavasarį- ir taip savaime suprantamą ir matomą dalyką.
 • Vytautas Gaidelis
  Vytautas Gaidelis 
    2016.02.29, 13:11, rašė:
  Aš tai siūlyčiau neipareigojančia ir plačia tema - pirmas... tai galėtų būti daug kas: pirmas saulės spindulys, pirma žibutė, pirmas kartas, pirmas finiše, pirmas kadras, šiaip pirmas... manau tokiu pereinamu laikotarpiu, kaip iš žiemos į pavasarų būtų pati tinkamiausia tema :)

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti