Nikkor 70-200mm f/2.8 Vr
architektee: 2015.11.16, 02:06  Grupė: Nikon 8
 
Domina bet kokia nuomonė apie Nikkor 70-200 f2.8 VR!! Naudočiau su d610 body :)

Komentarai
Turinys
  • F.Kaprizas
    F.Kaprizas 
      2015.11.16, 07:48, rašė:
    kiek teko skaityti tai bus optiskai geresnis uz senesni modeli ir dar tures VR.. ta cia geriau nei gerai ir nuomoniu cia nereikia :) jei patinka zoomai tai tokio diapazono nieko geresnio kaip ir nera. as kadangi nesu zoomo megejas tai vistiek nepirkciau :)
  • 1Photo
    1Photo 
    nesiseka
      2015.11.16, 09:25, rašė:
    Jei domina nuomone,tau jis nera butinas ir dar uz tokia kaina.
  • Jofana
    Jofana 
      2015.11.16, 09:53, rašė:
    Jeigu domina nuomone, tai labia patenkintas 1 versija. Buciau patenkintas turedamas antra versija. Cia kam ko reikia, as pvz ji naudoju.
  • coolerys
    coolerys 
      2015.11.16, 19:07, rašė:
    kaip naudoju su D610, vienintelis trukumas gabaritai ir svoris, visa kita vien tik +.
  • opiumas
    opiumas 
      2015.11.16, 19:37, rašė:
    geras daiktas, kazkada turejau 1 versija, paskui antra, po metu atsikraciau prisigalvojau kad fiksai jega , pas kui gavau 3 draugu vestutuves fotkint, vienas atfotkines pagalvojau kad jis jega ir vel papirkau, pirkau 1 versija nes tikrai (bent jau as ) nepastebejau skirtumo. juos naudojau su d80-d300s -d700 dabar ant d800 tikrai vertas euru daikciukas
  • F.Kaprizas
    F.Kaprizas 
      2015.11.16, 21:18, rašė:
    skonio reikalas kaip rase kolega virsuje. vieni megsta fixus kiti zoomus.. zoomu principas man patinka bet ju astrumas ir kokybe manes asmeniskai nelabai tenkina ypac uz tokia kaina.. todel as renkuosi fixus kuriu kokybe mane tenkina ir kaina tenkina. tai cia kam kas patinka.. vieni turi savu pliusu kiti kitu. tai kam kas svarbu tas toki ir ima. man asmeniskai vienintelis fixu trukumas tai ju kaitaliojimas bet kai ipranti tai nebepoblema. kiti negali gyvent be zoomo ir mieliau renkasi stovet vietoj ir sukiot ratuka nei vaiksciot. man asmeniskai zoomai nepatinka del kokybes ir f/2.8. nore galvoju ateityje isigyti gal koki zooma gal ir ta pati 70-200 vien del visokiu eigos sveikinimu ir panasiu kuotrauku kai kokybe nera svarbi ir tik reikia uzfiksuot kazkokias akimirkas. kur eiga ir kokybe neaktuali.
  • Salivan
    Salivan 
      2015.11.16, 21:27, rašė:

    Labai geras bet brangus rupuze!

  • andy79
    andy79 
      2015.11.17, 22:05, rašė:
    Imi naudota ir nesuki galvos. Amzinas stiklas. Panasu, kad is tanko vamzdzio padarytas. Literally. Velniskai astrus, fokusavimo greitis superinis. Nepakeiciamas tiek sportui tiek vestuvems. Naudoju ir studijoje. Bandziau su VR II - skirtumo nepajauciau ant d610. Kaiptik truko focus lock mygtuku stiklo gale. Ipac sportui. Vertas kiekvieno cento. Kolkas jokiu bedu neturejau. Ir net neziurek i jokius tamron ar sigmas, nebent taburete fotkinsi :)
      www.fotobites.lt nuolaida fotoknygoms, albumams, fotožurnalams galioja iki gegužės 1 dienos.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti