Nikon COOLPIX L120 ar Fujifilm FinePix S3300
vaidasv: 2012.02.09, 22:47  Pokalbiai:  Kompaktiški fotoaparatai  5
 
Sveiki. prasau, patarkite, kuris fotoaparatas geresnis ir kuri labiau verta pirkti. nesu didelis fotografijos zinovas, tad ir reikalavimai (ar lukesciai) nera labai didelis, tik kad butu geros kokybes foto:) taigi kuris is siu fotoaparatu butu geresnis: L120 ar S3300? tai galetu buti dar Olympus SP610 arba Fujifilm S3380 arba kuris nors kitas iki 150 svaru is zemiau pateiktos nuorodos www.argos.co.uk/static/Browse/ID72/26695350/c_1/1%7Ccategory... is anksto dekoju visiems uz informacija ir patarimus.

Komentarai
Turinys
  • ro.
    ro. 
      2012.02.09, 23:21, rašė:
    o tingu sudėti į palyginimą? viskas aišku gi pasidaro
    www.efoto.lt/fotoaparatai/search?cameras=*nikon_l120+nikon_s...
    ir skaityk čia:
    www.efoto.lt/fotoaparato_testas/koki_fotoaparata_pirkti...
    geros kokybės foto nuo 1300lt prasideda
  • Inga Tinterytė
    Inga Tinterytė 
      2012.02.09, 23:29, rašė:
    na aš naudoju L120, kaip muilinė (ir aplamai pirmas mano fotoaparatas) tai sakyčiau gan neblogas - valdymas lengvas, pats fotoaparatas patogus, nuotraukų kokybė tenkina (dažniausiai) :)
  • vaidasv
    vaidasv 
      2012.02.10, 19:49, rašė:
    aciu labai atsakiusiems. supratau, kad noredamas geresniu foto turiu pirkti sistemini arba veidrodini (megejiska ar pusiau PRO) fotoaparata. ar taip?

    kilo dar vienas klausimas. kuo mano pirmame pasisakyme isvardinti fotoapareatai yra geresni uz paprastas muiklines (neskaitant geresnio zoomo)? tikiuosi nenustebisite pasakydami, kad pvz., fuji s3300 nuotrauku kokybe niekuo nera geresnis uz mano Olympus X-940 (http://www.jjmehta.com/products/olympus_x940.html).
  • juodaibalta (išsitrynęs)    2012.02.11, 08:40, rašė:
    Panasonic Lumix DMC-FZ38
    ir būsi patenkintas, nereiks pardavinėt iš karto
  • the Kotryna
    the Kotryna 
      2012.04.08, 17:51, rašė:
    Aš kaiptik ruošiuosi pirkti fujifilm finepix S3300,kaip manot ar geras fotoaparatas?:)
      www.fotobites.lt nuolaida fotoknygoms, albumams, fotožurnalams galioja iki gegužės 1 dienos.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie vaidasv

Atsiprašome, NERODOMA
- dabar tinklapis pernelyg užkrautas :/