Nikon d850
Giedrius Laurinavičius: 2018.02.08, 11:37  Grupė: Nikon 32

Kokie atsiliepimai, ar yra turinčių, bandžiusių?

Komentarai
Turinys
  • _«M.G»_
    _«M.G»_ 
      2018.02.08, 13:32, rašė:
    Yra bandžiusių, jeigu neklystu, Felix Ostapenko naudojo kelionėje. Tik kokių aspektų, Giedriau, pačiam reikia? Ir ką apie tai užsienio forumai kalba?
    Jeigu domėjaisi, tai turėtum žinoti, kokio dydžio pas Nikon D850 RAW failas. reikės atitinkamai galingo kompiuterio.
  • Giedrius Laurinavičius
    Giedrius Laurinavičius 
      2018.02.08, 14:28, rašė:
    Aplamai man iškilo klausimas, kas ką mano, kokie įspūdžiai(jei kas naudojo), kokios galimybės. Aš pats jį naudoju, tai galvoju, gal yra kas naudoja taip pat.
  • sveicaras
    sveicaras 
      2018.02.08, 18:59, rašė:
    Labas Giedriau.naudojau Nikon D850 ir susidariau tokia nuomuone kad tie patogumai neatitinka kainos ir kokybės santykio tarp D810.nusprendziau pirkti d810.man kaip peizazistuj didžiausias pliusas buvo vartomas ekranėlis D850 ,gal kiek praverčia apšviesti migtukai bet gaila kad ne visi.iki jo buves D810 buvo peizazistu džiaugsmas,ji pasikeitė į naujesni 90% tik dėl mados.aisku naujesnis sensorius gerai,video FF super,8k timelapse bet jei to nereikia.gavau aparatą už tokia kaina kad jei labai nepatiks ramai parduosiu ir pereisiu į geresni.o už skirtuma galima net labai gera stiklą įpirkti,o kaip žinia stiklas daug reikšmingesnis už pačia dėže
  • Visiskai
    Visiskai 
    nesiseka
      2018.02.08, 19:31, rašė:
    Fokus stakingas ko vertas....
  • sveicaras
    sveicaras 
      2018.02.08, 20:33, rašė:
    Aš žiūrėdamas iš savo varpines neradau pliusu tiek kad jie atpirktu 2000 euru,dare visi ta fokus stakinga PS kai nebuvo d850
  • Visiskai
    Visiskai 
    nesiseka
      2018.02.08, 20:55, rašė:
    Nu tas PC neprilygsta nei per nago juodyma. Cia serija gali pavaryti ir tureti isplauta fona ir platu dof...
     P.S. Tai staka nereikia jungti PC ? Fotikas pats sustakina ir padaro 1 kadra?
  • sveicaras
    sveicaras 
      2018.02.08, 21:22, rašė:
    Nežinau kiek man tai reikalinga todėl iš savo puses ir rašiau,malonu fotografuoti patogu,bet tiek mokėti man neaktualu nes visi tie privalumai kurie man aktualus yra Nikon D810,čia taip pat kaip kazkas pasakytu nikonas d5 šaudo po 12 kadru per sekunde,aš fotkinu neskubėdamas po viena kadra kartais ir su uzlaikimais,ir kam man tas super greitis.moketi reikia už tai kas reikalinga o ne už galimybe kažkada galbūt kažką panaudoti.
  • Visiskai
    Visiskai 
    nesiseka
      2018.02.08, 21:25, rašė:
    Sita funkcija labai pravercia ir peizazo fotogarfijoje.
  • _«M.G»_
    _«M.G»_ 
      2018.02.08, 22:44, rašė:
    focus stackingas peizažui? Norėčiau paaiškinimo. Dėl makro tai suprantu, teko bandyti kažkada, o dėl peizažo nelabai pagaunu kampo. Ačiū
  • Visiskai
    Visiskai 
    nesiseka
      2018.02.08, 23:41, rašė:

• _«M.G»_
    _«M.G»_ 
      2018.02.09, 00:02, rašė:
    žodžiu, darom peizažą su f4-5.6, t.y. aštriausia diafragma, bet kad viskas kadre nuo arti iki toli būtų fokuse, stakinam.
    Man tai priešingas noras yra - pamėginti išgauti 3D efektą peizaže, naudojant kažką panašaus į Brenizerio metodą. Tokius dalykus fotografai irgi daro - peizažą fotografuoja su pvz., 150mm f1,9 atvira skyle ir iš daug nuotraukų jungia panoramą.
  • Visiskai
    Visiskai 
    nesiseka
      2018.02.09, 00:08, rašė:
    Taip del stako prie F4 . O del Brenizerio ,tai naudoju portretams. 3D tai isvis paprasta.perkeliant kamer ir padarant 2 kadrus .Tik reikia moketi ''ziureti''
    www.efoto.lt/node/1111276
  • sveicaras
    sveicaras 
      2018.02.08, 21:37, rašė:
    Kaip ir sakiau mano nuomuone tie pliusai per brangus,ta pati pasake kažkur toks fotografas stefanas forsteris,jis jokių būdu nekeistų D810 į D850 ,bet jis turi didžiausia fotografijos mokykla sveicarijoj veda įvairius kursus apie technika ir fotografija kuria filmus,organizuoja negalias foto išvykų po visa pasaulį,rašo knygas.todel jis tiesiog turi naudotis naujausia tehnika kad apie viską žinotų galetu parodyti,ir t.t
  • Visiskai
    Visiskai 
    nesiseka
      2018.02.08, 21:39, rašė:
    Tai , kad ju kainos panasios £2.5k D850 kainuoja. Sakyciau tie pliusai nieko nekainuoja. Uzsimerkes keiciau D810 i D850 . Cia mano, kaip ir tamstos subjektyvios nuomuones.
  • sveicaras
    sveicaras 
      2018.02.08, 22:23, rašė:
    Nu tau nekainuoja man kainuoja,nes aš įžvelgiu skirtuma tarp 1200eu ir 3300eu yra.ir jei 2000 nebe pinigai,gal jau atsilikau,jei man labai nepatiks aš ir galesiu pasikeisti bet kolkas iš patirties galiu pasakyti čia daugiau mados reikalas nei būtinybe.
  • Visiskai
    Visiskai 
    nesiseka
      2018.02.08, 23:36, rašė:
    D810 kaina ir buvo 3 k. O dabar ne 1.2 euru ,o beveik 2k
  • _«M.G»_
    _«M.G»_ 
      2018.02.09, 00:05, rašė:
    manau, Felix turi minty naudotą D810
  • Visiskai
    Visiskai 
    nesiseka
      2018.02.09, 00:17, rašė:
    Pas mane D800E , bet as nebandau sakyti ,kad jis beveik kaip D850 ,o naujo modelio kaina perdidele. Sakyciau labai adekvati kaina ir super aparatas . Finansai leistu net ranka neudrebetu ....
    Cia mano subjektyvi nuomone apie pinigu kokybes santyki.
  • sveicaras
    sveicaras 
      2018.02.09, 01:13, rašė:
    O kodel manai kad man finansai to neleidzia nuo kada tapai mano finansininku kuris žino ką galiu sau leisti ko ne?as nusipirkau D810 su nepilnu 6000 kadru rida.aparato stovis idealus.man finansai pakankamai daug leidžia ir keliauti,ir fotografuoti kur noriu ir su ko noriu,jei aš savaitei išmetu 500 vien tam kad pažaisti su fotiku,manai negaliu tokio nusipirkti? :).
  • Visiskai
    Visiskai 
    nesiseka
      2018.02.09, 10:28, rašė:
    Ko cia ardaisi? Juk pats pradejei peikti D850 , kad jis perbrangus.
    P.S. As labai bagotas -D800E pirkau be jokios ridos. Pirkau nauja!!!
  • sveicaras
    sveicaras 
      2018.02.09, 10:49, rašė:
    Niekas čia nesidrasko,tik tu geriau žinai ką aš galiu o ko ne,o ta nedidele ryda nesudaro jokio skirtumo,nebūčiau radęs gero D810 buciau D850 pirkęs ir vsio.dar vienas toks pastebejimas iš mano puses.as naudoju tik manual focus kas dar labiau sumažino poreikį D850 ,nes nemazai jo privalu aš neis naudociau o taippat ir focus staking,aš nesakiau kad jis per brangus aš parašiau jo pranašumai iš mano pozicijos žiūrint neverti to skirtumo.o bagoti žmones fotkina su Leica,Hasselblad,phase one.
  • Visiskai
    Visiskai 
    nesiseka
      2018.02.09, 13:19, rašė:
    Niekiek nesigilinau kiek tu gali ,kiek ne , tai tik tavo interpretacija. Cia nemano stilius bandyti kazka zeminti. As pvz ir tesinaudoju M rezimu. Iso max 200. Nefotografuoju jpg. Nesinaidoju bracketingu,tiesiog 80% funkciju man nereikia.
  • Edis
    Edis 
      2018.02.09, 14:34, rašė:
    Turiu D850, ir vis dar D610 kuris dabar dulka lentynoj.
    Juos gal ne labai yra kaip lyginti tarpusavyje. Bandžiausi truputį D800E, tai bendroj visumoj jaučiasi skirtumas tarp D850, o ar tas kokybės ir patogumo naudoti skirtumas vertas to pinigų skirtumo kuris yra tarp jų, tai čia kiekvienam asmeniškai apsispręsti.
    Bandžiausi ir Sigma art 14mm vs nikon 16-35 bei D610 vs D850- lyginau kur matomas didžiausias kokybės skirtumas. Galutiniam variante tarp sigmos ir nikon objektyvų su tokiais nustatymais kuriais aš dažniausiai fotografuoju nesugebėjau įžvelgti jokio skirtumo (nežiūrint į tai kad sigma šviesesnė lyginant su nikonu).
    Pabandžius D610 vs D850, kaip jau minėjau pradžioje, kad nėra net ką lyginti.

Mano pastebėjimai apie D850:
    1. Taip, failai milžiniški lyginant su ankstesniais (bet kompas dar puikiai veža net ir lipdant 8 failus aišku tai daro ilgiau).
    2. ,,Focus Stacking,, failų nesulipdo automatiškai į vieną failą (bent jau aš neradau, o ir ilgai neieškojau :) ), žaidžiant ilgesniais išlaikymais nei 30s ši funkcija neveikia.
    3. Baterija labai greitai išsikrauna dirbant LV rėžime lyginant su D610
    4. DR nuostabus.
    5. Su triukšmais tvarkosi puikiai.
    6. Uždengiama akutė- Na pagaliau nebereikės kaskart nuiminėt gumytės ir dėlioti plastiko gabaliuko kuris kartasi nusimauna dedant į kuprinę. :D
    7.Tylusis rėžimas- pirmi įspūdžiai: Spaudau spaudau mygtuką, blyn, tikriausiai neveikia kažkas, nes visiškai nieko negirdžiu, atsidarius peržiūrą randu krūvą failų :).
    8. Naudojant elektroninį užraktą patalpose kartais matosi kadre juostos.
    9. Kadrų skaičius serija tik apie 20-22 naudojant ,,Lexar 64GB 150MB/s  1000x,, kortelę.

Na galima vardinti ir vardinti pliusus. Iš minusų lyg ir viską parašiau ką pastebėjau.
    1  
    2  
  • Visiskai
    Visiskai 
    nesiseka
      2018.02.09, 18:40, rašė:

2 .punktas . Zinoma ir nesitikejau ,kad sujungs, Jei sujungtu Nikonas tai butu pravalas.
    5. Punktas Nikone parktiskai atvirksciai proporcingas punktui 4
    6. Uzdengiamam akute ir D800 buvo , net D700 galejo tureti, nes berods ir apvali.
    9.punktas. Nejau D610 didesnis buferis ?
    Ar manai perbrangi kamera? Tavo asmenine nuomone.
  • Edis
    Edis 
      2018.02.09, 21:41, rašė:
    OK 5 punktas: nėra ko norėt, kad traukiant iš juodo kadro į normaliai naudojamą neišlystų triukšmai, nes pakolkas nežinau kuri kamera taip gali, bet esmė tame, kad bėdos atveju, tu turi pakankamai gerą kadrą jei tarkim stipriai ,,prašoviai,, su išlaikymu, o tai tas vienintelis kadras kurio reikia. Tinkamai panaudojus triukšmų šalinimą gaunasi padorus kadras kur mažam formate net nesimatys tų triukšmų.
    6. visa 800-oji serija turi uždengiamas akutes be jokių papildomų plastikinių dangtelių, tiesiog paminėjau tai, nes man taip buvo atsibodę dėliot ir nuiminėt nuo prieš tai turėtų fotoapartų.
    9. D610 taip ir nemėginau koks jo tas ,,buferis,, o su D850 tiesiog įdomu buvo pabandyti kiek iš tiesų padaro kadrų pagal tai kiek nikonas teikigia, kad gali padaryt.

Man ir D610 yra per brangi palyginus kiek aš ,,uždirbau,, iš fotografijos.
    Visuomet norisi gero daug ir už dyką :D

Pats tik svajojau apie D850 ir pirkti negalvojau, bet geras Kalėdų senelis pasitaikė per praėjusias Kalėdas, tad visai nieko. :)
  • Visiskai
    Visiskai 
    nesiseka
      2018.02.10, 00:44, rašė:
    Del 5 norejau pasakyti ar prasausi 3-4 sopus ar tais 3imis-4iais stopais padidinsi ISO rezultatas mazai skirsis.Nekeldamas ISO issaugosi DR . Todel daugeliu atveju geriau ''prasauti, nei kelti ISO . Bent jau as ISO nekeliu daugiau , nei 200.
  • Debesuotas
    Debesuotas 
      2018.02.10, 17:47, rašė:
    Norėjau paklaust dėl sigmos 14mm
    1,8f tai viskas ok, bet klausimas apie venjetavimą, ar iš to 1,8f lieka kiek nors naudos, ar venjetavimas visgi toks didelis, kad didelio skirtumo tarp 1,8 ir 2,8f nebelieka?
  • sveicaras
    sveicaras 
      2018.02.10, 18:46, rašė:
    na nuo f2.2 ta sigma 100% yra naudotina,gal net nuo f2,jei lyginti su f.28 manau erdves nemazai yra ir naktiniai fotografijai gan neblogas stiklas,astrus,sviesus platus.aisku kaina nemaza,plius filtru sistema 150 mm kas ta stikla dar labiau pabrangina,esu bandes 15mm zeiss f2.8,rezultai labai geri,the digital picture puslapiu rementis sigma 14,f1.8 atrodo net geriau nei zeiss atrodo ju rodomuose testuose.bet cia jau kiekvienam savo kas labiau prie sirdies
  • Edis
    Edis 
      2018.02.10, 21:52, rašė:
    Feliksas jau atsakė manau :)
    Pridursiu, kad tą stiklą žiauriai sunku valyti, kraštus labai sunku prieiti.
  • _«M.G»_
    _«M.G»_ 
      2018.02.19, 20:39, rašė:
    8 punktas: ir ant Pentax K-1 matosi. tai susiję su dirbtinės šviesos mirgėjimu (50/60 Hz), todėl neturėtų matytis, jeigu ilgesnis išlaikymas (>1/50s). Berods taip.
  • Slimis
    Slimis 
      2018.02.23, 11:11, rašė:
    labas. reikia pultelio ilgiems islaikymams. kas koki naudojat? ar yra koks skirtumas nuo d810? ebay nelabai daug pasirinkimo d850. atrodo abieju jungtys tokios pat.
  • sveicaras
    sveicaras 
      2018.03.02, 20:39, rašė:
    ten atrodo skiriasi kontaktu skaiciumi,bet as naudojau ir ta su kuris d810,ir veike

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti