programa konvertuoti video iš kameros
Lukiz: 2009.12.28, 00:42  Pokalbiai:  Bendri foto pokalbiai  11
 
gal kas nors ne tik fotografuojat bet ir filmuojat.
Reiktų patarimo nes dar neteko su tuo susidurti: reikia iš video kameros sony (modelio tiksliai nepasakysiu) bet su hdd perkelt į pc ir įrašyt į dvd. Kai atidaro kamerą per pc ten būna daug trumpų filmukų ir bandant juos su kokia nors programa rašyt į dvd kaip filmą viskas gaunasi lyg ir normaliai tik kad kai susijungia tie filmukai tarp jų būna maždaug 0,5s juodas ekranas kas žiūrint per dvd labai nervina. gal yra kokia nors programa kuri sugebėtų be tų pertraukų konvertuot/sujungt į kokį nors video formatą?

Komentarai
Turinys
 • black01
  black01 
    2009.12.28, 00:47 rašė:
  Naudoju Magix Movie Edit Pro 15 Plus, nera labai paprasta, bet kai moki, daug ka gali padaryti.
 • pc2edc8
  pc2edc8 
    2009.12.28, 03:43 rašė:
  Kad nebūtų to tamsaus ekrano, visus filmukus reikia suklijuot į vieną ilgą. Tai galima padaryti su bet kokia montavimo programa pradedant Movie Makeriu ir Pinnacle, baigiant Sony Vegas, Adobe Premiere ir Edius. Vaizdo failų konvertavimui geriausia programa (man asmeniškai) yra VirtualDub, ji tai daro kokybiškiausiai. Tačiau nepamiršk, kad medžiaga tavo kameroje yra gana stipriai suspausta (compressed), todėl bet koks formato keitimas numuš kokybę.
 • ramoons
  ramoons 
    2009.12.28, 10:10 rašė:
  Visada naudoju Pinacle Studio ir rezultatu esu patenkintas
 • SAMas
  SAMas 
    2009.12.28, 11:22 rašė:
  pc2edc8 rašė:
  Tačiau nepamiršk, kad medžiaga tavo kameroje yra gana stipriai suspausta (compressed), todėl bet koks formato keitimas numuš kokybę.
  Kokybe priklausis  koki formata ir  dekoderi naudosi, tad keiciant formata kokybe tikrai nepabloges jei pats to nepadarysi.
 • pc2edc8
  pc2edc8 
    2009.12.28, 14:20 rašė:
  Nereikia pamiršt, kad medžiaga įrašyta į HDD kamerą. Modelis nebuvo nurodytas, tačiau spėju, kad filmukų formatas yra mpeg-2, kuris yra gana skausmingas montažui. Bet kokios kompresijos/rekompresijos metu yra prarandama informacija. Įrodyti tai labai paprasta. PVZ. Tereikia su foto programa atidaryti bet kokią nuotrauką ir išsaugot ją JPG formatu, tada atidaryti išsaugotą ir vėl išsaugot ir t.t. Sakyčiau labai įdomu stebėt, kaip (net nekeičiant formato) nuotraukos kokybė prastėja po kiekvieno išsaugojimo. Tas pats galioja ir su video - formato keitimo metu bus prarasta informacija, gal ne taip ženkliai, kad tai ryškiai matytųsi, bet bus. O dėl to, kad rezultatas priklausys nuo dekoderio, formato ir pačio žmogaus - visiškai su tavimi sutinku.
 • SAMas
  SAMas 
    2009.12.28, 15:25 rašė:
  Skausmingas montazui bunai jei turi prasta prgrama skirta montazui, jokios informacijos neprarandi (cia tas pats kas isarhyvuoti is kokio rar arhyvo), jei prasta vaizdo kokybe buvo supakuota tai ir gerenes nebeispausi, o gera kokybe supakuota gali visada sumazinti kokybe. Reikia nepamirsti kad vaizdo suspaudimo algoritmai skiriasi nuo nuotrauku.

  Video montazui geriausias programas turi Apple - profesionalai (visa reklamos ir kino idustrijair t.t.) naudoja Final Cut Studio, o namu vartotojams paprasta bet tuo paciu labai patogia, tiesiog malonu su ja dirbti - iMove.
 • Lukiz
  Lukiz 
    2009.12.29, 00:28 rašė:
  DCR-SR82 jei tai ką nors keičia.
 • Kav
  Kav 
    vertino: Gerai, 2009.12.28, 11:40 rašė:
  Esu susidūręs su visais nesąmoningais formatais ir jų konvertavimu. Kaip kolegos minėjo, jei reikia tik sukonvertuot, tai tikriausiai geriausias pasirinkimas būtų virtualdub, o jei dar nori ir išmėtyt nereikalingus kadrus, minimaliai pamontuot, labai lengvai valdoma ir pakankamai daug leidžianti yra sony vegas. Asmeniškai, šitiem dalykam naudoju tik pastarąją programą (Vegas). Abi programas gali rasti internete.
  Aišku, geriausia naudot adobe softą, premiere, bet tai ten ir sudėtinga, ir velniam to reikia neprofesionaliai užsiiminėjant :)
 • modas
  modas 
    2009.12.28, 23:35 rašė:
  is kur tos juodos 0,5s atsiranda sunku pasakyti. gal del naudojamos programos kazkokiu nuostatu ar naudojamo kodeko... siaip jeigu nezadi kurti super duper mega vaizdo klipu - pabandyk Pinnacle Video Studio: labai paprasta isisivinti ir naudoti + tuo paciu turi pakankamai irankiu "patiuninguoti" vaizdo medziaga.
 • 1002
  1002 
    2009.12.29, 00:10 rašė:
  Pries ir po kiekvieno siuzeto kamera padaro tarpa.Kameroj ju nesimato,o ikelus i kompa jie buna isskaidyti i atskirus filmukus.
 • Lukiz
  Lukiz 
    2009.12.29, 00:30 rašė:
  taip. ir įrašant jie matosi bandžiau nero ir roxio berots.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti