Reikalinga pagalba pradedančiajai
Sonia11: 2017.12.03, 21:46 R  Grupė: Naujokai 4
 
Sveiki, gal naujokui galite paaiškinti daugiau suprantantys, kodėl fotografuojant vakare (su integruota blykste ir be jos ) fotoaparatas visai nereguoja ir nefotografuoja, ar jam reikalinga papildoma įmontuojama blykstė ?

Komentarai
Turinys
 • Vaizdinys
  Vaizdinys 
    2017.12.03, 21:50, rašė:
  Vakare „fotoaparatas visai nereguoja ir nefotografuoja“ – kaip suprasti? O kas būna dieną? Koks aparatas?
 • Aurimas Valevičius
  Aurimas Valevičius 
    2017.12.03, 22:41, rašė:
  Čia gal, kad tamsoje niekaip nesufokusuoja tai ir tartum nefotografuoja ?
 • Manvid
  Manvid 
    2017.12.03, 23:58, rašė:
  Sonia, reikia perskaityti fotoaparato instrukciją, ar paprašyti pažįstamų, kurie fotografuoja, kad parodytų kokiu režimu ir kokiais nustatymais gali fotografuoti naktį. Kaip Aurimas Valevičius paminėjo, priežastis gali būti, kad tamsoje aparatas negali sufokusuoti vaizdo, todėl nefotografuoja. Jei yra rankinis fokusavimo režimas "M" raide pažymėtas, pabandyk. Arba ieškok kadre šviesesnių, kontrastingesnių objektų. Išorinė blykstė gelbsti nustatant ryškumą: pašviečia raudonais diodais, arba blykstės trumpų tankių impulsų seka (šią funkciją turi ir kai kurių aparatų integruotos blykstės).
 • .Krivis.
  .Krivis. 
    2017.12.04, 11:10, rašė:
  Kameros meniu nustatymuose yra blykstės darbo pasrinkimai. Gal išjungta. Pasirink blykstės auto režimą. Patikrink ar pati blykstė priverstinai atsidaro, kai paspaudi šalia jos esantį mygtuką

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti