retro juosta
foto megejas: 2017.04.19, 20:06  Grupė: Fotojuosta 4
 
laba diena ,fotografuoju nuo 10 metu ,pradejau nuo Smenos ir iki skaitmenos ,jauciu nuostalgija praeiciai ,noriu patarymo ,kokia kamera issinkti,vidutinio formato,Bronic,Pentax,Haslbleid...ar kita ,gal patartumet kokia butu praktiskesne ,koks ju skirtumas ir siaip perkant i ka ziureti ,gal net patartumete ,kur tai galeciau isigyti .su pagarba foto megejas ,Petras

Komentarai
Turinys
 • Rytis Kutkaitis
  Rytis Kutkaitis 
    2017.04.19, 20:26 rašė:
  Lengviau būtų apsispręst dėl kameros pirma nuspręndus kokį vid. formatą norėtumėt išbandyt : 645 , 6×6, 6×7 , 6×9 ? Tada lengviau ir patart būtų.
 • begedis
  begedis 
    2017.04.19, 20:44 rašė:
  Petrai, ką jums dabar patiktų fotografuoti? Kokios nuotraukos, stilius, sritis patinka - ką norėtumėt daryti? Ar norite solidaus preciziško ir nepigaus aparato sekmadieniams, ar kuo dažniau turėti prie savęs? Kaip bus su apdorojimu - ar esate pasirengęs pats užsiimti ryškinimais, ar turite parankią laboratoriją šalia?

  Savaime, juostelė yra pilna apčiuopiamos nostalgijos ir malonumo, tai nujaučiate gerai :-)
 • foto megejas
  foto megejas 
    2017.04.19, 22:00 rašė:
  kaip viena turiu ,BALDA,mano tevuko buves ,tik nezinau kaip jis veikia ,nes esu ne lietuvoje ,,kaip siandien internete radau Mamiya,gal sakyciau but geriau koperuotis su kazkuo ,nes labaratorijos jau nebeissaugojau,o kaip su skanavimu ,be to dar issikaitynejau ,kad sigma sdQH,su foveon ,melina spalva atkartoja pilnai juostele ,nors jutiklis 26,6x17,9 tai 1/3crop atitinka vid. formata,bet juosta vistik nostalgija ,kazkas magisko
 • begedis
  begedis 
    2017.04.19, 22:21 rašė:
  Balda yra gerai, turiu ir aš, bei ją mėgstu. Tik jų yra visokių modelių, gaunat sužiūrėti katras jūsų, gal rastume aprašymų: 

  www.google.com/search?q=balda+camera+models&tbm=isch...

  Nors juostiniuose aparatuose ne kažkokio mokslo tereikia įdėti juostelę ir valdyti eksponavimą. Ne Lietuvoje irgi galima užtikti ryškinimo paslaugų, manyčiau, ten pat gali ir skenuoti.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti