Sklandytuvų skrydžiai kalnuose
Lima: 2011.08.02, 22:42  Grupė: Aviacija 3
 


Komentarai
Turinys
 • unixas911
  unixas911 
    2011.08.03, 17:12, vertino: Gerai, , rašė:
  sunku is sio video pasakyti, bet panasu kad skraido DL firmos sklandytuvas LS7. bet tie sklandytuvai daznai yra labai panasus. skiriasi ju forma labiau pagal paskirti. tarkim visi akrobatiniai atrodo panasiai, kaip ir visi skirti skristi termike yra panasus, ir t.t.
  zodziu grazu, bet kuo tai susije su Foto :) ?
 • Lima
  Lima 
    2011.08.03, 22:09, rašė:
  Visai nesvarbu su kokiu skrenda, manau, tik norėjau parodyti, kur gali būti pritvirtinta kamera ir koks gražis gali būti užfiksuotas kitokiu rakursu. Čia - aviacijos grupė, ir įkeldama kažką susietą su aviacija, nemanau, kad atimu kažkieno vietą šioje erdvėje. Gaila, kad tamstai pasirodė kitaip;( Po kurio laiko ištrinu savo ''šiukšles''.
 • unixas911
  unixas911 
    2011.08.04, 07:06, vertino: Gerai, , rašė:
  Sorry, pasirodo ir aviacijos grupe yra... nepamaciau :) tikrai nieko blogo nepasakiau. As uz tai, kad dalintis viskuo. ir kuo reikia ir kuo nereikia, tai visiskai nesvarbu:) svarbu tik tai, kad jei tupesim visi savo kampuose ir nei savo nei kitu darbu neviesinsim, tai tas tupejimas kampe ir liks toks... o kiekvienas video, kiekviena nuotrauka yra ideja, kuria pamates kazka ismoksti ar atrandi. vienur atrandi techniniu sprendimu, kitur nauju ideju. zodziu, mano ironija supratote biskuti per stipriai:)

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie Lima
Lima
 
Janina Leonavičienė

gyvena: Lietuva        Daugiau >
www.flickr.com

Atsiprašome, NERODOMA
- dabar tinklapis pernelyg užkrautas :/