Statiniu maketavimas
Svečias: 2013.02.05, 15:13  Grupė: Retušas - Post produkcija - Manipuliacijos 6
 
Sveiki, norejau pasiteirauti, gal kas patartu kokia nesudetinga programa miesto/statiniu maketavimui, kad po to juos galima butu naudoti photoshop'e?

Komentarai
Turinys
 • BrOs
  BrOs 
    2013.02.05, 18:12, rašė:
  Sveikas. Manau tiks - SketchUp - nežinau ar gali būti dar kas nors paprasčiau, tiek elementariems tūriams iškelti, tiek kažką daugiau pamodeliuoti irgi galima. Yra žmonių, kurie net rimtam darbui ir projektams naudoja, bet tam žymiai geriau - 3dmax, rhino, cinema4d ir t.t.
  SketchUp'as anksčiau būdavo nemokamas bei Pro versijų, nemokamos mėgėjiškam naudojimui pilnai užteks ;) Prie jo dar rekomenduočiau susirast V-Ray plug'iną realistiškesnėms vizualizacijoms bent pabandymui, naudotis labai lengvai ir greitai išmokstama jei yra galva ant pečių :)
 • Ričardas Oginskas (išsitrynęs)    2013.02.05, 20:13, rašė:
  Dekui uz pasiulyma, parsisiunciau ir 3dmax, bet ten kolkas tamsus miskas, meginsiu pradet nuo sketch up :)
 • BrOs
  BrOs 
    2013.02.05, 20:38, rašė:
  Nėr už ką. 3dmaxo nerekomenduočiau pradžiai, ten rimtas daiktas profesionaliam naudojimui, ir reikia laiko išmokt jį valdyt :) Kita vertus dar vienas pasiūlymas: susimodeliuoti tūrius sketchUp'e, tada įsikelt į Max'ą ir jame renderint :) bus paprasčiau dirbt, bet rezultatas visai padorus gausis ;) Juolab išmokt renderint su maxu žymiai lengviau ir greičiau negu mokytis su juo maketuot. O SketchUp'e tai ten viskas intuityviai ir paprastai vyksta. Tiesa, kadangi senai jį naudojau nežinau, gal jau yra integruotas koks plug'inas renderinimui :)
  Beje, jei darysi tą variantą - modeliuot sketchu ir kelt į max'ą, naudojant "export" funkciją turėtų leist pasirinkt ar eksportuot į 3dmax formatą ar kokį kitokį. Tik nepamenu ar šitas dalykas yra pro versijoj ar ir paprastoj. Nors reiktų pažiūret lygtai maxas ir taip sketchup formatą priima. Žodžiu, tik užvedžiau ant kelio, tokias smulkmenas teks pačiam pasinagrinėt, nes sketcho nebenaudoju nuo, berods, 7versijos tai jau nepamenu kas ten ir kaip :)
 • Ričardas Oginskas (išsitrynęs)    2013.02.05, 23:00, rašė:
  Didelis aciu! Beje, jei kiltu kokiu klausimu, gal galima butu jus dar patrukdyti? :)
 • BrOs
  BrOs 
    2013.02.06, 10:24, rašė:
  Prašom. Galit bandyt, jei sugebėsiu pagelbėsiu. Beje, jei vis tik sketchupas netenkins ar išaugsit iš jo po kažkiek laiko, kiek man teko bandyt pagal naudojimosi paprastumą, lengvumą ir mokymosi greitį, tas mandresnes pogramas surikiuočiau daugmaž taip: Modo, Rhino, Cinema, 3dmax. Čia žinoma dar didelė įpratimo įtaka ir individualūs gebėjimai lemia, bet kadangi maxas kaip fotografijoj fotošopas - populiariausia, optimaliausia, tai jam daugiausiai galima rasti internete mokymų, priedų ir t.t.bei geriausiai draugauja su kitais tos pačioms kompanijos produktais. Bet visa tai jeigu jau reikės kažko rimčiau ;) Sėkmės.
 • Simonas
  Simonas 
    2013.02.06, 02:17, rašė:

  Lumion geras daiktas architekturos renderinimui

  Gal kokybe galutinio renderio nera tokia gera kaip kitu, taciau ismoksi naudotis per 5 min .

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti