Tyrimas apie portretinę fotografiją
..Saruny: 2018.05.16, 16:27 R  Pokalbiai:  Bendri foto pokalbiai  4
 
Sveiki,

Esu Vilniaus universiteto filosofijos fakulteto trečio kurso psichologijos specialybės studentė Šarūnė Katinaitė. Šiuo metu atlieku tyrimą, rašau kursinį darbą  „Portretinė fotografija: autorių asmenybės bruožų sąsajos su nuotraukų stiliumi“. Šio tyrimo  tikslas ištirti kaip fotografų asmenybės bruožai yra susiję su jų nuotraukų stiliumi. 


Prašau Jūsų pagalbos - ieškau portretinės fotografijos atstovų, kurie norėtų prisidėti prie tyrimo ir galėtų užpildyti klausimyną. Jo gale bus nurodyta tolimesnė infromacija apie tyrimo eigą. 
Nuoroda: goo.gl/forms/fxQmQ6b8CltB45dz1  

Kilus klausimams rašykite:   
  El.paštas: sarunyphotography@gmail.com Ačiū Jums už pagalbą.

Komentarai
Turinys
 • stepiu_vilkas
  stepiu_vilkas 
    2018.05.17, 16:36, rašė:
  Kadangi turiu šiek tiek patirties su apklausomis, tai patarimas būtų geriau apgalvoti klausimus ir parinkti jų optimalų kiekį. Aš peržiūrėjau anketą ir man pasirodė perdaug, gal žmogus ir tilptų į 10 min. Bet vėlgi, šiais laikais ir tas 10 min yra ilgas laikas. Taip jei nori sužinoti daugiau detalių, kurios tau reikšmingos, jau siulyčiau asmeniškai susiekti su fotografais, tada atsakymus gauti šiek tiek lengviau, nei ieškanti internete respondentų.
 • ..Saruny
  ..Saruny 
    2018.05.17, 19:46, rašė:
  Ačiū už pastebėjimus. Didžioji dalis klausimų paimta iš specialaus klausimyno, o iš dainos žodžių neišmesi, nes kitaip nesigaus bendras vaizdas :)
 • Vaizdinys
  Vaizdinys 
    2018.05.17, 19:26, rašė:
  Įdomi tyrimo tema, bet nebūtinai atsakymais žmonės atskleis savo savybes, gali būti kaukė. Iš šalies kitiems kartais geriau matyti...
 • ..Saruny
  ..Saruny 
    2018.05.17, 22:30, rašė:
  Žinoma, kiekviename tyrime yra tikimybė, kad žmonės nenorės rodyti savo tikro veido. :) šiuo atveju man svarbu pačio žmogaus savęs vertinimas.

Jūsų komentaras

Rašyti komentarus gali TIK užsiregistravę eFoto.lt dalyviai. Užsiregistruoti
Apie ..Saruny
..Saruny
 
Šarūnė K.

gyvena: Lietuva    amžius: 21    Daugiau >