Fototechnikos parduotuvės
eFoto siūlo naudotis šiomis foto parduotuvėmis. Jų fotoaparatų ir objektyvų kainas tiesiogiai matote eFoto technikos kataloge. Užsakytos prekės pristatomos visoje Lietuvoje.

Fokusta.lt


Fotoaparatas.lt

 6
 

www.fotoaparatas.lt
- entuziastų ir patyrusių draugų kompanija, kuri jau nuo 2006 metų padeda savo klientams išsirinkti optimaliausią techninį sprendimą ar prekę. Po daugelio metų savo hobį pavertėme ne tik malonumu, bet ir pragyvenimo šaltiniu. Tuo būdu priartėjome prie kiekvieno iš jūsų arčiau ir mūsų praktika bei patyrimais gali naudotis ne vien tik draugai ar pažįstami, bet ir kiekvienas šio nuolat skubančio pasaulio gyventojas.

www.fotoaparatas.lt prekiauja tik specialistų vertinama ir pripažinta technika: Canon, Nikon, Sony, Kodak, FujiFilm, Panasonic, Manfrotto, DataColor, Sandisk, Integral, Lowepro, Veho, Nest, Eizo, Fancier, Nisi ir daugelio kitų gamintojų produkcija. Visoms prekėms suteikiame gamintojo garantijas.

  Komentarai..

foto-shop.lt

 

Varlė.lt

 

foto.lt

Fotoprekių parduotuvė internete:
www.foto.lt

foto.lt komanda veiklą pradėjo dar 1994 m. Įmonė, tapusi viena didžiausių fotografijos technikos tiekėja Lietuvoje, veiklą tęsia kaip foto.lt elektroninė parduotuvė. Pagrindinės foto.lt veiklos kryptys – pasaulinių gamintojų atstovavimas Lietuvoje ir didmeninė bei mažmeninė prekyba įvairių gamintojų foto prekėmis.

foto.lt internetinę parduotuvę  valdo jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvoje sėkmingai veikianti pasaulinės „Fujifilm“ kompanijos atstovė Lietuvoje UAB „Fujifilm Lietuva“.


Mob. tel.:.+ 370 652 09125
Tel.: +370 5 213 0121
El. paštas info@foto.lt