Fototechnikos parduotuvės
eFoto siūlo naudotis šiomis foto parduotuvėmis. Jų fotoaparatų ir objektyvų kainas tiesiogiai matote eFoto technikos kataloge. Užsakytos prekės pristatomos visoje Lietuvoje.

Fotohobis.lt

 

www.fotohobis.lt – viskas fotografijos mėgėjams.

Prekybos salonai:
Vilniuje: Kareivių g. 19, Vilnius. info@fotohobis.lt,  8-5-2763881
Kaune: Laisvės al. 28, Kaunas. kaunas@fotohobis.lt,  8-37-321125

Mūsų salonuose galite ne tik apžiūrėti, bet ir išbandyti Jus dominančią fototechniką. Mes kruopšiai atrenkame kokybiškas bei vartotojų pripažinimo sulaukusias prekes ir gamintojus, todėl galėsite įvertinti profesionalų technikos teikiamus privalumus bei mėgėjų technikos kokybę.

Pristatymas paštu: Pristatymas paštu: Pristatymas visoje Lietuvoje – 4 €. Pristatoma nemokamai perkant už didesnę kaip 49 € sumą. Galimybė atsiskaityti su kurjeriu.

Asortimentas: skaitmeniniai fotoaparatai, objektyvai, blykstės, fotostudijos prekės, filtrai, stovai, dėklai, diktofonai ir kiti įvairūs priedai.

Kitos paslaugos: prekyba lizingu, nuotraukų gamyba, Tax Free paslauga, fototechnikos remontas, dovanų kuponai.  Komentarai..

Fotoaparatas.lt

 

www.fotoaparatas.lt
- entuziastų ir patyrusių draugų kompanija, kuri jau nuo 2006 metų padeda savo klientams išsirinkti optimaliausią techninį sprendimą ar prekę. Po daugelio metų savo hobį pavertėme ne tik malonumu, bet ir pragyvenimo šaltiniu. Tuo būdu priartėjome prie kiekvieno iš jūsų arčiau ir mūsų praktika bei patyrimais gali naudotis ne vien tik draugai ar pažįstami, bet ir kiekvienas šio nuolat skubančio pasaulio gyventojas.

www.fotoaparatas.lt prekiauja tik specialistų vertinama ir pripažinta technika: Canon, Nikon, Sony, Kodak, FujiFilm, Panasonic, Manfrotto, DataColor, Sandisk, Integral, Lowepro, Veho, Nest, Eizo, Fancier, Nisi ir daugelio kitų gamintojų produkcija. Visoms prekėms suteikiame gamintojo garantijas.

  Komentarai..

www.fototechnika.lt

 
Tinklalapis:     www.fototechnika.lt
Parduotuvė:

Smolensko 10A,Vilnius.
Dirbame darbo dienomis nuo 10 iki 19 val.
Išeiginės: šeštadienis ir sekmadienis
Tel.: 8 5 2791545
El.paštas: info@fototechnika

Asortimentas:
UAB „FOTOTECHNIKA“ parduoda išskirtinės kokybės ir dizaino fotoproduktus, kurie ergonomiškumu, ilgu tarnavimo laiku, bei paprastu pogarantiniu aptarnavimu, neturi sau lygių.
Importuojamai  įrangai keliame aukštus reikalavimus ir su gamintojais bendraujame betarpiškai, todėl siūloma įranga visada moderniausia ir atitinkanti Jūsų lūkesčius.
Produktų linija išgryninta ilgametės darbo patirties, todėl priimti sprendimai kalba patys už save ir nekelia jokių abejonių net didžiausiems skeptikams.
Kas galėtų paneigti, kad mūsų parduodami, trikojai, krepšiai ir kuprinės, optika ir filtrai, apšvietimas ir studijų įranga yra kokybiškiausi ir saugiausi, o fotoaparatai atrinkti pagal vertės ir naudingumo kriterijus.
Patikimumą ir ilgalaikės vertės išsaugojimą garantuoja žymiausi pasaulio gamintojai – lyderiai. Prekių asortimentą sudaro daugiau, kaip 20 Hi-tech gamintojų produkcija.

Paslaugos:
Fotoaparatų, fotostudijų ir specifinės įrangos komplektavimas, tinkamiausių priedų parinkimas ir konsultacija. Profesonalūs spręndimai orentuoti į Jūsų siekius ir kokybės užtikrinimą. Atsakingai vertiname vartotojo pasitikėjimą ir maksimaliai, laiko atžvilgiu, apsaugome Jūsų investicijas į fotoįrangą.

  Komentarai..

foto.lt

 

Fotoprekių parduotuvė internete:
www.foto.lt

foto.lt komanda veiklą pradėjo dar 1994 m. Įmonė, tapusi viena didžiausių fotografijos technikos tiekėja Lietuvoje, veiklą tęsia kaip foto.lt elektroninė parduotuvė. Pagrindinės foto.lt veiklos kryptys – pasaulinių gamintojų atstovavimas Lietuvoje ir didmeninė bei mažmeninė prekyba įvairių gamintojų foto prekėmis.

foto.lt internetinę parduotuvę  valdo jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvoje sėkmingai veikianti pasaulinės „Fujifilm“ kompanijos atstovė Lietuvoje UAB „Fujifilm Lietuva“.


Mob. tel.:.+ 370 652 09125
Tel.: +370 5 213 0121
El. paštas info@foto.lt


Fotofabrikas.lt

 

foto-shop.lt

 

Varlė.lt

 

Fokusta.lt