Sony A7R II (Alpha)

Sony A7R II
Sony A7R II
Sony A7R II

Kaina nuo? 1469   Statistika

Šį fotoaparatą galite įsigyti parduotuvėse:
1469.00
Pirkti
 Sony A7R Mark II Body
1570.99
Pirkti
 Sony a7R II body
1589.99
Pirkti
 Sony A7R Mark II Body (Juodas) | (ILCE-7RM2/B) | (α7R II) | (Alpha 7R II)
1680.00
Pirkti
 Sony Alpha a7R II be objektyvo

    Pagrindiniai fotoaparato privalumai
Įvertinimai?
 Viso kadro jutiklis - profesionali vaizdo kokybė!
 Galima keisti objektyvus
 Didesnis jutiklio jautrumas (25600 ISO)-mažiau „grūdo“, sodresnės spalvos
 4K filmavimas, bet lėčau nei 60 k/s
 Ypač raiškus (1228 t. taškų), didelis ekranėlis
 Smulkesni privalumai: Atsparus drėgmei; RAW failai - spalvų precizikai; Vartomas ekranėlis; Išorinė blykstė; Vaizdo stabilizavimas; WiFi ryšys; NFC ryšys; Programų perjungimo ratukas
Funkcijos/kaina?
(73%)
Foto kokybė?
(5/5)
Foto dydis?
255 x 170 cm


  Į palyginamų sąrašą:  Palyginti ⯈

Parametrai
Vaizdo taškai? 42 mpix, 7952 x 5304,
be filtro (didesnis raiškumas)
Jutiklio dydis? 43 mm. (FF)
Vaizdo santykis? 3:2, 16:9
Jautrumas? 100-25600 (102400) ISO
Išlaikymas? 1/8000-30 sek
Stabilizavimas? Taip, jutiklis
Foto serijos? Fokusuojant:
5 kadrai per sek.
Rankiniai nustatymai? Ekspozicijos korekcija, Baltos balansas, Išlaikymas, Diafragma, Jautrumas ISO, yra programų pasirinkimo žiedas
Blykstė? Išorinė, Nuotolinė valdoma, x-sync:1/250
Fokusavimas
Metodas? Greitas fazinis fokusavimas
Taškai? Fokusavimas visame kadre
Režimai? Automatinis su pašvietimu, rankinis (objektyvo žiedas), fokusavimo sekimas
Ekranėlyje? Yra, Greitas fokusavimas, veido atpažinimo funkcija
Sk. galimybės
Programos? Siužetinės programos, kūrybiniai filtrai, panoramos fotografavimas, HDR, fotofilmo fotografavimas
Vaizdo formatai? JPG, RAW, AdobeRGB
Video? 4K kokybe,
MPG4/H264, AVCHD formatu
Video formatai? 4K/30p/25p/24p
1920x1080/60p/50p/30p/25p
1440x720/30p
Garsas? Taip, stereo, galimas išorinis stereo mikrofonas, ausinių lizdas
GPS imtuvas? Ne
Laikmenos? SD, SDHC, SDXC, MS, MS Duo, MS PRO, MS PRO Duo
Jungtys? USB2, HDMI
Belaidės jungtys ir valdymas? WiFi, nuotolinis fotoaparto valdymas WiFi, NFC, valdymas laidu
Korpusas
Dydis? Sisteminis - su keičiamais objektyvais
Spalvos?
Atsparus? Atsparus drėgmei ir dulkėms, magnio lydinio korpusas
Ieškiklis? Elektroninis,
didinimas: 0.78x, rodo 100% vaizdo
LCD ekranas? 8.1 cm, 1228 tūkst. taškų, sukiojamas
Akumuliatorius? Ličio akumuliatorius: NP-FW50
Ak. talpa? Pakanka 290 nuotraukų
Matmenys 127x96x60 mm
Svoris? 625 g
Anonsuotas? 2015.06.10 !
Pastabos Elektroninis ieškiklis turi 2,4 mil. taškų

  Radau klaidą. Pranešti
Nuorodos, testai
Gamintojo informacija
www.sony.net
Įvertinimai
73%

100%

100%

100%

100%

90%

Apžvalga, testas (review)
www.dpreview.com
www.cameralabs.com
reviews.gizmodo.com
www.cnet.com

 

Priedai
Objektyvai?
Sisteminiams Sony:
80 objektyvų su AF

 

Nuotraukos?
www.flickr.com

eFoto nuotraukos:
89 nuotraukos

Everestas...ir aplink... Rodyti

Fotografai: emri, Nerro, Aleksandr Reznik, Edvinasss, opiumas, EG1S, Londonietis, rytojus, FamFriendStudio, Tadas Pakalniškis,

Video apžvalga

 

Skaitmeninis fotoaparatas Sony A7R II (Alpha)

Naudojate šį fotoaparatą? Parašykite, kuo geras jis ar blogas.


Komentarai
Turinys
 • Svečias    2017.09.09, 20:57, rašė:
  PRIVALUMAI: Labai gerai fotografuoja prie aukšto ISO, veikia su Sony neskirtomis blykstėmis (pvz Canon speedlite), bet tik manual režime. Pakankamai lengvas, nemažai mygtukų, kuriuos galima persiprogramuoti.
  TRŪKUMAI: Didžiausias trūkumas - labai trumpai laikančios baterijos. Vestuvėms turbūt jų reikėtų kokių 8. Taip pat ne iki galo patogus body, ypač vyro rankai nepatogus, per mažas. Kai kurie mygtukai nepatogūs, sunkiai prieinami. Lietuvoje kaina neadekvačiai didelė. Ir, kaip ir visų sony problema, brangūs firminiai objektyvai.
  BENDRI ĮSPŪDŽIAI: Puikus pirkinys, nepamainomas fotografuoti neidealiomis sąlygomis, patalpose be blykstės. Trūkumai išsprendžiami, todėl juos sutvarkius lieka nuostabus fotoaparatas.
 • Svečias    2017.09.26, 09:58, rašė:
  PRIVALUMAI: Didžiausias privalumas STABILIZACIJA pačiame fotoaparate. T.y. galite naudoti pigius objektyvus, nes Sony labai brangūs (galite naudoti ir perėjimus su AF ir pvz. Minolta objektyvus). Perėjau dėl šio fotoaparato nuo NIKON-->SONY. Turėjau Nikon d810 (nerealus), bet Sony visa galva lenkia tiek Nikon tiek Canon. Fokusavimas, kad ir rankinis nerealus (ryškumą gali pamatyti el. akutėje ne tik optiškai bet ir paraudonavus sufokusuotom vietom, bei funkcija MAGNIFY skirta ypač tiksliam fokusavimui). Didžiulis fokusavimo taškų kiekis tiek optinių tiek kontrasto, kuo negali nei Nikon nei Canon pasigirti. Filmuojant, sekimo funkcija vėlgi lenkia anksčiau minėtus brendus. Aišku minusas jog mažas korpusas, tačiau ant stabilizatoriaus nerealu, svoris mažas, parametrai maži, veikia nerealiai.
  TRŪKUMAI: Baterijų darbo laikas, bet išsprendžiama su power banku, jei filmuoji ar fotografuoji pvz. TIME LAPSE (Nikon, Canon neturi prisijungimo per jį). Kaip anksčiau rašė komentatorius jog "fotografuoja prie aukšto ISO", mano palyginimu gan prastai lyginant su Nikon D810, t.y. be triukšmų RAW tik iki 1600 ISO. Video mygtukas siaubingai mažas ir jo patamsyje net apčiuopti neįmanoma. Filmuoja ir fokusuoja labai gerai, tačiau greitai sukant kamerą į šoną, siaubingi iškraipymai, lyginant su kitomis video kameromis. Ekranas atsilenkia tik į višų arba apačią, į šoną ne.
  BENDRI ĮSPŪDŽIAI: Verta pereiti kas galvoja iš NIKON-->SONY. Nesigailiu! :) Tinkantis visiems fotografavimo bei filmavimo atvejams. Mano nuomone vienas geriausių šiai dienai fotoaparatų tiek kokybės tiek technologijų atžvilgiu. Detalizacija nereali. Fotografuoju studijoj ISO 50. Aišku ne MEDIUM formatas bet Dinamic Range puikus. Pripratau prie dydžio ir funkcijų, kurios pradžioj atrodė labai nepatogios, tačiau susidėliojau jas pagal save.
 • Tadas Pakalniškis
  Tadas Pakalniškis 
    2017.11.06, 19:26, vertino: Mėgstama!, , rašė:

  PRIVALUMAI: Dydis ir svoris. Fotoaparatas žymiai mažesnis ir šiek tiek lengvesnis už savo konkurentus, kas man labai tiko, nes fotografuoju praktiškai kelionėse ir vaikštinėdamas po gamtą. Geresni objektyvai yra sunkesni nei pati kamera, bet palyginus su konkurentais, jo bendras kameros ir objektyvo svoris vis vien yra mažesnis.
  Aparatas nors ir mažesnis, bet puikiai lipo prie rankos .Patiko fotoaparato dizainas.
  Perėjau nuo Canon 6D, tad visų pirma man krito į akį elektroninis vaizdo ieškiklis. Žiūrėdamas per jį, matai 100 proc. vaizdą ir matai būtent ta vaizdą, kuris bus nuotraukose. Dėl to nebereikia daryti kelių kadrų, kad nustatytum teisingą ekspozicija.
  Vaizdo stabilizavimas kameroje taip pat nustebino. Veikia puikiai tiek filmuojant, tiek ir fotografuojant, ir taipogi veikia su kitu firmų objektyvais.
  Sunku lyginti šio aparato fokusaviną su Canon 6D, galima sakyti, nėra išvis ko lyginti. Turi net 399 fokuso taškus, kurie fokusuoja taip pat kaip Canon 6D centrinis taškas. Be to autofokusas puikiai fiksuoja veidą ir net akis ir praktiškai niekada neprašauna. Labai patiko rankinis fokusavimas- sukiojant ziedą vaizdo ieškiklyje ar ekranėlyje yra priartinamas vaizdas ir tu gali tiksliai matyti , kada norimas objektas yra aštrus.
  Fotografuojant vakare ant aukšto ISO gaunamos gan švarios nuotraukos, o dar turint šviesų objektyva, trikojo praktiškai nereikia, na, nebent, visiškoje tamsoje.
  Filmavimas. Įsigijęs šią kamerą pradėjau pamėgti filmavimą. Tiesa pasakius, dabar tai darau daugiau nei fotografuoju. Filmavimas 4K formatu gan kokybiškas, kaip mėgėjui net per gerai, o 100 fps leidžia išgauti sulėtintą vaizdą.
  Kareka yra pilno kadro, bet esant reikalui, galima persijungti ant cropo, foto kokybe taip pat puiki. Privalumas, kai prireikia daugiau zoomo arba norint naudoti objektyvą skirtą cropams.
  TRŪKUMAI: Nuotraukos kokybė laikoma viena iš geriausių, bet man nepatinka išgaunamos spalvos. Šioj vietoj pasiilgstu Canon, kai pakanka dienos metu fotografuoti  JPG, net nereikia redagavimo.
  Silpna baterija. Perkant kamerą yra pridėtos dvi baterijos. Ir ne be reikalo. Abi jas sunaudosi per vakarą, o visai dienai jų neužteks, ypač jei dar prireiks ir pafilmuoti.
  Mažas objektyvų pasirinkimas, kurie, be to, dar ir nesveikai brangūs. Vėl pasiilgstu Canon objektyvų, kuriuos galima naudoti per adapterį, bet tada prarandama daug privalumų. Tokių kaip autofokusas , bet fokusavimas filmuojant. Nuotraukos kokybė bei aštrumas taip pat nukenčia.
  Sudėtinga fokusuoti visiškoje tamsoje, astrofotografijoje. Čia gal labiau Sony objektyvų bėda, bet nenaudojant adapterio ir Canon objektyvų, labai sunku nustatyti fokusa į begalybę. Dar vis dirbu šiuo klausimu ir bandau įvairius būdus. Kolkas esu nepatenkintas.
  Kamera lėtai įsijungia( pasikrauna), Tas pats galiuoja ir kai kamera užmiega. Kas kart turi palaukti kelias sekundes, kol gali fotografuoti. Taip pražiopsoma daug puikių kadrų.
  Į kamerą galima atsisiūsti įvairių programėlių, kurios, deja, yra mokamos. Pvz. Time Lapse programėlė kainuoja apie  8 eurus ir yra gan nepatogi.

  BENDRI ĮSPŪDŽIAI: Vieną dieną džiaugiuosi, kitą ilgiuosi Canon. Bet vien tik dėl spalvų ir dėl baterijos. Kitais atvejais ši kamera verčia tik šypsotis. Vis dar ją tyrinėju ir randu gerų dalykų.

 • Visiskai
  Visiskai 
  nesiseka
    2017.11.11, 12:33, rašė:
  Kokie dar konkurentai? Greblio ir kastuvo konkurecija?
 • Svečias    2018.09.13, 19:27, rašė:
  PRIVALUMAI: Po tris metus turėto pirmojo A7, R2 yra tikras stebuklas :-) Puiki vaizdo kokybė ir daug smulkių patobulinimų. Fotoaparatas jau puikiai dera su Sony FE f/4 zoom'ais. Grip'as patogus kai pripranti. Veido ir akių aptikimas ant AF-C yra nerealu - galima ramiai dirbti su kompozicija ir bendrauti su modeliu. ISO lyginant su pirma karta daug daug geresnis. Spalvų perteikimas taip pat. Pilnai išnaudoja mano Zeiss Batis ir Sony objektyvų raišką.

  TRŪKUMAI: Silpnoka baterija, bet dažniau išjunginėjant galima išsiverst. Kaip minėjo Sony Austria ambasadorius Mark Galer : pasikeisti mažą lengvą bateriją yra niekis palyginus jei reiktų greitai paiskeisti juostelę :-)

  BENDRI ĮSPŪDŽIAI: Meniu nustačius display quality į HIGH padidėja ieškiklio raiška. Su iš anksto pakrauta baterija ir įjungta pirma elektrine užuolaida galima padaryti apie 900 kadrų l, jei aparatas nenaudojant išjungiamas.

Naujas komentaras

Įveskite antrą žodžio raidę
Komentaras pasirodys tik patvirtinus moderatoriui. Užsiregistravus bendrauti lengviau ;)
Panašūs fotoaparatai
Jutiklio dydis: 43 mm. (FF)
Vaizdo taškai: 36 mpix
Jautrumas: iki 102400 ISO
Kaina nuo 1190   Palyginti

Jutiklio dydis: 43 mm. (FF)
Vaizdo taškai: 24 mpix
Jautrumas: iki 204800 ISO
Kaina nuo 1843   Palyginti

Jutiklio dydis: 43 mm. (FF)
Vaizdo taškai: 25 mpix
Jautrumas: iki 204800 ISO
Kaina nuo 1989   Palyginti

Jutiklio dydis: 43 mm. (FF)
Vaizdo taškai: 24 mpix
Jautrumas: iki 204800 ISO
Kaina nuo 1979   Palyginti

Jutiklio dydis: 22 mm.
Vaizdo taškai: 20 mpix
Jautrumas: iki 25600 ISO
Kaina nuo 1261   Palyginti

Jutiklio dydis: 28 mm. (APS-C)
Vaizdo taškai: 26 mpix
Jautrumas: iki 51200 ISO
Kaina nuo 1904   Palyginti
  Palyginti pasirinktus fotoaparatus