Grupė: eFoto Kauniečių susibėgimai
Ši grupė skirta aptarti (ir organizuoti) buvusius ir būsimus Kauniečių efotikinkų susitikimus :) Ta tema paplepėti ir dalintis nuotraukomis iš mūsų susibėgimų :)p.s Šioje grupėje visi visi stengiamės .. Plačiau

Naujausios žinutės

Fotografė asistentė

Sveiki! Esu iš Kauno. Kuris laikas intensyviai dirbau su fotografija. Baigau dvi fotografijos specialybes. Norisi įgyti daugiau žinių susijusiu su fotografija. Galėčiau būti praktikantė arba asistentė, padedanti fotografijos srityje :)

Kur Kaune daromi foto planšetai

Studentui reikia pasidaryti keletą foto,ant tvirtesnio pagrindo, anksčiau regis tai vadinosi planšetai, gal turite patarimu kur galima tai pasidaryti Kaune. Google galima sakyti tyli, gal yra kitas jų pavadinimas, meta tik copy1, bet man pačiam teko naudotis jų paslaugomis - atsilaupė jau kitą dieną po gaminimo, tai ši šis gamintojas atkrenta.

Rėminimas Kaune

Galbūt kas nors domėjotės pastaruoju metu ar teko naudotis paslaugomis - kur dabar geriausias kainos / kokybės santykis rėminant (foto)drobes ? Drobė yra, reiktų tik įrėmint (bet kokybiškai). Pirma mintis - Fotopro, ten nepigu, bet daro gerai. Gal yra kažkas panašiai, tik pigiau ? :)

Ieškau aguonų lauko

Sveiki

Gal kas žinote aplink Kauną (+-100 km) aguonų laukų, nes noriu pabandyt pafotografuot savo šeimyną. Kalbama, kad yra Šiaulių apylinkėse, bet gal jau kiek toloka, nes į vieną pusę kelio virš 150 km.

Ačiū

gal kas Kaune turite Cactus V6 II trigerius?

Sveiki, gal kas kartais Kaune turite Cactus V6 II trigerius? reikėtų pasibandyti su kai kuo 1-2min, žinoma už skanų alų ar dar ką :)
tikiuos ši tema neprieštarauja efoto tiasyklėmis, pažadu ištrinti po 2 dienų ar tik gavęs atsakymą

Automobilių fotosesijos vietos Kaune

Maniškis mašiniukas užsimanė fotosesijos. Gal kas pasidalintų įdomiom/gražiom vietom? Kaune arba kažkur netoli. Mašina paprastas pilkas/sidabrinis universalas. Akropolio stogas ir marių aikštelė neitin traukia. Ačiū ;)

Parodos „Siluetai" atidarymas

.  
dobrovolskis®.  .

Kauno fotodraugijos nariai, pasitelkę šviesos nebuvimą, nutarė papasakoti Jums kasdienybės istorijas lyg neaiškius prisiminimus, miglotus spalvoto ir ryškaus gyvenimo atgarsius, kurių detalės, griežti kontūrai virto patirtų nuotaikų siluetais.

Mieli draugai, artimieji, kolegos, bendraminčiai! Kauno fotodraugijos kolektyvas kviečia jus į kovo 8 d. 19 val. restorane „Sandija“ (Jonavos g. 45) atidaromą metinę parodą SILUETAI. Parodos atidarymo metu pamatytos iliuzijos, patirtos emocijos, išgirsti garsai nuneš į svajones, prisiminsite ne mūsų veidus, o mūsų darbų siluetus.


Kartu su KaFD traukiniu į sostinę


.  
dobrovolskis®.  .

Nauji metai, nauja pradžia, nauji planai ir tikslai, bet džiaugiamės, kad KaFD kolektyvas per gyvavimo metus turi tęstinius dalykus, kurie išauga į tradicijas.
Kauno fotodraugijos nariai ir svečiai kviečiami 2017 sausio 7 dieną į iškylą traukiniu, aplankysime Vilnių, toks pasivažinėjimas tampa kasmetine tradicija, kai Vilniaus gatvės padabintos girliandų švieselėmis bei šventinėmis dekoracijomis, tačiau nurimsta šventinis šurmulys. Visas miesto grožis atsiskleidžia vakaro sutemose, todėl ir kelionė suplanuota taip, kad pavyktų užfiksuoti vakarinio miesto grožį ir išgirsti tas buvusias šventines nuotaikas, na gerai ir palyginti, Kauno ar Vilniaus eglutė gražesnė 
Visų Kauno fotodraugijos narių ir svečių laukiam sausio 7 dieną 11:30h Kauno traukinių stotyje, traukinys išvyksta 12:08, planuojamas grįžimas paskutiniu traukiniu (Vilnius 21:00 - Kaunas 22:31)
P.S. su savimi turėti: Fotoaparatą, žadamas šaltukas, apsirengti šiltai ir patogiai, bus ilgas vaikščiojimas po Vilniaus miestą, gerą nuotaiką, šiltos arbatėlės ir skanėstų, geram laikui traukinio vagone.
Iki susitikimo draugai!
Spausk patinka ir patvirtink jei dalyvausi čia:
https://www.facebook.com/events/1194946373959019/

Juozo Budraičio paroda „Mano Paryžius“


Gruodžio 8 d. (ketvirtadienį), 17.30 val. Kauno fotografijos galerijoje vyks Juozo Budraičio parodos „Mano Paryžius“ atidarymas. Renginyje dalyvaus aktorius ir fotografas Juozas Budraitis, vizualinės kultūros tyrinėtoja Margarita Matulytė, Vytauto Kasiulio dailės muziejaus vadovė Ilona Mažeikienė.

Parodoje dėmesys fokusuojamas į Paryžiuje užgimusį fenomeną – slampinėjimo (flâneurie) kultūrą. Individualus pasakojimas apie miestą kuriamas iš Juozo Budraičio 1979 m. sukurtų fotografijų, matytų prancūzų filmų, klausytų vinilinių plokštelių, asmeninėje bibliotekoje surinktų knygų. Parodos kuratorė Margarita Matulytė pažymi, „kad į modernios kultūros ir meno sostinę įžengiame su neeiliniu interpretatoriumi, plačios kūrybinės veiklos asmenybe.
Juozo Budraičio nuotrauka  
Žinomas aktorius, diplomatas, fotografas, pasižymintis didele erudicija ir išlavinta estetine pajauta, atveria savo Paryžių. Jo fotografijos yra unikalus darinys iš tiesioginių refleksijų bei atminties sukaupto arsenalo – sutikti žmonės, žiūrėti filmai, klausyta muzika, perskaitytos knygos padeda užčiuopti genius loci pulsavimą, atidengia giluminius miesto struktūros sluoksnius. Nerimstančios slampinėtojo vaizduotės pagauti akimirkų blyksniai suteikia naujus orientyrus, nutiesia kontekstinius ryšius su epocha, plečia kultūros topografiją“.

Pasitelkus vienos asmenybės kultūrinę patirtį, siekiama atskleisti nestereotipinį požiūrį į Paryžių, skatinti visuomenę pažinti ypatingus ir ne visada pastebimus reiškinius, atrasti naujus vardus ir įvykius, suprasti jų sąveiką, ieškoti sau aktualių ir artimų sąlyčio taškų.

Parodos kuratorė Margarita Matulytė

Paroda veiks iki gruodžio 23 dienos.

Partneriai: VšĮ „Meno avilys“, Lietuvos Respublikos ambasada Prancūzijoje, Prancūzų institutas Lietuvoje

Rėmėjai: Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba, UAB „Ekspobalta“, baras „In Vino“, restoranas „René“

Juozo Budraičio nuotrauka  
ro..  Juozo Budraičio nuotrauka


Laimos Kreivytės paskaita


Spalio 20 dieną, (ketvirtadienį), 18 val. Kauno fotografijos galerijoje vyks Laimos Kreivytės paskaita „Kalbantys daiktai: fotografės rašo istoriją“.

Dėmesys gyvenamai aplinkai ir daiktų rašomoms istorijoms sieja skirtingų laikų ir kultūrinio konteksto fotografes Tiną Modotti, Sophie Calle ir Aureliją Maknytę. Jų meninė praktika neatsiejama nuo (auto)biografinių tyrimų ir archyvavimo, kai daiktai yra ne fotografijos objektas, bet pretekstas, potekstė ir tęsinys. Laikraščiai, knygos, dienoraščiai – rašytinė ir spausdinta produkcija ne įformina ar paaiškina vaizdą, bet sutrikdo žiūrėjimo procesą. Realybė nusilpnina reprezentaciją, grynąją estetiką persmelkia egzistencinis maudulys. Žiūrovas atsiduria asmeninėje revoliucinėje situacijoje, jei revoliuciją suprasime Lauren Berlant prasme kaip malonumo ir skausmo perskirstymą.

Laima Kreivytė – dailės kritikė ir parodų kuratorė, Vilniaus dailės akademijos ir Europos humanitarinio universiteto dėstytoja. Dirbo kultūros savaitraščiuose „7 meno dienos“, „Literatūra ir menas“, spausdina straipsnius Lietuvos ir užsienio leidiniuose. Surengė per 50 parodų, iš kurių svarbesnės: Kęstučio Zapkaus tapybos retrospektyva ir Marijos Teresės Rožanskaitės „Rentgenogramos“ Nacionalinėje dailės galerijoje, Lietuvos paviljonas 53 Venecijos bienalėje, Baltijos paviljonas 3 Prahos bienalėje. „Space Travelers“, AR/GE KUNST galerijoje-muziejuje Bolcane, „Mediacijos“ Šiuolaikinio meno centre.Susitikimas su festivalio „Kaunas mene“ organizatoriais

Spalio 6 d. (ketvirtadienį) 17:30 val. Kauno fotografijos galerijoje (Vilniaus g. 2, Kaunas), kurioje veikia viena iš tarptautinio šiuolaikinio meno festivalio "Kaunas mene" parodų, vyks susitikimas su festivalio „Kaunas mene“ organizatoriais.

Susitikimo metu bus plačiau papasakota apie fotografijos galerijoje pristatomą menininkų Giorgi Maghradze, Kyoung-Jae Cho, Chen I-Chun ir Hsu Chia-Wei ekspoziciją.

Festivalio organizatoriai – galerija „Meno parkas“ ir jos kuratorių komanda – bendradarbiaudami su „Liang Gallery“ (Taipėjus) ir kuratore Laura Lygaityte Kauno fotografijos ekspozicijoje pristato Taivano menininkų Chen I-Chun ir Hsu Chia-Wei videokūrinius. „Šiuolaikinis Taivano videomenas vis dar mažai žinomas plačiajai visuomenei ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse. Tuo tarpu Taivane tai tampa viena dominuojančių kūrybinių formų menininkų tarpe. Festivalyje „Kaunas mene“ pristatomi menininkai Chen I-Chun ir Hsu Chia-Wei yra laikomi vienais pagrindinių jaunosios videomenininkų kartos atstovų, kurie iš kitų videomenininkų išsiskiria savo požiūriu į vietinę istoriją, kultūrą, tradicinius papročius ir žmonių asmenines patirtis“ (L. Lygaitytė).

Tęsdami sėkmingą ir turiningą bendradarbiavimą su doktorantūros studijose žinias gilinančia meno vadybininke Ieva Vitkauskaite, 2014 m. „Kaunas mene“ kuravusia tarptautinį projektą „Magiškas prisilietimas“, šį rudenį festivalio organizatoriai pakvietė Ievos kuruojamo projekto autorių – jauną menininką iš Gruzijos Giorgi Maghradze – Kaune sukurti instaliaciją „Socialinė persvara“, kuri šiuo metu ir yra eksponuojama Kauno fotografijos galerijoje.

Kyoung-Jae Cho - sparčiai populiarėjantis fotomenininkas, savo darbuose jungiantis fotografiją ir tapybą. Menininkas iš Pietų Korėjos, šiuo metu gyvenantis ir kuriantis Berlyne, galerijai „Meno parkas“ yra žinomas jau kurį laiką, vasarą jo kūrinys buvo eksponuojamas grupinėje Vakarų Vokietijos dailininkų sąjungos parodoje „Besiskleidžianti fotografija“, veikusioje „Meno parke“. Kyoung-Jae Cho analizuoja įprastos ir virtualios realybės temą, vizualia deformacija kurdamas trijų dimensijų iliuziją.

Hsu Chia Wei  
ro..  Hsu Chia Wei


Atidaroma Romualdo Požerskio fotografijų paroda Route 66

Birželio 29 d., 18 val., Babtyno-Žemaitkiemio dvare (Kauno rajonas, Babtų seniūnija, Žemaitkiemio 10) vyks Romualdo Požerskio fotografijų parodos Route 66 atidarymas. Parodoje bus eksponuojama penkiolika didelio formato, spalvotų fotografijų, kuriose autorius įamžino garsiojo greitkelio, jungiančio JAV Rytų ir Vakarų pakrantes, vaizdus.

Šias fotografijas R. Požerskis sukūrė 2011 m., tris savaites keliaudamas po JAV Vakarų valstijas ir aplankydamas Nevadoje, Juodojo kalno dykumoje vykstantį festivalį Degantis žmogus. Parodoje pristatomos fotografijos leis žiūrovams susipažinti su kelio Route66 dabartimi ir išvysti jo šlovingos praeities reliktus. Vaizdinį pasakojimą apie žymųjį greitkelį autorius sukūrė parodydamas jį įvairiais aspektais. Parodos fotografijose užfiksuoti ir įspūdingi peizažai, ir pakelės degalinės bei užeigos, ir jų interjerus puošiantys amerikietiškos svajonės simboliai.

Atidaroma Romualdo Požerskio fotografijų paroda Route 66  
Daugybei žmonių visame pasaulyje, per Centrinės Amerikos lygumas, iš Čikagos į Los Andželą 3940 km ilgio vedantis greitkelis, jau yra tapęs neatskiriama Amerikos kultūros dalimi ir laisvės simboliu. 1926 m. atidarytas greitkelis nuo 1985 m. nenaudojamas pagal savo pirminę paskirtį, tačiau, įgijęs nacionalinio kraštovaizdžio kelio statusą, iki šiol simbolizuoja laisvę keliauti ir būti nepriklausomiems.

Nuo kelio Route 66 neatsiejama bitnikų kultūra bei jos puoselėtos laisvės ir kelionių idėjos, kurios turėjo atgarsį ir sovietinių laikų Lietuvoje. 1972 metais atspausdinta Džeko Keruako romanas Kelyje tapo kultinė hipių knyga, keliautojų Biblija, padariusi milžinišką poveikį gyvenimo būdui. Ji propagavo laisvo, niekuo nesuvaržyto, neprisirišusio prie vietos ir daiktų keliaujančio žmogaus idėją. Iš Vakarų atėjusios vertybės nebuvo svetimos ir R. Požerskiui – jaunytėje jis su draugais keliavo motociklais po Lietuvą, fotografavo po Romo Kalantos susideginimo Kaune vykusius mitingus, o atsiradus galimybei, automobiliu apvažiavo ir ne vieną Europos šalį.

Vedinas atviro požiūrio į pasaulį bei noro pažinti kitas kultūras R. Požerskis ir šiandien nuolat leidžiasi į keliones. Dažnai jos nuveda ten, kur laisvės pojūtis ypač ryškus: autorius jau surengė ne vieną parodą ir išleido albumą skirtą alternatyvaus meno ir kultūros festivaliui Degantis žmogus, o dabar siūlo žiūrovams kartu mintimis keliauti greitkeliu, kuris ne vienai kartai reiškė galimybę atrasti, patirti ir geriau pažinti ne tik pasaulį, bet ir patį save.

Kelias Route 66 tai laisvė keliauti ir būti laisviems.

Paroda vyks iki spalio 15 d.

Tomas Pabedinskas

Atidaroma Romualdo Požerskio fotografijų paroda Route 66  
ro..  Atidaroma Romualdo Požerskio fotografijų paroda Route 66

Atidaroma Romualdo Požerskio fotografijų paroda Route 66  
ro..  Atidaroma Romualdo Požerskio fotografijų paroda Route 66

Atidaroma Romualdo Požerskio fotografijų paroda Route 66  
ro..  Atidaroma Romualdo Požerskio fotografijų paroda Route 66


Knygos „Vilko vaikai. Pokario istorija“ pristatymas

Birželio 15 d., trečiadienį, 17.30 val. Kauno fotografijos galerijoje (Vilniaus g. 2, Kaunas) vyks fotografės Claudijos Heinermann (Vokietija / Olandija) knygos „Wolfskinder A Post-War Story" (Vilko vaikai. Pokario istorija) pristatymas ir susitikimas su autore. Renginys vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

2015 m. lapkritį išleistoje knygoje aprašomi „vilko vaikai" – Antrojo pasaulinio karo našlaičiai iš Rytų Prūsijos atklydę į Lietuvą. Leidinyje gausu fotografijų, atspindinčių „vilko vaikų" gyvenamąją aplinką, sąlygas, jų turimus dokumentus bei nuotraukas.

Knyga  
1945 m. Raudonoji armija užėmė Rytų Prūsiją ir sunaikino Karaliaučių, tad jo gyventojai buvo priversti bėgti – priešingu atveju būtų buvę išžudyti. Dešimtys tūkstančių vaikų prarado tėvus ir liko beglobiais. Našlaičiams teko patiems prasimanyti maisto ir ieškotis pastogės, tad neilgai trukus po miškus ir kaimus klaidžiojantys vaikai buvo praminti „vilko vaikais“ (vok. Wolfskinder). Persikėlę per Nemuną, nemažai jų patraukė į Lietuvą, kur eidami iš vienos sodybos į kitą, maldaudavo duonos ir maisto likučių. Apytikriai du tūkstančiai tokių „vokietukų“ buvo priglausti ar įvaikinti lietuvių šeimų, dažniausiai įsikūrusių kaimuose, kur globotiniai galėjo padėti dirbti ūkio darbus. Valdant sovietams, už vokiečių vaikų priglaudimą lietuviams grėsė žiaurios bausmės ar net trėmimai į Sibirą, tad siekiant nuslėpti šių vaikų kilmę, jiems buvo suteikti lietuviški vardai ir naujos tapatybės. Jie jokiu būdu negalėjo prabilti vokiškai ir atskleisti savo tikrosios kilmės. Ištisus dešimtmečius – iki pat Lietuvos nepriklausomybės atgavimo – apie „vilko vaikus“ nebuvo kalbama. Šios istorijos iškilo į viešumą tik subyrėjus „geležinei uždangai“.

„Pirmą kartą apie „vilko vaikų" likimus išgirdau 2011 m. pavasarį ir buvau giliai sukrėsta visų tų istorijų bei fakto, kad apie tai nieko nežinojau anksčiau, – prisimena knygos autorė Claudija Heinermann. – Kartu su žurnaliste Sonya Winterberg mes daug kartų keliavome į Lietuvą. Iki šiol čia tebegyvena 62 „vilko vaikai", visi jau yra garbaus amžiaus. Mes aplankėme 42 iš jų ir jie mums tapo itin brangūs."

Claudia Heinermann (g. 1967) gimė Vokietijoje, gyvena Olandijoje. Ji yra dokumentinės fotografijos atstovė, daugiausiai dirbanti su ilgos trukmės projektais XX a. istorijos ir karo pasekmių temomis.

--
Lietuvos fotomenininkų sąjungos Kauno skyrius /

Vokietijos menininkų paroda 'Vizualus Laukas'

Ateinantį ketvirtadienį (gegužės 26 d.) 17:30 val. Kauno fotografijos galerijoje atidaroma Vokietijos menininkų Esther Hagenmaier, Karen Irmer ir Thomas Witzke paroda ‘Vizualus Laukas’ (ang. ‘Visual Field').


Praėjusią vasarą visi trys menininkai dalyvavo Kauno fotografijos galerijos Meno rezidencijos programoje, tad parodoje pristatomi dabai iš dalies bus susiję su vietos kontekstu. Esther Hagenmaier, Karen Irmer ir Thomas Witzke galynėjasi su fotografijos medija. Pagrindinė visų trijų autorių tema yra sisteminis fotografijos paribių tyrinėjimas. Nepaisant skirtingų nagrinėjimo būdų ir požiūrių – juos jungia pastangos išplėsti šią mediją iki naujos meninės ekspresijos.


Thomas Witzke savo kūrybiniame projekte „l’art pour l’art“ (liet. „menas skirtas menui“) pristato vektorinius Europos muziejų erdvių piešinius. Ši sudėtinga piešimo technika savo ekstremalia ir aštria vaizdų raiška sąlyginai atspindi fotografijos realybę. Autorius dažnai į meninį projekto turinį įtraukia pačios parodos erdvę, tad šiuo atveju parodoje bus galima išvysti Kauno fotografijos galerijos erdvės ‘piešinį’.

Thomas Witzke  
ro..  Thomas WitzkeEsther Hagenmaier fiksuoja architektonikos detales. Iškadruodama fotografijas ji iškristalizuoja esamus vaizdinius iki turinio esmės. Ši technika leidžia jai sukurti laisvos geometrinės formos dviejų dimensijų objektus. Savo pačios „suformuotoje fotografijoje“ menininkė lankytojo žvilgsnį nukreipia į Kauno miesto architektūrą.

Esther Hagenmaier  
ro..  Esther HagenmaierKaren Irmer darbai naikina ribas tarp realybės ir fikcijos. Netikėtai ramiu būdu kvestionuojamas laiko ir erdvės pajautimas, kuris tampa nebeužtikrintu. Naudodama fotografiją ir labai ramias, veik nejudančias vaizdų projekcijas, autorė išplečia vaizdinio suvokimą.

Karen Irmer  
ro..  Karen IrmerVisiems trims autoriams sąsaja su Kaunu yra nauja ir stimuliuojanti meninė patirtis, kuri praturtina jų darbus ir suteikia parodos lankytojams galimybę pažvelgti į pasaulį kitaip.

Paroda Kauno fotografijos galerijoje veiks iki birželio 19 d. Daugiau informacijos: www.kaunasgallery.lt


Kauno fotodraugija kviečia į draugijos narių parodą.

Norime pakviesti KaFD draugus į naujos parodos KELIONĖS atidarymą balandžio 20 d. 19 val. „Sandijoje“ (Jonavos g. 45, Kaune). Nuotraukos šiai parodai buvo atrinktos iš mūsų narių kelionėse padarytų kadrų. Stengėmės sudaryti kolekciją taip, kad joje žiūrovas pamatytų kuo egzotiškesnius bei Lietuvai nebūdingus vaizdus ir kad tuo pat metu ji atskleistų kiekvieno autoriaus savitą fotografijos braižą.
.  

Kelionė po Lenkija kartu su Kauno fotodraugija

Nuotraukų galima pamatyti čia: on.fb.me/1pjOyjw

Turėsime svečią Andrių Aleksandravičių.

Norime pranešti apie artėjantį Kauno fotodraugijojos trečiadienį (Kovo 2d. Sandijoje 19 val.). Pas mus svečiuosis Andrius Aleksandravičius, kuris papasakos apie bendradarbiavimą su Nikon atstovais Lietuvoje, apie tai ką veikia šiuo metu ir ką planuoja artimoje ateityje. Dar Andrius nori pakalbėti apie "brand ambassadors" ir socialinių tinklų svarbą bei lietuvius turinčius patirties šioje sferoje. Adresu Jonavos g. 45

Andrius Lindžius


Pavogtas Canon Eos 600D body+Sigma AF 17-70mm

Sveiki,

Kaune prie Rotušės dingo / nusavintas juodas krepšys tarmac su fotoaparatu Canon Eos 600D body serijos nr. 043022001209 bei Sigma objektyvu AF 17-70mm F/2.8-4 DC
serijos nr. 11903530 . Duomenys užregistruoti policijoje, vyksta tyrimas. Kartu su fotoaparatu buvo filtras MC UV Digital 7, SanDisk atminties kortele 8GB, Canon riešo dirželis. Ką nors žinančius, mačiusius ar padėsiančius atgauti krepšį su fotoaparatu - skambinkite, atsilyginsiu.

Linas

Tel: 865681803

foto  


Kauno Laisves al. bei Senamiescio foto

Gal kartais turite kas kokiu Laisves al ar senamiescio nuotrauku graziu?? Buciau laaabai dekinga...nuotraukos butu talpinamos i mokslini straipsni - mano, kuris butu talpinamas moksliniame zurnale apie pesciuju zonu kriteriju reiksminguma...

Jau šį trečiadienį „Antikvariato vakaras“

.  
.  
Šio trečiadienio 13d. Kauno fotodraugijoje susitikimo temą mums pasiūlė Algirdas Reklaitis – „Antikvariato vakaras“. Atsineškite ir pristatykite savo senovinius foto technikos veteranus. Gal jie vis dar darbinės būklės ir jų pagalba galima pagauti savitą kadrą? Gal prisiminimuose išnirs, kokia nors smagi istorija, kai juos pirkote, o gal gavote, kaip dovaną arba į jūsų rankas perėjo, kaip šeimyninio hobio relikvija? Ateikite, pasidalykite istorijom, pristatykite ir papasakokite bei parodykite tai, kas jau senokai nugulė ant istorijai skirtos lentynėlės... Restorane
„Sandija“ 19 val. Jonavos g. 45
Andrius Lindžius