Grupė: Foto grandinė.
Foto grandinė - tai žaidimas, kai į vieną atminties kortelę fotografuoja skirtingi žmonės, skirtingu metu, galbūt net skirtingose vietose. Vėliau nuotraukos talpinamos čia ir žiūrim, kalbamės, vertinam, bandom atspėt kur kas fotografavo, ir kodėl fotografavo būtent tai :)

Galimi du žaidimo variantai:

1) kortelė slepiama kokioje nors vietoje. Vieta pranešama čia. Kiekvienas radusysis pažiūri kortelėje esančią nuotrauką (-as), jei nuotraukų 1 - pratęsia tą pačią mintį ir slepia kortelę, jei 2 - nufotografuoja trečią nuotrauką, visas 5 įkelia į efoto, praneša kam nors iš moderatorių kad nuotraukos patalpintos, tuomet kas nors iš moderatorių pasiūlo seriją į grupės geriausias ir vuolia - žiūrime, grožimės ir vertiname. Tuomet kortelė turi būti suformatuojama ir padedama į naują vietą - pradedama nauja foto grandinėlė.

2) kortelė perduodama iš rankų į rankas. Tiesiog paskelbiama grupės forume - turiu, tipas ir miestas (dar geriau miestai) ir kortelė perduodama pirmajam, su kuriuo pavyksta susitarti dėl susitikimo. Tada keliame, kai susikaupia 5 nuotraukų grandinėlė.

Smagaus žaidimo ir laukiam prisijungiant į grupę ;)
    0 nuotraukų   29 nariai   8 pokalbiai
  Grupės tipas: Uždara.  Tai grupė privačiau aptarti foto reikalus. Grupės nuotraukos ir pokalbiai matomi tik grupės nariams. Galima siūlyt tik grupės narių nuotraukas. Nariu tampama grupės moderatoriui pakvietus ar patvirtinus stojančio narystę. .
Nuotraukų atranka: 1 balsas. Tiek grupės Narių balsų surinkusi nuotrauka patenka į grupės geriausias


Geriausios nuotraukos

Nuotraukų dar nėra.

Grupės moderatoriai

Rodomi tik grupės nariams