Grupė: Fotojuosta
Visiems fotogafuojantiems į gerą seną fotojuostą.. Plačiau

Naujausios žinutės

Kodak-scanza-digital-film-scanner

Sveiki. Gal kas naudojate ir galite nemokamai pasidalinti įspūdžiais, patarimais. Dėkoju labai. Sėkmės. www.varle.lt/skeneriai/skeneris-kodak-scanza-digital-film-sc...

Skenerio fotojuostoms pasirinkimas

Sveiki. Būčiau labai dėkingas jei galėtumėte patarti kokį skenerį įsigyti fotojuostų skenavimui. Reikia, kad būtų galima atspausdinti kokybiškas bent 20x30 cm. fotonuotraukas. Turiu Praktika DS66, bet jis tik pasižiūrėjimui kas nufotografuota. Apie skenerius neišmanau, bet norėčiau sutvarkyti savo archyvą. Juo labiau, kad dar ir draugas sugalvojo pirkti, klausia manęs patarimo. Galima ir tik pavadinimą. Suprantu, kad laikas ir žinios pinigai, bet... Sėkmės.

Yashica MAT124g užrakto klaida

Sveiki, planuoju įsigyti TTL kamera Yashica MAT124G su sugedusiu užraktu. Ar yra kas taiso Vilniuje, Kaune tokio tipo kameras? Jei kas turi patirties ar patarimų, dalinkitės ir kontaktais komentaruose arba PM. Ačiū :)

Kaip išimti juostelę?

Sveiki, Nulūžo juostinuko Pentax MeSuper rankenėlė. Gal žinote, kaip įmanoma įšimti juostelę?

Juostos ryškinimo brokas

Sveiki, ryškinau negatyvą fotolabe ir gavau išryškintus negatyvus "taškuotus". Visose 3 ryškintuose juostuose pirmi 3 kadrai su vienodu "taškavimu". kas tai galėtų būti ir kodėl taip gavos, niekad nebuvau susidurės su tokiu broku.
Brokas  

Viewfinder ženkliukai ant film cameros

Ką reiškia tokie ženklinimai matomi viewfinder? Aš žalia tai nesuprantu :D
Pagal fotoaparato instrukciją, suprantu, bet pačiame fotoaparate matomas kitoks. Ką jis galėtų reikšti?
Aparatas - Sigma Mark I

viewfinderiai pagal fotoaparata  

viewfinder  

WeinCell MRB625

Kur gauti Kaune WeinCell MRB625 batereikos ar panase I OM-1 kamera light meter?


Canon AE-1(juostinis) prblemos su išlaikimais

Sveiki,gavau užsivoliojusi bala žino kur senuka Canon AE-1,iš išvaizdos nei vieno ibrežimo ar parudijimo bet gerokai apdulkijas,berods viskas veikia tik padarius keleta užvedimu pastebėjau kad diafragmos lapeliai ne visuomet vienodai užsidaro arba visai ne užsidaro ir jai nustačius ilgesni išlaikima nuspaudi ir tuoj pat atleidi mygtuka užraktas suveikia ne pagal parinkta išlaikyma bet butent kol atleidi mygtuka,nuspaudus mygtuka ir laikant visi išlaikymai veikia gerai.Baterija buvo pačiam fotoaparate,manau ne per seniausei idėta,veikianti bet ant kiek gyva neturiu galimybės patikrinti.Bandžiau tris skirtingus objetyvus.Gal yra kokių minčių?Būsiu labai dėkingas už bet kokias žinias.

Nikon juostinis

Sveiki, Nelabai gaudausi techniniuose reikaluose :) kadangi skaitmenoj prieš kelis metus iš pentax perėjau į nikon, tai jaučiu, kad laikas domėtis ir gal būt tą patį padaryt su juostiniais. Ar yra tokių nikon 35mm juostinių , su kuriais veiktų dabartiniai objektyvai, tokie kaip sigma art ir pan?

Svema Foto250: kaip ryskint, koks jautrumas?

Taigi taigi,
gavau nedidele kruvele Svema Foto250 120mm juostu. Visos juostos datuoja 80-uju pradzia. Nezinau kaip buvo sandeliuotos, bet itariu ne saldiklyje. Kaip manot, koki jautruma reiktu nustatineti fotografuojant, turint omeny beveik 40metu degradacija? Ir kuo geriau ryskinti si geri?

Nikon super coolscan 5000 ED

dns:  2
 
Sveiki, gal kas žinot, kur Lietuvoje galima atlikti fotojuostų skenerio Nikon coolscan 5000 ED profilaktiką?Nuvalyti veidrodį ir panašiai. Dėkui.

Juostos ant skenuotos juostos :D

Labas. Gal kas žino kodėl atsiranda tokie dryžiai? skenuoju
dryžiai  
Meshkis.  dryžiai

su paprastu skeneriu Epson xp-245.

Ryškintojas

Gal kas nors žinote įdomų fotografą Vilniuje, kuris pats ryškina fotojuosteles ir turi visą tam įrangą? Domina vienam mažam projektėliui

C41 namuose

Sveiki, Ar kas užsiimate c41 namuose? Kur ir kokią chemiją perkate? Susidūriau su problema, kad jau beveik niekur nepriima Orwo ut18, tai noriu pradėt ryškintis namie, spėju ir pigiau ir turėtų gautis geresnis rezultatas, nes viskas vyktų žemesnėje temperatūroje nei fotolabe.

Juostos vln/kns pigiau

AB:  4
 
Sveiki, Gal kas žino vietų Vilniuj arba Kaune pigiau įsigyti fotojuostų, nei kad fotoprekių parduotuvėse? Bo po ilgo laiko nuėjau į juozapavičiaus 11 o ten siūvykla...

Cross procesas Kaune

Sveiki,

Kur Kaune šiais laikais įmanoma išcrossinti juostą?

Ačiū

Karolis

Juostiniu remontas

Sveiki,kas ardet muilines,suveikus uzraktui diafragmos skylute rombo formos,ar taip turi but?

Festivalis, bendruomenės susibūrimas

Sveiki. Esu mėgėjas senus objektyvus naudoti su perėjimais ant naujesnių skaitmeninių modelių, taip pat mėgėjiškai fotografuoju su juosta. Klausimas - ar kur nors vyksta (Lietuvoje) kažkoks bendraminčių suvažiavimas kas fotografuoja su juostomis, turi krūvas senu vintage objektyvų, patirties pasidalinimas, pardavimai - pirkimai, pademonstravimai ir t.t. Jei nevyksta galėčiau pats tokį organizuoti tik ar tai būtų kam nors įdomu.

Minolta Dynax 5000i

Sveiki. Apturejau seniuka fotika. Noriu paklaust apie jo akuma,- ar ilgai atlaiko (kiek juosteliu), nes kiek suprantu- nekraunamas. Ir yra kortele kazkokia,- koki vaidmeni ji atlieka ? Is anktsto aciu nepatingejusiems brukstelt !!'!

C-22 ryškinimo procesas

Į rankas papuolė sena negatyvinė Kodacolor-X negatyvinė fotojuosta, išfotkinau ir dabar galvoju kas ją gali išryškinti? Procesas ne C-41, o C-22, gal turit minčių kas ryškina, nebūtinai LT. Dėkui