Grupė: Help-Portrait
Grupė skirta visiems, kas dalyvavo ar dalyvaus projekte Help-Portrait.išsamiai apie projektą http://help-portrait.com/http://community.help-portrait.com/group/lithuaniahttp://www.foto-studija.info/?q=.. Plačiau

Naujausios žinutės

Ar šį savaitgalį kas nors nusimato ?

Sveiki visi, tik vakar sužinojau apie tokį dalyką, kaip "Help Portrait", žiūriu čia ir grupė yra... smagu... Taigi, ar vyks kažkas šį šeštadienį ? Norėčiau sudalyvaut.

Help-Portrait 2013. Kvietimas prisijungti.

Help-Portrait 2012 Lietuvoje  
A. Aleksandravičius.  Help-Portrait 2012 Lietuvoje


Artėja gruodžio 7 d.- Help-Portrait 2013 diena (help-portrait.com).

Kas yra Help-Portrait?

Tai jau 5 metus vykdomas tarptautinis projektas, skirtas fotografiją mėgstantiems žmonėms, tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Vieną kartą metuose fotografų, kirpėjų, makiažo specialistų ir savanorių komanda, skirdama savo laiką, techniką, priemones ir talentą, dovanoja žmonėms nuotraukas, kurios suteikia džiaugsmo ir pasitikėjimo tiems, kuriems to labiausiai reikia. Kas tie žmonės? Tai gali būti vieniši žmonės, vienišos mamos ar vieniši tėčiai su vaikais, daugiavaikės sunkiau besiverčiančios šeimos, našlaičiai, sergantys vaikai ar suaugę, karo veteranai, senyvo amžiaus žmonės ar... tiesiog liūdnas Jūsų kaimynas.

Projekto idėja yra labai paprasta: surask žmones, kurie gyvenime gali sau leisti mažiau nei tu, nufotografuok juos, atspausdink nuotrauką, įrėmink ir padovanok ją, taip parodydamas nuoširdumą ir rūpestį kitam, šalia tavęs esančiam žmogui.

Tik skaičiai

2009-2012 metais Help-Portrait projekte visame pasaulyje dalyvavo 20 371 fotografas ir 32 299 savanoriai. 2 128 vietose, 62 šalyse, buvo padarytos ir padovanotos 282 295 nuotraukos.

Lietuvoje taip pat jau ketvirtą kartą vyko Help-Portrait projektas. 2012 metais buvo nufotografuoti 639 žmonės, dalyvavo 30 fotografų, 77 savanoriai ir 1 šuo.

Ką planuojame šiemet?

Šiemet jau vyksta intensyvūs Help-Portrait renginio, kuris vyks gruodžio 7 d., pasiruošimo darbai. Iki šiol aktyviai organizuotas Kauno mieste, šiais metais prie Help-Portrait projekto prisijungė daugiau Lietuvos miestų. Help-Portrait planuojamas Alytuje, Jonavoje, Bubiuose (Kauno r.), Plungėje. Žada prisijungti Vilnius ir Molėtai.

Auganti aktyvių ir socialiniams projektams neabejingų žmonių grupė paskatino sukurti lietuvišką projekto svetainę - Help-Portrait.lt. Joje yra skelbiama naujausia informacija apie projekto organizavimą, talpinamos nuotraukos ir vaizdo medžiaga, čia galite rasti miestus, kuriuose vyks renginys (help-portrait.lt/help-portrait-taskai-lietuvoje/). Laukiame organizatorių iš kitų miestų, norinčių prisijungti prie Help-Portrait projekto.

Socialiniame tinklapyje “Facebook” sukurta grupė, kurioje dalinamės informacija apie šių metų renginį: https://www.facebook.com/groups/302278416578501/. Užsukite!

Ką gali padaryti tu?

Nereikia didelių patalpų, didelių fotostudijų, brangios įrangos ir visų kitų dalykų. Įgyvendinti šią idėją galima ir paprasčiausiu būdu. Žinote, kad jūsų kaimynas negali sau leisti profesionalių fotografo paslaugų? Nueikite šią dieną pas jį, padarykite jo portretą, atspausdinkite, įrėminkite ir padovanokite. Paprasta?

Jei kils klausimų, mes visada pasiruošę į juos atsakyti, rašykite:

Vytautė, el. p. vytaute@help-portrait.lt
Andrius, el. p. andrius@help-portrait.lt
Rūta, el. p. ruta@help-portrait.lt

Daugiau informacijos galima rasti:

www.help-portrait.lt
www.help-portrait.com
Facebook: Help-Portrait Lithuania

Ar bus Help-Portrait 2013 jūsų mieste?


Help-Portrait 2011 | "Portretas dovanų"

Artėja gruodžio 10 d.- Help-Portrait diena (help-portrait.com/).

Vis dar galvojantiems, ar verta noriu priminti kas buvo pernai. Kaunas, Kėdainiai, Kelmė šauniai prisidėjo prie šio smagaus sumanymo: www.efoto.lt/naujienos/labdara

Gal ir kiti Lietuvos miestai buvo prisijungę? Smagu, jog Kaune vyko itin daug veiksmo: Kauno Rotušės galerijoje, prekybos centre "Molas" dirbo daug fotografų ir savanorių, kurie turėjo vieną tikslą.

Ką padarėme mes?

H.P. Kaunas 2010 skaičiai (PC "Molas" įrengtoje studijoje):
Nufotografuota - 111 žmonių ir 2 šunys; Padovanota - 54 įrėmintos fotografijos ir nesuskaičiuojamas jų kiekis kompaktiniuose diskuose; Komandą sudarė 23 žmonės ir 3 mažieji pagalbininkai.
Neapsiribojome tik prekybos centru "Molas". Dvi komandas fotografų išsiuntėme į senelių namus ir neįgaliųjų draugiją. Taip pat kalbinome Kauno fotostudijas.

Iš viso nufotografavome 211 žmonių. Tikimės, kad jiems portretas buvo smagi dovana.

Ką planuojame šiemet?

Šiemet jau vyksta intensyvūs planavimo darbai Help-Portrait renginiui, kuris vyks gruodžio 10 d. Kaune įsikursime prekybos centre "Mega", kurios ekspozicijų salėje turime net 1200 kv. m. (pernai tilpome 40 kv.m. patalpoje:)). Tilpsime visi, priimsim norinčiu savanoriauti ir prisidėti prie mūsų. Norite? http://www.facebook.com/H.P.Kaunas

Ką gali padaryti tu?

Nereikia didelių patalpų, didelių fotostudijų, brangios įrangos ir visų kitų dalykų... Įgyvendinti šią idėją galima ir paprasčiausiu būdu: žinote, kad jūsų kaimynas niekad negalėjo sau leisto fotografo paslaugų? Nueikite šią dieną pas jį, padarykite jo portretą, ir padovanokite. Paprasta?
Jei kils klausimų, mes visada pasiruošę papasakoti:
Andrius – 868114199, el. p. andrius@nejau.net
Vytautė – 865527718, el. p. vytaute.st@gmail.com

Ar bus Help-Portrait 2011 jūsų mieste?


Help portrait diena

Šiandien gruodžio 4d. Tikiuosi turėsim gražaus darbelio ;) visiems sėkmės ir tepadeda jums Dievas ir draugai ;)

Kaunas

H. P. Kaunas  
A. Aleksandravičius.  H. P. Kaunas


Kelmė

skelbimas  

Kėdainiai

2010-12-04 Kėdainiuose nemokamai dirbantys fotografai

Miestas: Kėdainiai
Adresas: Liepų takas 3, F studija (www.foto-studija.info)
Laikas: nuo 10:00 iki 17:00
Fotografai: Žilvinas Menčikovas, Justas Kulnickas, Simona Belcheva, Agnė Ložienė

norintys prisijungti - welcome


HELP PORTRAIT DAY - Pagrindinė informacija

Help-portrait day 2010

HELP PORTRAIT DAY


( informacija iš www.foto-studija.info/help-portrait )

2010-12-04 VISO PASAULIO FOTOGRAFAI SKELBIA TARPTAUTINE PORTRETO FOTOGRAFIJOS DIENA

Netveriate savo kailyje? Neturite ką fotografuoti? Norite padaryti gerą darbą? Prisijunkite prie šio projekto!

Informacija fotografams:

1. Parsisiuskite plakatą:
2. Užpildykite duomenis
3. Patalpinkite informaciją savo svetainėje.
4. Išplatinkite plakatą prieš numatytą darbo laiką aplink darbo vietą kuo plačiau.
5. 2010-12-04 nurodytu laiku, pasikabinkite plakatą ir laukite nurodytoje vietoje - pamatysite, Jūsų pastangos nenueis veltui!
6. Būtinai pasirašykite fotopaslaugų sutartį: (tam , kad išvengti nesklandumų ateityje)
7. Kadangi jau prisijungėte prie šio projekto, atspausdinkite atliktus portretus ir atiduokite juos žmonėms (nebūtinai tai turi įvykti tą pačią dieną, susitarkite kaip ir kada atiduosite jei negalite iš karto atspausdinti).

Tepadeda Jums dievas ir draugai.

Apie projektą:

2009 metais projekte dalyvavo 3 400 fotografų, 5 000 savanorių, išdalinta 41 000 portretų, 543 vietos visame pasaulyje, 42 šalyse.


PROJEKTAS “HELP – PORTRAIT”


2010 metų gruodžio 4 visame pasaulyje daugelis žmonių galės sudalyvauti bendrame viso pasaulio fotografų projekte, pavadintame “Help portrait”. Tą dieną fotografai susiburs drauge, kad galėtų parodyti savo žinias bei panaudoti turimą įrangą. Šiuo, švenčių dienomis vyksiančiu projektu, skirtu tiek mėgėjams, tiek profesionaliems fotografams, tikimasi pritraukti kuo daugiau visuomenės dėmesio.


“Help-portrait” projekto esmė yra labai paprasta:
1. Modelio paieška,
2. Nuotraukų gamyba,
3. Portreto įteikimas modeliui.

Ir visa tai nemokamai!

Lietuvos fotografų, įsijungusių į šį projektą, organizacinis štabas įsikūrė Kėdainiuose, F studijoje (Liepų takas 3 Kėdainiai). Čia 2010-12-04 laukiami žmonės iš bet kurio Lietuvos kampelio – visi jie gaus savo portretą nemokamai, tą patvirtino studijos vadovas Žilvinas Menčikovas.

Organizuojame ir daugiau taškų per visą Lietuvą. Fotografai norintys prisijungti prie šio projekto gali registruotis tinklapyje www.help-portrait.com.

“Help-portrait” projekto fotografai ketina pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi su tais žmonėmis, kurie neturi galimybės sudalyvauti profesionalioje fotosesijoje. Pagrindinis minimo renginio, kurio pagalba fotografijos pasaulyje yra žengiamas didelis žingsnis į priekį, tikslas yra suteikti žmogui unikalią galimybę susigrąžinti pasitikėjimą savimi ar tiesiog nusišypsoti. Šis judėjimas prasidėjo pernai, kai Cowart patalpino informaciją apie būsimą projektą www.youtube.com internetinėje svetainėje. Netrukus daugybė fotografų prisijungė prie renginio pradininko ir informacija sparčiai pasklido po visą pasaulį.

"Gruodžio 4-oji diena yra skirta tiems žmonėms, kurie niekada neįsivaizdavo, kad gali turėti profesionalią savo portreto fotografiją" - savo idėja dalinasi Cowart. "Projekte galės dalyvauti vaikai, kurie neturi šeimos ar šiuo metu gydosi užsienio ligoninėse, vienišos mamos, pagyvenę žmonės ar netgi tavo kaimynas. Projekto esmė yra ne pati fotosesijos eiga, bet jos nauda modeliui. Pagrindinis renginio tikslas yra suburti visuomenę draugėn bei suteikti viltį tiems, kuriems jos labai reikia.".

Cowart, norėdamas pritraukti kuo daugiau renginio dalyvių bei organizatorių atskirose bendruomenėse, įkūrė internetinę svetainę adresu www.help-portrait.com.

Daugiau filmuotos medžiagos (2009 m.) :
help-portrait.com/media/videos/#fancy-content

(parsisiuntimai: failai prikabinti prie temos)
Plakatas spalvotas:
help-portrait.zip
Plakatas BW:
help-portrait-bw.zip
Sutartis:
help-portrait-sutartis.zip
LOGO-LT: (jei kas nori marskinelius pasidaryti) Corel Draw 10 ver.
hepl-portrait-logo-lt.cdr


Facebook Event / Veidaknyges renginys

Sukurtas (jau ankščiau) veidaknygės Help - Portrait renginys, kuriame šiek tiek žinučių jau yra. junkitės.
http://www.facebook.com/home.php?#!/event.php?eid=171865562827767