Grupė: Klaipėda
Su Klaipėda susijusios nuotraukos, renginiai, pokalbiai... Plačiau

Naujausios žinutės

Padėkime kas galime Andriui Vengaliui

Kreipiuosi į visus fotografus ir menui prijaučiančius žmones. Vakar Klaipėdoje per nelaimingą atsitikimą sudegė Andriaus Vengalio meno dirbtuvės su visa foto įranga. Vyras apdegė veidą ir rankas, susižeidė ir šokdamas iš antro aukšto ir šiuo metu yra ligoninėje. Prašau prisidėti kiek kas galite, o kas neturite galimybės, bent jau pasidalinkite šia žinute. Ačiū visiems

gogetfunding.com/help-a-photographer-and-artist-to-recover-f...

klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/nusikaltimai-ir-nelaime...

24x30 spausdinimas

Kur Klaipėdoje būtų galima atspausdinti nuotraukas 24x30 formatu?

Ar atsirastu kollega?

Sveiki, gerbiamieji... Ateinancioms trims savaitems atvyksu i Klaipeda, darbo komandiruote. Noriu paklausti Jusu - ar atsirastu fotoentuziastu, gerai pazystanciu Klaipeda, kurie nepabugtu parodyti ir kartu pafotografuoti uostamiesti velai vakare, nakti - uosto prieigas, senamiesti, etc.. Esu kiles is Nidos, taciau nubloske vaikysteje gyvenimas i Kauna o Jurai, fotomarinistikai jauciu didele nuostalgija. Pats kazkiek Klaipeda pazystu, taciau ne tiap gerai, kad spontaniskai isgaut verta demesio vaizda. Jei atsiras zmogutis(-ciai), kuriam tai butu idomu, smarkiai laukciau kontaktu asmenine zinute, butinai susiskambinsim! Iki malonaus! :)

Fotokursai Klaipėdoje


Reta proga: fotokursai Klaipėdoje.
www.efoto.lt/mokykla/abc
Perkant 2 kursus "Fotografijos ABC" - 20€ nuolaida.

Dėstytojai KlaipėdojeArtūras Aušra

Žurnalo "Transportas" foto redaktorius. Laisvai samdomas fotografas.
Specializacija: portretai, peizažai, reportažas, vestuvės, krikštynos.


Laurynas Naujokas

Profesionalus fotografas.

Fotojuostų ryškinimas ir skanavimas

Sveiki! Neseniai nusipirkau juostinį fotoaparatą, pabaigiau kelias (35mm) juostas. Tačiau nežinau, kur nunešti, kad išryškintų ir nuskanuotų. Fotolabas šalia mano namų viską padaro už berods 10 eurų. Ar tai normali kaina Klaipėdoje? Ypač skanavimas atrodo labai brangiai. Nebent čia jie ir išspausdina tas nuotraukas, bet man to nesakė, kaip supratau tai tik gauni nuotraukų failus. Gal tada apsimokėtų geriau nusipirkti savo skenerį, tačiau čia jie žymiai brangesni nei vakarų valstybėse. Gal turite pasiūlymų?

Rekomenduokite fotomeistra Klaipedoje

Sveiki, gal kas rekomenduotumete specialistą iš klaipėdos kuris manaji Nikon D7000 galėtų išvalyti, sukalibruoti ir nuo objektyvo nuimtų sudužusio UV filtro rėmelį? Dėkui :)

eFoto meet'as Palangoje

ro.:  1
 
Kviečiu trečiadienį, 16 val, susutikti prie jūros: kavinė Ramybė, Vytauto g. 54, Palanga.
Būsim lauke arba galinėje salėje, priklauso nuo oro. klausti 'fotografų' :)

Ieškoma Klaipėdoje

Sveiki Klaipiedėčiai :)
Gal žinote kokius kursus susijusius su fotografija :) ?
Ar gal atsirasu fotografuojantis žmogus galintis truputi pagelbėti ? :)))

Rapsų laukas šalia Klaipėdos

Sveiki. gal kas žinot žydintį rapsų lauką apie Klaipėda +- 50 km atstumu. Ačiū.

Ieškoma konsultanto

Sveiki, ieškau žmogaus Fotografo Klaipėdoje kuris sutiktu savo brangaus laiko skirti visai žaliam žmogui supažindinat jy su fotoapartu ir pačia fotografija :) ar atsirastu kas ?

Reikia nuotraukos

Gal kas galetu pasidalinti, parduoti puiku kadra su Klaipedos miesto vaizdu, koliazu ar pan. Noriu failo, kuri galeciau uzdeti ant drobes dideles :)

Mokymai

Sveiki mielieji,
Ieškau foto mokymų Klaipėdoje ir kad ir kaip gaila būtų paieškos mane nuvylė. Ieškau vietos kur iš savo srities profesionalų galėčiau pasisemti patirties ir sužinoti viską ką noriu ir ką reikia, o ne tik turėti sertifikatą ir "prastumtą laiką". Kas esate su tuo susidūrę ir galėtumėte man patarti, kur rasti rimtą vietą , nes Klaipėda šiuo klausimu atrodo užmiršta. Dėkoju

ieškau kolegos

Sveiki. Ieškau kolegos/bendra partnerio/komandos nario fotografo, kuris norėtų dirbti kartu (vestuvių fotografavimas, renginių fotografavimas, kiti fotografiniai sprendimai). Gali būti ir pradedantis fotografas. Geriausia jei tai būtų fotografė dirbanti su Nikon foto įranga. Jeigu kažkas susidomės prašom parašyti asmeniškai, pateiksiu daugiau informacijos. Klaipėda. 867504495.

foto kursai klaipeda

sveiki,kas zino apie kursus fotografijos organizuojamus klaipedoje?tik nekomentuokit ar eit ar neit ,as eisiu vistiek ,tik reikia zinot kur tikrai geriau neiti,vistiek kazkas susidure miestas kretinga,klaipeda aktualus aciu :)

Pinhole paroda Palangoje


Šį šeštadienį, gegužės 16 dieną, 16 valandą, pinholo parodos "be pavadini[mo]" atidarymas Palangos vasaros parodų paviljone, S. Dariaus ir S. Girėno g. 13.


„be pavadin[MO]“ – akivaizdu, be temos.Dauguma autorių – taip pat ne dažniausiai linksniuojami fotografai ar menininkai. Tai skirtingas profesijas atstovaujantys kūrėjai, o tarp jų, šiek tiek paradoksalu, ir žymiausias Lietuvos spaudos fotografas, ir fotofobijos projekto idėjos autorius. Autoriai atrinkti iš socialinių tinklų fotografijos bendruomenių, kuratorių taip pat tarsi nėra. Čia nematyti ir Lietuvos pinhole istorijoje dominuojančių vardų. Visa tai galėtų pašiurpinti šiuolaikinio meno procesų ekspertus, tačiau šio įvykio svarba slypi kitur.


Jungiančioji šio vyksmo grandis – Raimundo Bernadicko iš senų fotoaparatų ir savadarbių dėžučių beveik be išimties lietuviams konstruojamos pinhole kameros „MO“. Ir „MO“ jos vadinasi dėl gana paprastos priežasties – tai ne nuoroda į vieną pirmųjų apie camera obscura užsiminusių kinų filosofą Mo-Ti, o pir̃mosios šias kameras kūrusiojo žmonos vardo – Modesta – raidės. Kiekviena kamera unikali, turinti serijinį numerį – kurį nors iš 499 – ir kol kas tokias kameras naudoja apie trisdešimt neformalios bendruomenės narių. Visas šis istorijomis apaugęs judėjimas, implikuoja kelias įdomias priešpriešas. Pinhole technologija – iš esmės yra lėtas procesas šių dienų akimis: dažniausiai pats gamini kamerą (iš ko tik nori: nuo degtukų dėžutės – iki šachmatų lentos ar lagamino, name it), ją testuoji, jei reikia – taisai arba darai naują, tuomet – fotografuoji, kas užima daug daugiau laiko nei skaitmeninės technologijos: dėl ekspozicijos laiko, vėliau ryškini juostą ir darai atspaudą. Dar daugiau – jei atvaizdas turi atsirasti virtualioje erdvėje, jį reikia ir nuskanuoti. Taigi, nors „MO“ – pinhole kameros, jas naudojanti bendruomenė iš tiesų paneigia tradicinį požiūrį į pinhole procesą plačiąja prasme ir jį sutrumpina. Tuo pačiu, technologijai, kuri dažniausiai atsispiria labiau skaitmeninėje erdvėje dominuojantiems prekių ženklams ir nuolatinėms diskusijoms apie geriausius aparatus, sukuria lietuvišką, o gal tiksliau, panevėžietišką, analogą. O tai yra įdomu.


Tad ši paroda – ne tik pasaulinės pinhole dienos minėjimas Lietuvoje, bet ir originalios bendruomenės padėka ją subūrusiam ir kitus įkvėpusiam – Raimundui Bernadickui. O tai yra svarbu. Tad ačiū jam ir parodos organizatoriams – Ingai Dingai ir Ramūnui Danisevičiui.


Eglė Deltuvaitė


Fotografijų autoriai:
Marius AKSIJONAITIS
Aušra BARYSIENĖ
Svetlana BATURA
Raimundas BERNADICKAS
Daktaras BRONKSAS
Dainius ČĖPLA
Ramūnas DANISEVIČIUS
Inga DINGA
Valdemar DOVEIKO
Egidijus KABOŠIS
Antanas KAIRYS
Juozapas (Renaldas) KALNIUS
Vytautas (Vytc Coca) KERPĖ
Raimondas KULIAVAS
Vaiva Monika LANSKORONSKYTĖ
Mindaugas MAKUTĖNAS
Artūras (skarbonke) MEŠKAUSKAS
Kristina PETROŠIENĖ
Ignas STANYS
Tomas STANKEVIČIUS
Marijus ŠEIBAK
Eimis ŠERŠNIOVAS
Aurimas ŠRUBĖNAS
Gintarė VILCINYTĖ
pinhole  

Mokomės fotografuoti kartu?

Gal atsirastų pradedantysis (-čioji) ar pažengęs (-usi) Klaipėdoje, kuris norėtų mokytis fotografuoti kartu? :)

Kartu mokytis lengviau, be to, eiti vakare į miestą ar kokį užkampį vienai su technika yra nejauku, dviese būtų drąsiau :)

Klaipedos fotografu susitikimai

Sveiki, ar dar buna Klaipedos fotografu susitikimai? anksciau pamenu antradieniais budavo. Niekur nerandu info. Aciu

Krikstynu fotografavimas lyjant Klaipedoje

Gal galite patarti kaip fotografuoti lyjant, kad nesulytum :))
Ir gal galite pasiulyti graziu vietu vaikucio Krikstynu fotografavimui?
Ku Klaipedoje galima rasti graziu vietu po stogu ir nereiketu daug moketi uz ta pastoge?

Kas galetu Klaipedoje pakeisti objektyvo gumas ?

Reikia pakeisti objektyvui Nikon 17-55 mm. F 2.8 DX objektyvo zoomo guma.

Gražiausios Vietos fotosesijai Klaipėdoje

Sveiki. Niekaip neapsisprendžiu kur galėtų surengti fotosesiją Klaipėdoje, kai dar medžiai nežydi. Na nebent iškyla vienas atsakymas senamiestis, bet kažin kas ten geresnio.
P.s gal žinot kokių gražių vietų visoje Klaipėdoje.
Dėkoju.