Grupė: Mamiya
Mamiya sektantus kviečiame jungtis. Isveskime  Mamiya pasivaikscioti....   You just can't go wrong with any Mamiya... Plačiau

Naujausios žinutės

Kas bendro tarp Windows XP and Mamiya RZ67?

6x9:  3
 
įdomi istorija, aš asmeniškai iki šiol nežinojau... dedu į Mamiya skyrelį, nors galbūt labiau tiktu kur nors kitur...

sploid.gizmodo.com/photographer-reveals-the-secret-of-the-wi...

Ar verta?

Sveiki,
turiu galimybe isigyti toki rinkinuka uz mazdaug 1000 litu. Kosmetiskai gerokai patrintas reikalas, bet viskas kaip ir veikia. Gal kas fotografuoja siuo aparatu ir turi kokiu atsiliepimu (viskas kas yra internete skaiciau, domintu atsiliepimai is praktines patirties). Taip pat gal kas esate pirke/pardave? Mano nuomone, cia nebloga kaina... ne?

RB67 Pro S kit: Pros Mamiya-67 body, Waist level finder, 127mm lens, 180mm lens, 65mm lens, 120 film-2x back, 1x 220 film, back Polaroid/fuji back

Mamiya 645 pro objektyvu mount'ai???

Sveiki,

Turiu mamiya 645 pro. Ir nusprendziau kad butu smagu pasipildyt objektyvais... :)

Tad klausimas butu toks ar mamiyos mount'ai keitesi ar visi vienodi?

O esminis klausimas ar maniskiui tinka sitas:
cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160779168848...

Aciu is anksto?


"Mano Mamiya"

Sveiki visi mamiya mylėtojai ir gerbėjai,

Kai ieškojau sau mamiyos Liet. info buvo sunku rasti, aišku ne problema ir angliškai paskaityt, bet visgi kažkaip savų nuomonė įdomesnė.
Taigi pagalvojau gal visai neblogai būtų jei kiekvienas turintis ar turėjęs kokia nors Mamiya bei jos priedus (objektyvai, "šachots" ir kita) aprašytų savo pastebėjimus, nuomonę. Manau naudinga visiems būtų. Ką manote?

Pats galėčiau pasidalinti įspūdžiais apie savo Mamiya M 645 J , bei sektor c 80 f 2.8 ir sektor c 150 f 3.5, taip pat PDS šachtą.

Keistas rėmas kadre

Sveiki,

Pastebėjau, jog manoji RZ kartais mėgsta įrėminti kadrą. Įdėtam pavyzdy matosi viršuje esanti dvigubą linija, o šonuose šešėliai. Keistas dalykas tas, jog prie tų pačių ekspozicijos nustatymų viename kadre rėmas yra, o jau kitame - ne.

Pavyzdys  

Labiausiai pasireiškia šaudant prie siauros diafragmos ir didelio užrakto greičio.

Būtų smagu, jei susidūrę su tokiu atveju galėtų paaiškinti šį reiškinį, ar šiaip turintys idėjų, jomis pasidalintų. Tai nėra didelė problema, bet kartais erzina karpyti šonus daugiau nei reikia...

Iš anksto dėkoju ;)

Polaroid problemos

Sveiki,
susiduriau su problema. Siandien gavau polaroido backa mamaiRB 67 ir Fuji FP-100 polaroida.
Pasiskaiciau kas kaip internete..bet issovus 3 kadrus man vis gaunasi baltos foto.Is krastu siek tiek kazkas matosi bet siaip viskas balta. Kame cia reikalas? Ka blogai darau..hmm.
Butu smagu sulaukti patarimu.
Aciu.

MAMIYA isigyjimas

Sveiki,
idomu kokiais keliais iki jusu atkeliavo jusu Mamiyos. as savasias C2, ZE Quartz isigijau is Diax'o ir kuris laikas dairausi i kitus modelius: RZ67, 7...bet bent jau pusmetis mano akiratyje nepasitaiko tokiu dalyku cia Lietuvoje. Zinau e-bay bet neturiu tiek laiko, sekti kiekvieno skelbimo eiga ir pan. kartais svarstau apie pirkima is B&H Photo ar analogisku vietu visiskai nauja kamera. Ir pastaruoju metu tai atrodo beveik logiskiausias zingsnis, vistik naudota pigiau ir as susilaikau nuo to logisko zingsnio :)
Tad kokiais budais jus pasieke jusu Mamytes ir gal galite rekomenduoti man teisinga sprendima :)