Grupė: Paroda
Jūsų manymu,verta nuotrauka kabėti ant sienos parodoje... Plačiau

Naujausios žinutės

Paroda Kretingoje

Maloniai kviečiu visus prijaučiančius BW fotografijai
Paroda  

Klausimas

Seip tik idomu:
Jei saziningai ar kada kas nors praziurite grupes siulomas nuotraukas i geriausiu rinkima? Ar patys balsuojate? p.s. meluoti negrazu :)

Pasveikinkit vieni kitus

Svečias:  5
 
Sveiki kolegos ir bendraminciai. Nuosirdziai visus Jus sveikinus sulaukus svenciu.Te issipildo giliausi Jusu troskimai, o Sv. Kuciu ir Sv.Kaledu stalas suvienija Jus bei Jusu artimuosius ir teprimena jog reikia vienas kita myleti ir branginti, kad ir kokie mes bebutume. O geros nuotaikos ir siltos sypsenos, tebuna iamzintos nuotraukose, kad kai bus Jums liudna ar tiesiog truksta tu zmoniu.. Pazvelgus i fotografija prisimintumete juos bei dar karteli nusisypsotumete. Po velniu juk gyvenimas grazus!! Nors ne visada tai suprantame, taciau taip yra.. . Geru ir siltu Jums svenciu mielieji.

Pagarbiai Mindaugas Zapkus p.s. Rudakius

Pasiūlymai,mintys,pageidavimai.

Svečias: Rašyti komentarą
 
Sveiki kolegos bei bendraminčiai.Parašiau, gal banalią ir jau girdeta temą, tačiau prasminga grupei. Gal turite kokį pasiūlymą minį ar pageidavimą, ar šeip ka turite pasisakyti grupės labui. Labai būtu malonu iš Jūsų pusės jog aktyvęsni būtumet. Ačiū už Tau ir Tau Jums bei visiems!

Sveika(-s)!

Svečias: Rašyti komentarą
 
Labai malonu jog pasirinkote gupę ''Paroda'' Šios grupės dalyviai, turės puijkią progą parodyti bei įrodyti jos ne tik Tavo, bet ir kitų darbai (kurie tikiu jog bus fantastiški) verti kabėti ne tik ant autoriaus sienos, bet ir viešosios galerijos. O žmonių geronoriškumas bei aktyvumas padės mums(besimokantiems,profesionalams ar naujokams) puijkiai susibendrauti bei pažinti vienas kitą. Gerų kadrų Jums mielieji! Pagarbiai Mindaugas Z.