Grupė: Reportažas. Visada fronto linijoje
Buriamės krūvon reportažinio žanro mėgėjai ir norintys jo pauostyti. Kadangi jau turim galimybę vienytis pagal pomėgius,tai,manau,atėjo laikas ir reporteriams sudaryti savo grupę... Plačiau

Naujausios žinutės

Išsiveržė Grimsvotn ugnikalnis

Išsiveržė Grimsvotn ugnikalnis Islandijoje šiandien 2011.05.21 19.25 Islandijos laiku. Doomsday prasideda. Nuotrauku garantuoju bus.

Apie vertinimų sugriežtinimą

Kolegos,džiugu,kad mūsų skaičius jau artėja prie 100. Įkurdamas grupę net nesitikėjau tokio aktyvumo. Smagu,kad pagausėjo reportažinių nuotraukų kiekis didelėje efoto erdvėje.
Tačiau realybėje štai kas atsiranda - nuotraukų daugėja,o vertinimo kriterijai iki šiol yra tokie pat,kaip ir grupės kūrimosi stadijoje. Ar ne laikas būtų kartelę kilstelėti? Visgi labai smagu būtų,kad geriausiųjų saraše tikrai būtų to nusipelnę darbai. Kaip manote? Išsakykit savo nuomonę.

Informacinė medžiaga,nuorodos,straipsniai

Čia siūlau kelti visas nuorodas apie reportažo pradmenis:
lt.wikipedia.org/wiki/Reporta%C5%BEas

Apie grupės kertinius akmenis

Na ką,kolegos ,draugai,prijaučiantys ir besidomintys-laikas pasvarstyti kaip mes šitame ūkyje tvarkysimės. Būtų malonu nepaversti šitos grupės balaganu ir pasistengti iš šio sambūrio išspausti maksimalų rezultatą. Kol kas priimame visus pakviestus ir pasiprašiusius,kurie man asmeniškai patvirtino,jog nori reportažo pagrindų pramokti. Na o vėliau,matyt,sąlygas reiks griežtinti,kad atsiriboti nuo atsitiktinių piliečių,kuriems rūpi visiškai kitokie dalykai.
Iš karto prašau visų,nežiūrint to,kad grupę į gyvenimą paleidau aš,nelaikyti manęs neginčijamu autoritetu ir visąžinančiu. Čia esam visi lygūs ir mokomės savo darbą daryti kuo geriau. Taip,kad sveika kritika,patarimai kolegoms yra laukiami ir sveikintini. Labai prašau visų susilaikyti nuo asmeninių antipatijų ir grupėje su visais bendrauti draugiškai.
Be abejo,turėsit ir savo minčių,kaip grupę toliau vystyti ir tobulinti čia būsimą tvarką. Todėl prašau savo nuomones išsakyti šiame pokalbyje.