Grupė: Retro
Vieta, kur galima pasidalinti senomis, istorinėmis nuotraukomis iš tėvų ar senelių albumų, nevertinimui. Nuotraukos iki 1991m... Plačiau

Naujausios žinutės

Senovinės nuotraukos

Sveiki,

draugai turi senovinių (spėju dar pokario) nuotraukų. Gal žinote, kas užsiima ir kur būtų galima jas atnaujinti. Taip pat būtų pageidavimas ir nuskanavus fotoshopu apdoroti.

Ačiū

Senų foto puslapis

Kolega persiuntė nuorodą į rusišką senų foto puslapį : www.etoretro.ru Dalinuos.

ar galima talpinti senas, antikvarines , retro fotografijas iš interneto

Gal grupės moderatoriai galėtų patikinti arba paneigti taip sakant - galima ar ne talpinti čia fotografijas, kurios rastos internete. Kurių autoriai net ten nėra nurodyti, - suprantama, kai fotografijai daugiau nei 100 metų - jos autoriaus pavardė ne visada yra žinoma.

Seni negatyvai.

sveiki retro mylėtojai :) nieko svarbaus nenoriu parašyti, tik norėjau papasakoti, kad Airijoje, blūsų turguje, nupirkau už 1 eurą, 120mm juostos negatyvų albumą, senučiukas toks, o jame, pasirodo buvo 6 negatyvai, su aprašymais, veiksmas Anglijoje, ll pasaulinio karo metas, nedidelė kompanija žmonių, vakaroja, baliukas žodžiu vyksta, paminėti ir keli vardai, o jau kitą dieną, vakarėlije esantis vaikinukas, lipa su parašiutu į lėktuvą, lėktuvas RAF (Royal Air Force), Anglija, parašyta aprašymas ''štai aš , išvykstu į misiją'' , ll pasaulinio karo, Anglijos karališkujų oro pajėgų desantininkas pasirodo !!! Kiek supratau, vakarėlis skirtas jam, jo išlydėjimas į misją, misija greičiausiai Vokietijoje arba Prancūzijoje. Tai štai, turiu 6 tokius negatyvus, bereikia tik dasigauti iki Dublino, nes mano kamalyje, niekas su 120mm nebedirba :( Ti kai padarysiu foto, pasidžiaugsiu su jumis kolegos. Beje, kokį popierių patartumėte tokiems darbams, gossy ar matt ?

Senieji Žemaitijos fotografai

Pagaliau radau "viečikę" kur galiu pasidalinti savo surinkta informacija :)))
Gal jums bus įdomu pasiskaityti ir senovines nuotraukas peržvelgti:
polia.info/JK/Mongird.html
O gal turite info ir galite šį straipsnį papildyti? Pav., labai trūksta nuotraukos pavyzdžio kokia kamera fotografė dirbo, be to niekur neradau pačios fotografės nuotraukos.

Ir: www.polia.info/Pakuta/Zymus.htm#Stropus
Taip pat būtų smagu jei atsirastų info papildymo :)

Nuotraukų talpinimo sistema

Fotografijas dėkite į skiltį "Nuotraukos" ir iš karto patys pasiūlykite į šią grupę, kadangi atrankai pakanka 1 balso, ji automatiškai atsiras grupės galerijoje ir bus pastebėta. Pageidautinas aprašymas - spėjami ar tikslūs metai, kas nufotografuota, koks ryšis tarp nuotraukos ir ją įdėjusio asmens ir pan.

Patikslinu -čia reikėtų dėti ne savas nuotraukas, nors jei fotografavote kokiais 70 - 80 metais, kodėl ne.
Klausimai, pasiūlymai laukiami :)

Kadangi iškilo klausimų dėl laikotarpio, tai pasiūlymas būtų - dėti nuotraukas darytas iki 1990 metų, išimtis būtų tik Sausio įvykiai, bei kiti istoriniai 90 - 92 metų įvykiai.

Geras pasiūlymas pažymėti žemėlapyje - jei žinoma vieta.

Taip pat noriu paragint dėt ne tik portretus ( jie beabejo irgi puiku), bet ir įvairius miesto, gal būt turit kažko foto kas jau nugriauta, šienapjūtės, bulviakasiai, Joninės, kaimo ar miesto kasdienybės scenos - dėkit prašom :)

Redaktoriaus prašymas: į raktažodžius rašykit metus , jei žinot. Tiesiog skaičiuką (1976 ar pan.). Tai padės grupuoti nuotraukas metais, laikmečiais.