Grupė: Senoliai
Grupės tikslas: surinkti į vieną grupę senų žmonių fotografijas, kad jos neužsimirštų ir pasidalinti jomis su kitais.Grupės nariai savų nuotraukų į grupę siūlyti negali... Plačiau

Naujausios žinutės

Grupė Senoliai - fotoklanas

Grupė Senoliai tapo uždara - fotoklanas. Ačiū visiems pareiškusiems nuomonę. Dabar visi turintys meistro statusą ar aukštesnį galės siūlyti ir ne grupės narių nuotraukas - į grupės geriausias.

Labai ačiū Ignui

Dėl grupės tipo Atvira ar Fotoklanas?

Siekiant suaktyvinti grupės veiklą, sulaukta pasiūlymų padaryti uždarą grupę. Tokiu atveju į „Grupės geriausias“ būtų galima siūlyti ir ne grupės narių nuotraukas. Siūlyti į geriausias galimybę turės tik „Meistro“ ar aukštesnį statusą turintys grupės nariai. Likusieji grupės nariai pasikeitimų nepajustų. Visus naujus narius, norinčius įstoti į grupę, priimtume be jokių apribojimų kaip į atvirą grupę. Todėl labai aktyviai kviečiu balsuoti už jums patikusį variantą/komentarą.

Beje, grupė savo statuso keisti negali, tačiau visada, esant būtinybei, galima kreiptis į Redaktorių Igną, jei daugumą nuspręs, kad reikalinga uždara grupė.

Senoliai
183 nariai


 
             Tai nuotraukos siūlomos į grupės geriausias