Grupė: Šeštasis Jausmas
Grupės tikslas surinkti darbus kurie turi sielą. Fotografijos kurios netelpa į jokius rėmus, kurios nepasiduoda jokioms taisyklėms, visiškas nestandartas, koncepcija.Nesvarbu tai dviguba ekspozicija, .. Plačiau

Naujausios žinutės

Tarkovskis apie kūrybą ir gyvenimą

ro.:  4
 
Ši grupė pasirodė tinkama pasidalinti...
Geros mintys. RU / EN

svarbi tema visiems :)

Sveiki visi,
Šiandien grupė pasipildė keletą naujų narių. Tai, kad paaugom ir nuomonių ratas išsiplėtė. Šiuo metu į geriausių galeriją patvirtinimo laukia tikrai daug ir neblogų darbų. Norėtusi, kad esami darbai būtu peržiūrimi nuodugniau ir aišku, kad būtu pasiūlyta naujų.
Ačiū

Misija

Svarbiausias tikslas - MISIJA. Atrasti ir apibendrinti visus nenormalius darbus. Nenormalius geraja to žodžio prasme. Nesinorėtu, kad čia būtu užversta visom foto kurios kažkiek nestandartinės. Tikiu, kad komandai pavyks atrasti būtent tuos perliukus kurie geriausiai atspindi klano esmę. Žinau, kad tai nėra lengva, nes eFoto eteryje nėra gausu darbų kurie spinduliuotu "mistika" Gal dėl to ir sugalvojau įkurti klaną butent tokiai fotografijai atrasti. Norėtusi labiau paskatinti fotografuoti "širdimi", o ne tik spaudinėti mygtuką. Kitą vertus kartais netyčinis mygtuko nuspaudimas įamžina tikrą šedevrą.... Tai, kad gerbemieji, atraskim tai :)
Kiekvienas, net ir visiškai nepatyręs "fotografas" ar tik fotografuojantis kartais padaro gerą kadrą, tik tie jo kadrai dažnai pasimeta tarp visų kitų neįpatingų darbų. Stenkimės nežiūrėti į statusus, į vardus ir asmenines simpatijas, susikoncentruokim ties esme. Kriterijai pagal kuriuos atrikinėsim manau išaiškės vėliau, o kol kas svajokim, sapnuokim ir stenkimės svajones ir sapnus atrasti čia :)