Grupė: Studijinė fotografija
Grupė skirta visiems fotografams dirbantiems studijoje. Dirbate studijoje - junkitės!Grupės nuotraukų atranka 2 balsaiPagrindiniai raktažodžiai: studijinė fotografija, studija.. Plačiau

Naujausios žinutės

Studijinės blykstės blyksnio greitis? Pigios ir brangios blykstės.

Sveiki, pasidarė įdomu koks skirtumas tarp pigių ir brangių studijinių blyksčių. Visi kalba apie ilgą ir trumpą blyksnį, kuo pigesnė tuo tas blyksnis ilgesnis, kuo brangesnė, tuo trumpesnis.
Bet fotografuojant produktus ar yra skirtumas tarp pigių ir brangių blyksčių? Dėl galios nevienodumo ir wb šokinėjimo 200kelvinu -+ suprantu.
Bet koks esminis skirtumas dėl blyksnio ilgio jei fotografuoju tik produktus ir ar jį pajusiu? Nes nenaudojamos blykstės hss ar stabdyti judesiui

Fotografavimas internetinei parduotuvei

Sveiki! Kuris variantas kokybės ir patogumo atžvilgiu būtų tinkamesnis fotografuoti maisto produktus ir nedidelius daiktus internetinei parduotuvei? Gal kam nors teko išbandyti fotografavimo dėžes?
Kokie būtų vieno ar kito varianto pliusai ir minusai? Štai keletas pavyzdžių:
1. Foto dėžė su LED apšvietimu:trenk.lt/prekes-prekybai/7348-profesionali-foto-deze-su-led-...
2. Šviesdėžės su fotografavimo stalu:www.varle.lt/fotoaparatu-blykstes-apsvietimas/--12740436.htm...
3. Šviesdiežės ir fono laikymo sistema su fonu:www.foto-shop.lt/studijos-iranga-fonu-laikymo-sistemos-refle... Ačiū!

Apie studijos apšvietimą

Sveiki, kaip manot, kokį skėtį geriau imti- 180cm baltą ar 180cm sidabrinį? Pagrinde šeimoms ir naujagimiams naudosiu :) Plius, aišku difuzorius. Naudojau baltą, patiko. Kokie pagrindiniai jų skirtumai?

Studijinės blykstės remontas

Nuleidau veikiančią blykstę ant grindų - nebeveikia pagrindinė (žiedinė) lemputė. Bandžiau pakeisti nauja - nieko gero.

- Modeliuojanti lemputė veikia
- Ventiliatorius veikia
- Visi mygtukai/skaičiai veikia
- saugiklis sveikas
- Paspaudus "test" mygtuką girdisi, kaip blykstė spragteli, bet lempa nesuveikia.

1. Gal turite minčių, ką namie dar įmanoma patikrinti?
2. Gal žinote, kas Kaune tvarko tokias blykstes ?
blykste  

Fotostudija

Sveiki, nzn ar yra tokia tema, bet neradau .. Gal kas galite patarti, del fotostudijos irangos? Ka pradzioje reiketu tureti?..

Fotostudija

Sveiki, klausimas tiems kurie turi foto studija(arba ne) :D, kiek mazdaug gali kainuoti profesionali fotostudijos iranga? Gal yra kokiu straipsniu pasiskaityt apie fotostudijas, ko reik ir panasiai, apie foto studijas visiskai zalias, bet noreciau issinuomuot patalpas bet domina kiek kainuotu visa kita iranga.
p.s domina kiek kv/m turi but fotostudija? min/max? gal kas placiau tema pravers, AČIŪ DRAUGAI!!! :)))

Pirmoji studijinių blyksčių sistema. Ką rinktis?

Sveiki,

Atėjus šaltajam sezonui nusprendžiau namie įsikurti mini studiją. Naudosiu pradžiai daiktų fotografijai, stock photography, 2 blykstės, 2 softbox, o kas toliau bus laikas parodys.

Tačiau iškilo klausimas renkantis. Kaip daug kam įdomus pigus komplektas pvz Quantuum move 300kit, šalia Quantuum ir visokie Visico bei kiti pigūs gamintojai su pigiais priedais.

Bet koks esminis skirtumas tarp Quantuum ir Elichrome?
Šviesos kokybė, spalvinės temperatūros tolygumas, surinkimo kokybė, naudojimo patogumas?

Gal kas iš patirties žino kokios minimalios galios ribos quantuum su elichrome lyginant ? nes quantuum niekur nerandu...

pvz
www.fotohobis.lt/quantuum-move-400-kit-2
www.fotohobis.lt/elinchrom-d-lite-rx-44-to-go-208392
F4 objektyvai (paplepėjimui)

Tenka sutikti daug kainuojančių f4 objeltyvų. Kad jie tobuli studijoje, tai net neabejoju, bet ar yra praktinis panaudojimas street/wedding/event/sport fotografijoje? Manau čia išryškėja body reikšmė ir kaip jis susidoroja su triukšmu. Jei naudojate tokius objektyvus, kur jie dažniausiai ptaverčia?

sulūžo sudedamo softboxo strypas, gal turit minčių kuo pakeist

Nulaužiau plastikinio multiblitz softboxo strypo galą bemontuodamas. Gal kas prekiauja panašiais įvairių dydžių strypeliaus, ar gal šiaip kokį sprendimą esat radę? Kiek žiūrėjau - konkrečiai multiblitz neprekiauja tokiomis "atsarginėmis dalimis. Dėkui.

Octabox, parabolic, o gal kažkas kito?

Sveiki,

pasidalinkite patirtimi ką renkatės ir ką naudojate? Pigius, brangius octaboxus ar parabolicus, o gal gilius skėčius? Įdomi būtų visų nuomonė kas netingite parašyti.

Canon EOS 700 D ir studijinės blykstės

Sveiki,

Turiu fotoaparatą Canon EOS 700 D ir radau blyksčių komplektą ar jie suderinami t.y. atitiks kontaktai Canon'e ir flashtriger'io, kad suveiktų blykstės ir ar jos valdysis pilnai išnaudojant bendras fotoaparato ir blyksčių funkcijas?

Ar užteks jų darbui studijoje?

Kas tas "Blyksčių vedantysis skaičius (GN): 38"

Fotoaparatas: www.canon.lt/for_home/product_finder/cameras/digital_slr/eos.../

Blykstės: www.vidaxl.lt/p/190056/rinkinys-fotostudijai-blykstes-sviesd...

Ačiū iš anksto.


Kur gauti mažą baltą studijinį skėti?

Sveiki.

Esu kelis kartus matęs mažus baltus studijuninius skėčius, pats apėjau visas fototechnikos parduotuves, apieškojau Ebay ir Amazon, bet niekur nerandu mažesnio nei 33 coliai, o man toks per didelis. galvočiau, kad mažesnių apskritai nebūna jei nebūčiau matęs savo akimis. Gal kas žinot kur galima būtų įsigyti pvz 20 colių?

Studija ieško partnerio

Ieškomas partneris studijos išlaikymui.
Studija erdvi, aukštos lubos. Tinka visokiems sumanymams.
3 Elinchrom blykstės, 180cm indirektas, kitos šviesdėžės, skėčiai, fonai t.t.
Vilnius
Visa info asmeniškai žinute.

Aurimas
studija  

Pagalbos, Studijinė blykstė, softboxas..

Taigi mielieji, žiūriu skaitau ir pasimečiau.
Problema ta noriu softboxo, octa formos kažkodėl širdis jaučia kad įdomiau bus nors fotkinau tik su kvadratiniu, Taip pat reikia studijinės blykstės žvalgausi apie 20eur norėtūs,kad neviršytų, na aišku stovas dar.. aišku yra pigių bet turbūt išmetimas į balą. Blykstes žiurinėju tokias kaip QUANTUUM serijos ar falcon eyes tf-300 bet nesu expertas, ištikro mažas žinių bagažas, tuo klausimu, gal galėtumėt padėti pakomplektuoti ką nors kas būtų pakankami mobilu ir tilptų tarp 300-500eur kainą. Nors pasižiūrėjus į kainas atrodo čia reiktų kokia 2000eur. na bet siūlykit gal net iš didžiausios bėdos, naudotą įranga. nupirkčiau iš patikimo žmogaus. Soft boxo pavyzdys www.amazon.co.uk/gp/product/B00ESZXS84/ref=ox_sc_act_title_6... na laukiu patarimų. Manau ne vienas turėjot tokių problemų, pasidalinkit patirtimi. Didelinis dėkui :)

Kokį studijos apšvietimą naudoti?

Sveiki,

Gal kas galite patarti kokį studijos apšvietimą nusipirkti? Patalpa apie 30kv/m. Darbas su fonais ir studijine fotografija. Reikia ne tik blyksčių, bet ir pastovios šviesos darbui su filmavimu prie blue/green screen. Gal kas žinote kokį universalesnį LED aparatą, kad neapsikrautume ir taip mažos studijos.

Ačiū iš anksto.


šviesos sklaidytuvas. Octa softbox ar Deep octa ?

Sveiki,
Ketinu pirkti softboxą portretams, noriu minkštos šviesos, naudosiu daugiau kaip ,,on location kit'' ar lauke. Galios turiu 360w/s
Svarstau apie deep octa arba octa 120cm, bet labiau linkęs prie deep.

Tačiau klausimas dėl galios :) šaudant pvz pilna galia labai skirsis apšvietimo stiprumas octa nuo deep ?
Saulės nenoriu permušinėti, bet turint 120cm dydžio softboxą pakaks galios 360w/s?
Kaip lauke jausmas su 120cm jei nestiprus vėjas ? :)

Studijinės blykstės funkcijos.

Sveiki. Yra tekę dirbt su nuomota studijine blykste Alien bees B800. Ši blykstė turėjo funkciją, kad jį pajungta per sincronizavimo laidą šviečia nuolat, o fotografavimo metu duoda papildomą žybsnį. Būtent tokia funkcija man ir reikalinga, kad ne fotografavimo metu blykstė apšviestų objektus kaip įprasta lempa, o fotografuojant veiktų kaip blykstė. Ar visos šiuolaikinės studijinės blykstės turi tokią fiunkciją? Kaip ši funkcija vadinasi? kaip žinoti kuri turi, o kuri neturi? P.S šiandien VIlbroje "specialsitas" įklausimą atsakyti nesugebėjo, nes jo žinios dar menkesnės už mano.

apšvietimo rinkinukas pasimokyti studijiniui apšvietimui

Sveiki, ką parekomenduotumėt pasimokyt apšvietimui, žmonių fotografijai, galbūt kažką natiurmortams.

Strobist 101 rekomenduoja:
paprastą baltą peršviečiamą skėtį, blykstę, stovą jai ir radio kontrolerį.

Mečiau akį į fotohobį, tai turi skirtingus rinkinukus, ar verta kažkurį konretų rinktis?
Ar verti dėmesio nuolatinės šviesos šaltiniai? Ar geriau blykstės? Koks būtų mėgėjo optimalus variantas ir remote release verti dėmesio?

O gal išvis geriau siųstis iš ebay ar ali express?
Pasidalinkit patirtimis ir nuomnėmis. Ačiū.

Green Screen studija Kaune

Sveiki,

gal kas žino foto studiją ar kokią nors vietą Kaune, kur būtų žalias ekranas pilnam ūgiui ir normalesnis apšvietimas filmavimui?

Ačiū.

dėl blyksčių "surišimo"

Sveiki, turiu nedidukę bėdą. Turiu speedlight sb-700 ir nusipirkau bliksčių komplektą quantum kit 300, kaip jas kartu paleist? visur nardžiau, nu niekur neradau info... gal ne ten žiūriu :)


Ačiū iš anksto